psihologija putnika GSP-a

Недавно сам устала једном деди у бусу и изашли смо на истој станици и човек ме је потапшао по рамену и рекао "хвала секо!"...већина те ни не погледа а камоли да се захвали. Тај декица ми је улепшао дан, ето има нормалних пензионера z:)


Ima..takvi se i ne vide i ne čuju od ovih ostalih :lol: ..
 
to što su tetke i teče spremne da sa poubijaju međusobno ne bi li metnuli guzicu na sedište, ajd, to mi je i donekle jasno.
al nisu mi jasni oni što, kad su oba slobodna mesta, nikad ne sednu do prozora, ili se obavezno pomaknu od prozora kad se to mesto oslobodi, pa normaln ljudi moraju da im se provlače pored kolena i cegeru da sednu.
a ni oni što se voze u rikverc, pa se đipe da zauzmu mesto koje gleda napred, čim ga spaze.
znači, dok se klalo za sedišta, tetkama i tečama bilo je "daj što daš", a posle bi i da izvoljevaju.
u čemu li je ugođaj gledanja napred u GSP-u, zna li neko?

cesto kod ljudi voznja u nazad izaziva muzcninu
ne mora da znaci ako se prebacuje da izvoljeva mozda mu ne prija taj osecaj da se vozi u nazad
oni su najmanji problem...

ono sto mene jako zivcira je:
sta je to brzina svetlosti?
- brzina kojojm penzioner zauzima mesto u gsp-u

satro su stari i nemocni a u stanju su da te pregaze kad se ustreme na neko mesto....da su stvarno nemocani i da im onaj stap stvarno sluzi svrsi ne bi bili sposobni za taj cin... :evil:
 
A ja baš volim da sedim do prozora... osećam se nekako izolovanije od ostatka sveta u prevozu :).

To si u pravu.Nije mi bilo nista lepse nego kad sednem do prozora pa ne vidim ni ko je usao ni ko je izasao iz busa...jednostavno ja i moje misli.
:worth:
pa shta drugo mozh da se ochekuje od matoraca :lol:

ja u basu nikad ne sedim jer ili idem 2-3 stanice pa me mrzi da sednem ili kad idem u dgra, tad je naravno bas prepun ljudi ispadaju tako da.. :lol:

najvishe volem da se ubagujem tamo na kraju basa, gde nemaju sedishta nego sam ona shipka pozadi i tu se drzhim :D najjache .. z:)

e i to, stvara isiti osecaj ko sedenje do prozora
 
to što su tetke i teče spremne da sa poubijaju međusobno ne bi li metnuli guzicu na sedište, ajd, to mi je i donekle jasno.
al nisu mi jasni oni što, kad su oba slobodna mesta, nikad ne sednu do prozora, ili se obavezno pomaknu od prozora kad se to mesto oslobodi, pa normaln ljudi moraju da im se provlače pored kolena i cegeru da sednu.
a ni oni što se voze u rikverc, pa se đipe da zauzmu mesto koje gleda napred, čim ga spaze.
znači, dok se klalo za sedišta, tetkama i tečama bilo je "daj što daš", a posle bi i da izvoljevaju.
u čemu li je ugođaj gledanja napred u GSP-u, zna li neko?

sve je poludelo
 
A kad vidim da se oni matori švercaju, mislim stvarno.. :roll:
Uz dužno poštovanje prema pravim starcima(uvek im ustupim mesto), ima onih koji i nisu baš stari, a ponašaju se neviđeno odvratno, viđala sam svašta..
Što bi reko Cane "Alo baba, je l' može malo pic-mic!?" :lol:
 

Back
Top