:)

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Moja prva tema na LjiS....
Jeeeeeej....
Zahvalnica
Ovako za otvaranje ove teme treba svi da se zahvalimo Brajanu Koenu pošto mi je on bio inspiracija...




Tema








Ovako, ja sebe ne smatram lepom osobom, čak naprotiv...nikada nisam ni provalila kakav stav imaju druge osobe o mom fizičkom izgledu, ali još nijednom zbog njega nisam bila odbijena ...E sad...ima ljudi koji kažu da sam prelepa...(par muških person), drugarice mi uglavnom kažu da sam prosečna...mami, tati i seki sam najlepša....Sve u svemu dolazimo do onog istog zaključka da je lepota stvar ukusa....


Prošli vikend sredim se ja...(uglavnom ovo "sredila sam se" se odnosi na češljanje pošto se ne šminkam) i skoro svaki vikend tako izgledam, ali mi se ovaj put stvarno sviđalo sve na meni....i ishod te večeri je bio taj što mi je prišlo više osoba nego u prethodnih 10 subota i nedelja zajedno, a ja sam bila potpuno ista....

Ovo me je nateralo na razmišljanje, da li stvarno ono što mi osećamo prenosimo na druge ljude i oni nas doživljavaju onako kako mi sami sebe vidimo...?
 
Ovo me je nateralo na razmišljanje, da li stvarno ono što mi osećamo prenosimo na druge ljude i oni nas doživljavaju onako kako mi sami sebe vidimo...?

Da ovo je potpuno tačno, jer ljudi nas u glavnom i gledaju onako kako mi sami gledamo sebe.Znam i prakse,probala i jedno i drugo, čisto da podvrdim samoj sebi tu teoriju. ;):p
 
Moja prva tema na LjiS....
Jeeeeeej....
Zahvalnica
Ovako za otvaranje ove teme treba svi da se zahvalimo Brajanu Koenu pošto mi je on bio inspiracija...




Tema








Ovako, ja sebe ne smatram lepom osobom, čak naprotiv...nikada nisam ni provalila kakav stav imaju druge osobe o mom fizičkom izgledu, ali još nijednom zbog njega nisam bila odbijena ...E sad...ima ljudi koji kažu da sam prelepa...(par muških person), drugarice mi uglavnom kažu da sam prosečna...mami, tati i seki sam najlepša....Sve u svemu dolazimo do onog istog zaključka da je lepota stvar ukusa....


Prošli vikend sredim se ja...(uglavnom ovo "sredila sam se" se odnosi na češljanje pošto se ne šminkam) i skoro svaki vikend tako izgledam, ali mi se ovaj put stvarno sviđalo sve na meni....i ishod te večeri je bio taj što mi je prišlo više osoba nego u prethodnih 10 subota i nedelja zajedno, a ja sam bila potpuno ista....

Ovo me je nateralo na razmišljanje, da li stvarno ono što mi osećamo prenosimo na druge ljude i oni nas doživljavaju onako kako mi sami sebe vidimo...?

izbori se protiv tijeh prisilnijeh misli .. nece tebe niko terati na razmisljanje,samo budi jaka ,idi u teretanu :rumenko:
 
Moja prva tema na LjiS....
Jeeeeeej....
Zahvalnica
Ovako za otvaranje ove teme treba svi da se zahvalimo Brajanu Koenu pošto mi je on bio inspiracija...




Tema








Ovako, ja sebe ne smatram lepom osobom, čak naprotiv...nikada nisam ni provalila kakav stav imaju druge osobe o mom fizičkom izgledu, ali još nijednom zbog njega nisam bila odbijena ...E sad...ima ljudi koji kažu da sam prelepa...(par muških person), drugarice mi uglavnom kažu da sam prosečna...mami, tati i seki sam najlepša....Sve u svemu dolazimo do onog istog zaključka da je lepota stvar ukusa....


Prošli vikend sredim se ja...(uglavnom ovo "sredila sam se" se odnosi na češljanje pošto se ne šminkam) i skoro svaki vikend tako izgledam, ali mi se ovaj put stvarno sviđalo sve na meni....i ishod te večeri je bio taj što mi je prišlo više osoba nego u prethodnih 10 subota i nedelja zajedno, a ja sam bila potpuno ista....

Ovo me je nateralo na razmišljanje, da li stvarno ono što mi osećamo prenosimo na druge ljude i oni nas doživljavaju onako kako mi sami sebe vidimo...?

To znaci da si postala/postao metroseksualac...
 
Ja ti samo odgovaram,ne spamujem...Cim se ti toliko lickas,doterujes da bi sebi izgledala lepo i u ogledalu se meris dal si lepsa danas il pre dva dana znaci da si metro... :per: :mrgreen:

Njah...ne lickam se...što čovece ne pročitaš uvodni post...olakšaš i meni i sebi...:confused: ali možda si u pravu....al' kako to da devojka može biti metroseksualac??:confused:
 
ALi sade ozbiljno, ja sam seljak čovek, a koje je taj metro....jel to nekija što raboti nešto bezobrazno sa lejnir od metar...?:rumenko::rotf:

NEje to taj...to su oni što se čupkaju, briju, depiliraju...imaju više šminke od tvoje devojke...mažu kremicama i mogu sa nekom curom da pričaju 3 h o cipelicama na štiklu koje ona hoće da kupi za doček...kontaš??:D
 
NEje to taj...to su oni što se čupkaju, briju, depiliraju...imaju više šminke od tvoje devojke...mažu kremicama i mogu sa nekom curom da pričaju 3 h o cipelicama na štiklu koje ona hoće da kupi za doček...kontaš??:D

celepenka.gif
toj se kod mene u selo zovija pedarasija ili ti žemskije petko....Bože me prosti...
2mw5iio.gif
lele kakvije to sve ima....sve je to od rđav vazduh i što se ne je' domaća hrana....tšvatsi i kavurma....:rotf:
 

Back
Top