Kaspersky AV Personal 5.0.121???

Od kad koristim racunar pa sve do pre tri danan nisam imao problema sa virusima.
Nisam koristio nikakav AV, samo Adaware ako uleti nesto sitno.
I kad je racunar poceo da zayebava isprobah sledece AV-ove.
Kaspersky - iz prica sam pomislio da je dobar, ali prepoznaje mi pola Win-a kao viruse. Excel kao virus, Dreamweaver... i jos po neki program bez kojeg ne mogu da zivim.
Prvo sam pomislio da je mozda greska i dao mu da ih sredi, ali posle nisam mogao da pokrenem ni jedan nevedeni program.
Norton - Nasao nesto sitno, ali problemi i dalje ostaju.
NOD32 - Sve lepo sredio. Iskoriscenost CPU tokom skeniranja max. 16%, ovako nista (dok ova dva zauzimaju oko 50% kad nista ne rade)
I vreme za koje mi je skenirao HDD (80GB, zauzeto oko 52GB) je oko 5min.

Zakljucak - NOD32 nema mu ravnog
 
pa dobro taj nod32 je najbolji ,reci mi gde mogu da ga skinem i molim serijal za njega.
u pravu su svi koji kazu da kaspersky koci komp,kad on radi nista ne radi.inace imam pentium 4 1,8 ghz 512 mb ram 80 gb hard.kad on radi uzme svu memoriju sranje zivo,jedino sto stvarno prepozna virus,po neki put ga i obrise ali vecinom ide rucno to jest ja.
 
Podesi Kasperskom sve opcije ( Monitoring, Update i Scanner ) na Manyally - nema potrebe da ti stalno skenira HDD. Znaci dupli klik na svaku od opcija i umesto Alwaus cekiraj Interval ili On event. Ukljucuj ih desnim klikom na opciju pa Start -npr kad si na Internetu ukljuci Monitoring
 
TPAMBAJ:
pa dobro taj nod32 je najbolji ,reci mi gde mogu da ga skinem i molim serijal za njega.
u pravu su svi koji kazu da kaspersky koci komp,kad on radi nista ne radi.inace imam pentium 4 1,8 ghz 512 mb ram 80 gb hard.kad on radi uzme svu memoriju * zivo,jedino sto stvarno prepozna virus,po neki put ga i obrise ali vecinom ide rucno to jest ja.


NOD32 2.000.11
Kod:
http://u4.eset.com/betaeval/nentenst_beta2011.exe

za serial moras da se snadjes sam...Imam ali ne mogu (citaj : ne smem) da posaljem... :roll:

00861.jpg


p0z!
 
FaXcooL:
Pazi, Rusi jesu opasni. Sredili su ga fenomenalno. Dobar je, ali nije bolji od NOD-a. Kraj.
Strasno gresis, nod jeste dobar ali je Kaspersky pravi ubica i to ne samo za viruse vec i za spyware i adaware(sa ukljucenom extended bazom).Trenutno koristim zadnji nod32 v2.12.1 i ima dosta poboljsanja lepo radi kao i prethodne verzije ali i dalje mu prolaze neki trojanci( na warez sajtovima) i ostala s*anja zapakovanih u exe fajl. Primer: budjavi screensaver http://dl3.ezthemes.com/files/g/filesubmitdl3/e/earth3d.exe [2.4mb] za koji nod kaze da je ok i kad krene instalacija pocne da prijavljuje svasta ali kasno kad se sve razbacalo po sistemu,dok Kaspersky pocne da skici na prvi klik odn. odmah po skidanju.
Da Kaspersky koci sistem, koci ali ako hoces sigurnost moras nesto i da progutas, a inace Ruje su najavile da ce osvezavati definicije na svaki sat i tu neverujem da ce ih neko skoro stici a kamoli prestici.
Pozdrav
 

Back
Top