NACIJA NIJE IN.... autor: Isus Hrist

Nije da ne deluje patetično kada se nego poziva na Boga a od istoga beži ko đavo od krsta.

Тачно.

А кад неко пропагира своје идеје позивајући се на Бога од кога бежи к'о ђаво од крста, онда је то већ покушај опасне манипулације.

Мислим да ће се такви сами препознати.
 
Алоооооооо...... дај обуздај се... шта те је спопало, човече - није ти Свето писмо ЗАПИСНИК СА 8.СЕДНИЦЕ СКЈ... није то за тебе да ти и дада дајете "тумачење" о ономе што уопште не разумете........

Pokušaj ti da nam objasniš kako je bogougodno mrzeti sve što nije pravoslavno, slaviti ubistva ljudi druge nacije i slično......

Izvoli, imaš reč.
 
Како да ти објасним НЕШТО ШТО НЕ ЧИНИМ НИ ЈА НИТИ БИЛО КОЈИ ВЕРНИК НИТИ СПЦ ???

Zar nisu sveštenici blagosiljali Arkanove ubice i kriminalce i zar se nije onaj sveštenik slikao pored tenka sa mitraljezom u rukama?
Eremito, dosadilo mi je da argumentima i činjenicama pobijam tvoja dranja i vređanja.
 
Slušali su i od same crkve, jer se sveštenik na liturgiji moli samo za sve pravoslavne hrišćane na svetu.A drugi vernici, drugi ljudi, ne zaslužuju da ih se pomene?

То није истина и није лепо да клевећеш кад већ не познајеш Литургију.

На Литургији се моли за цео свет и за његов мир, затим се моли и за оглашене, односно оне који нису крштени.
 
Него.... овај..... не рече нам ОД КОЈЕ СИ НАЦИЈЕ ???

srpske, brate srbine.........

od majke srpkinje i oca srbina, dede srbina i babe srpkinje , pradede srbina i prababe srpkinje............poreklom iz jednog od 4 mesta gde nikada turska noga krocila nije u istoriji........( sto za tebe ne verujem ).........

i sta sad???

ja srpsko poreklo gledam kao nesto cemu nisam nicim doprineo, i nosim ga kao nasledje...............a tebi je srpstvo, ocigledno , batice i zanimanje, i skolska sprema.................ti si stari VKV srbin..........

a kako rekoh na drugoj temiL

sta je u tome sto se tvoj tata popeo na tvoju mamu u srbiji , a ne u albaniji......tvoja zasluga..........???.........cime se ti , muko , dicis ko da si ebeni karadjordje ???:mrgreen:
 
Како да ти објасним НЕШТО ШТО НЕ ЧИНИМ НИ ЈА НИТИ БИЛО КОЈИ ВЕРНИК НИТИ СПЦ ???

Mitke..prvo, ne vrišti ovde, vidim ja sasvim dobro i bez tih velikih slova. Drugo, nemoj da me teraš da tražim tvoje postove, demantovaću te u dve rečenice.

Prema tome...imaš reč, ali ne ovako..pokušaj da daš odgovor na pitanje iz uvodnog posta.
 
То није истина и није лепо да клевећеш кад већ не познајеш Литургију.

На Литургији се моли за цео свет и за његов мир, затим се моли и за оглашене, односно оне који нису крштени.

Da nisam bio, pa da mi pričaš...aj laku noć.
 

Back
Top