Rekli su o vama...a vi pricate o sebi...

Pa ako se shalite samnom OK, ja obozavam shalu, ali nisam mislila da se shalim, mislila sam shta je to neko rekao o vama ili bar onako u kratkim crtama, a shta vi u stvari kazete o sebi, ili je mozda teshko priznati svoje mane i izneti svoje vrline...:think:

Rece mi jedan tu Forumas da sam egocentricna,a nisam ni najmanje...moja mana je tvrdoglavost,na primer..znaci da me ne poznaje...nije tesko izneti ni mane ni vrline..mane znam sama,a o vrlinama,treba da kazu drugi o nama,tako kazu.....:)
 
;) Da li vam se desilo da cujete komentare o vama i lepe i one manje lepe pa da pozelite da na sav glas vicete da vi u stvari niste takvi...iskreno:heart:

Chu, da li se desilo, a kome se pa nije desilo ix puta u zivotu chuje komentare o sebi i lepe i ruzne.To je sasvim normalno, mene bi zachudilo da neko napishe da kao nikad nishta nije chuo da prichaju o 'njemu/njoj
Dok sam bila mladja:lol: dolazilo mi je da kako ti kazesh "vichem' na sav glas, a odavno me bash boli lakat(inache volim zakrpe na laktu:lol:) shta ko pricha.
Nekad i odslusham shta su to neki prichali, ako me npr., ogovaraju, to i dodje kao tracharaj, a i sama volim da tracharim:lol:
Sve u svemu , bitno mi je shta o meni misle ljudi koji su meni vazni i dragi.Za ostale, nek nosi vetar i nek "laju", sve je to za ljude:lol:
Eto, Jaco, iskreno:D:bye:
 
Cula ,slusala ...
Sad mi je pa skoro smijesno a nekad mi mnogo znacilo.
Slika nas samih u nasim ocima to je ono sto mi volimo hocemo i kakvi pokusavamo biti..
To kad dozivljavaju drugi ljudi i nase okruzenje i to je opet neka slikak koju oni grade i trenutno vide ili zele da vide...
To sto smo mi to je tu negdje u nama duboko....Treba ga poklopiti sa zeljama ...Biti svoj i sve gajiti ko biljku..
Nijesam stara ni mlada ....Volim sebe ne plasite se mene kad volim sebe volecu i vas...
To nekako ne odvajam i volim ljude...
U poslednje vrijeme otkrivam novu, toplu,tolerantnu,blagu Dusku i lijepo mi je ..... :zimag:
 

Back
Top