Odbijanje

Mickey Fine

Aktivan član
Poruka
1.835
Kako vas odbijaju i kako vi odbijate druge?
Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje :D) to kao dobar dan.
Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog ;). Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
Ali kao sto rekoh to nije nesto sto moram cesto da radim.
Sta je sa vama narode?
 
da bih bila sa nekim moram da znam da je to dobro za mene....a da bih to shvatila mora vreme da prodje....nisam spontana ich.....tako da u sustini nisam ni bila odbijena u tom smislu...desavalo se da mi se neko svideo ali da nisam uspela da uspostavim komunikaciju a mislim da ta osoba ni nije shvatila da mi se dopada....a kad ja treba da odbijem kazem otvoreno hocu necu....ne volim da zavlacim ljude....
 
Ako mi se dopadao neko u vecini slucajeva sam to jasno stavljala do znanja jer su mi one igrice hocu-necu bile pomalo zamorne.Samim tim sam odmah imala jasnu sliku o nekom buducem odnosu.Kad sam odbijala i to sam radila sasvim iskreno jer je tako najbolje.Naravno da nisam bila direktna ali nisam nikada ni govorila-mozda ili neki drugi put.Kazem ne i to je to.
 
Uspostavim drugarski neposredan odnos i na taj način izbegnem startovanje
od strane onih koji mi se ne dopadaju, a ako mi se dopada, oseti se, gledam
u oči i zatreperim (a to je retko btw), a ako su navalentni, kažem direktno.
 
Interesantno mi je kako sve zenske kaze da su iskrene i da otvoreno kazu ne. Ja 'ne' nisam cuo nikad u zivotu. :think:
Obicno neki izgovor. Ne optuzujem forumasice da lazu, samo mislim da to nije uobicajeno za zene.
Najbolje mi je kad se zeznu. Ja nazovem i pitam 'sta radis danas? imas nekih obaveza?' Ona: 'nista' Ja: 'ajmo na pice tad i tad tamo i tamo' Ona: 'ne mogu zauzeta sam'. :mrgreen: To ume biti veci blam za njih nego za mene.
 
Poslednja izmena:
Kako vas odbijaju i kako vi odbijate druge?
Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje :D) to kao dobar dan.
Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog ;). Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
Ali kao sto rekoh to nije nesto sto moram cesto da radim.
Sta je sa vama narode?

Pa obicno kazem da imam momka, ako imam. U slucaju da nemam a doticni mi se ne dopada, pa zavisi od njegovog ponasanja kako ce biti odbijen...
Nisam nesto prilazila tipovima da budem odbijena konkretno, a odbijanje sam dozivljavala uglavnom kao nedostatak interesovanja...znaci vidim po njemu da nije zainteresovan i shvatim da covek nema ukusa z:plez:
 
Kako vas odbijaju i kako vi odbijate druge?
Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje :D) to kao dobar dan.
Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog ;). Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
Ali kao sto rekoh to nije nesto sto moram cesto da radim.
Sta je sa vama narode?


Nisam bila nešto odbijana...a odbijam...samo ga pogledam, to uvek bude dovoljno...
 
Na žalost uvek sam bila u situaciji da ja moram da odbijam ali ne kažem da nisam bila odbijana.
Kad odbijam jasno stavim do znanja kakva je situacija, bez ikakvog uvijanja, zašto da lažem i uvijam -da bih ispala fina?! z;)Nikada nisam davala povoda, da bi ta osoba pomislila da između nas može nešto da bude, ja mislim da je to fer..... i lepo kažem ‚‚bolje da budemo drugari duže će da traje....‚‚
...a kad su me odbijali....odbijali su me krajnje po sličnom šablonu...znači, prvo ti bacim udicu,čekam da zagrizeš, pa te onda ignorišem....ali bilo je i kranje iskrenih i fer igrača, koji su bez bacanja te udice, otvoreno rekli baby, sorry but hebi ga....i njih iskreno i dan danas cenim zbog toga.z:)
 
Ja sam direktna i konkretna.........kad odbijem,imam razlog ,navedem ga..........i nema daljeg cimanja............kuliranje,ako se oglusi o objasnjenje..........ne biram bas mnogo reci......:zpozdrav:
 
Na kuliranju sam se dobro ispraksovala..........i izbegavanju.........mada neki tvrde da nesvesno dajem signale,za to ne znam.............z:poz:

Samo da ti dam jedan primer. Video sam svojim očima...Dođe on do stola i pita devojku da li je slobodno da sedne. Ona kaže da nije. On seda za sto i zove mene da isto sednem...Pazi kad je meni bilo neprijatno...z:D
 
Kako vas odbijaju i kako vi odbijate druge?
Narocito me interesuju iskustva odbijenih zena jer one su obicno pasivne (bez uvrede) i retko se zalecu dok je muskima (cak i sa lepim licem kao sto je moje :D) to kao dobar dan.
Pocecu od sebe. Broj mobilnog uvek dobijem. Nikad mi se nije desilo da me tu odbiju, ali najcesce se tu i zavrsi. U principu kad predlozim nesto konkretno, cim cujem 'mozda' ili 'ne mogu bas sada', izvucem se elegantno, kazem: 'nista, onda drugi put' i vise ne zovem.
Kada ja odbijam, najcesce nije potrebno biti konretan jer zene su retko konkretne pa se odbijanje u vecini slucajeva svodi na ignorisanje njihovih znakova i malo odbijajuceg bodi lengvidza. Kad sam prisiljen da to uradim otvoreno, obicno slazem da sam beznadezno zaljubljen u nekog drugog ;). Mislim da je to romantican a istovremeno i nezan nacin odbijanja jer onda dama nece misliti: 'ne svidjam mu se' vec 'svidja mu se neko drugi i on tu ne moze nista'. Taj se metod pokazao dobro, barem kod mene.
Ali kao sto rekoh to nije nesto sto moram cesto da radim.
Sta je sa vama narode?

U mojim ocima bi tako ispao slabic.Samo da kazem.
 
Interesantno mi je kako sve zenske kaze da su iskrene i da otvoreno kazu ne. Ja 'ne' nisam cuo nikad u zivotu. :think:
Obicno neki izgovor. Ne optuzujem forumasice da lazu, samo mislim da to nije uobicajeno za zene.
Najbolje mi je kad se zeznu. Ja nazovem i pitam 'sta radis danas? imas nekih obaveza?' Ona: 'nista' Ja: 'ajmo na pice tad i tad tamo i tamo' Ona: 'ne mogu zauzeta sam'. :mrgreen: To ume biti veci blam za njih nego za mene.
Čoveče, tebe su baš inteligentne žene odbijale...z:lol:
E crkoh od smeha!
 
A što se tiče teme, nisam nikad startovala muškarca.
Ako mi se neko dopadne, ne umem ni da pokažem...
Ja broj telefona nikad u životu nisam dala nepoznatom muškarcu i to pravilo je uvek važilo i u društvu, broj mogu da dam samo ja, nikako neka drugarica...
Da bi dobio moj broj treba već uveliko da se poznajemo i družimo neko vreme ili bar da se poznajemo posredno...
Na sirov pristup odgovaram sirovo...
Šta ću, suptilne sam prirode, volim da me osvajaju dugo i izokola...z:mrgreen:
 
ja volim sve crno na belo i konkretno, neću zato i zato... mada isto mi je i kad krene neka kliše priča, kao sve je super ALI i sl. odma znam koliko je sati i prekratim muke oboma... mada tacno ova prva opcija je 1/100, ili je bitch fazon , ili je šatrofinoća fazon - a oba me smaraju tako da, kažem, odmah sam na čistini...
 

Back
Top