Da li je tachno ono..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
da ko puno pricha, malo radi?
mislim, globalno, na svim poljima..pa eto i u politici?
da li vi koji puno prichate, pishete ovde, malo radite ili uopshte ne radite?
da li vam neko iz vashe blizze okoline, zzena npr. ke.nja jer dosta vremena provodite za rachunarom prepiruci se oko nekih stvari za koje ne mozzete nishta uchiniti, jer niste ''vlast'' ili jednostavno kazzete da se bavite nauchno-istrazzivachkim radom i da vas pusti na miru? :mrgreen:
i poslednje, ali ne i manje vazzno :mrgreen:
da li vam je bitniji forum od zadovoljavanja sexualnih fantazija i s kojom politicharkom/politicharem bi rado radili sado-mazo, lisice bichevi i ostale radnje? :mrgreen:

eshumator, necem s tobom na porodichni ruchak ako mi zakljuchash temu :mrgreen:
 
s kojom politicharkom bi rado ? :mrgreen:

milka-forcan040106-1.jpg
 
da ko puno pricha, malo radi?
mislim, globalno, na svim poljima..pa eto i u politici?
da li vi koji puno prichate, pishete ovde, malo radite ili uopshte ne radite?
da li vam neko iz vashe blizze okoline, zzena npr. ke.nja jer dosta vremena provodite za rachunarom prepiruci se oko nekih stvari za koje ne mozzete nishta uchiniti, jer niste ''vlast'' ili jednostavno kazzete da se bavite nauchno-istrazzivachkim radom i da vas pusti na miru? :mrgreen:
i poslednje, ali ne i manje vazzno :mrgreen:
da li vam je bitniji forum od zadovoljavanja sexualnih fantazija i s kojom politicharkom/politicharem bi rado radili sado-mazo, lisice bichevi i ostale radnje? :mrgreen:

eshumator, necem s tobom na porodichni ruchak ako mi zakljuchash temu :mrgreen:

Pa kako misliš da neko ko ima skoro 20 000 postova za cirka 10 meseci išta drugo radi u životu, osim što piše po forumu? :think:
 
Na politici možeš naći samo pokvarenu vremensku kapsulu, koja emituje od 1940 - 1945 godine.
Tu se još može naći i trenažni sobni bicikl, sa večnim okretanjem tema, a nepomeranjem.
Naravno, tu su i dokoni policajci iz državne tajne službe, da nam serviraju najnovije patriotske dužnosti i obaveze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top