Opera

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Kad otvorim par tabova u Operi, pocinje da mi renda mis. Uglavnom, ako su stranice, tabovi, puni nekih pokretnih reklama, slika itd.

Cim zatvorim Operu, mis ne secka.

Sta li moze da bude? :think:

Hvala.
 
Kad otvorim par tabova u Operi, pocinje da mi renda mis. Uglavnom, ako su stranice, tabovi, puni nekih pokretnih reklama, slika itd.

Cim zatvorim Operu, mis ne secka.

Sta li moze da bude? :think:

Hvala.
Uzroci problema najcesce mogu da budu:
- slab procesor,i
- velicina RAM-a: sto veca memorija (vise nisu tako skupe),to manje problema.
Pozdrav.
 
ma, reseno je sve.

nego, muci me sada TV kartica. Ne da instalira ove drajvere na Win7 :confused:

Pa kad nisu drajveri za win7 a ako je neka stara graficka ko zna da li ce ih i biti.

Ne znam sto zurite sa tim Win 7 a onda samo kukate. Sacekate lepo jedno godinu dana i do tada ce za njega sve biti tu od programa koji ce raditi bez problema pa nadalje
 
Pa kad nisu drajveri za win7 a ako je neka stara graficka ko zna da li ce ih i biti.

Ne znam sto zurite sa tim Win 7 a onda samo kukate. Sacekate lepo jedno godinu dana i do tada ce za njega sve biti tu od programa koji ce raditi bez problema pa nadalje

Graficka je Ati Radovan 9600pro :)

Nego, recimo, kad igram CS, fps mi je uvek bio zalepljen na 99. Sada je oko 40-50. Tako mi se pre desilo, i na savet jednog momka, instalirao sam "4in1" za plocu (gde se nalazi i AGP nesto...) i onda drajver za grafiku i onda mi je super sve bilo. Medjutim, sada ne mogu da nadjem drajver za Win7 koji radi za plocu:

AsRock PT880 ultra

Ako moze neko da mi nadje, bio bih mu zahvalan, jer ni USB nece lepo da mi radi :confused: samo ~900kb/s.

Zjb se onda i dalje sa software-om koji koristi 0.3% ukupnog broja korisnika...z;)

Stvar je ukusa :)
 

Back
Top