IKARIAM

Ja sam poceo juce... Svidza mi se, ali ne znam bas tacno kako da nabavim sve materijale za izgradnju.:confused:
Za drvo i zlato sam se snasao, ali ostalo nista.:P
 
Ikariam je strateška višekorisnička igra na internetu koja se igra direktno iz brauzera. Razvila ju je nemačka kompanija Gameforge AG.

Radnja je smeštena u svet nalik Antičkoj Grčkoj, gde je igrač postavljen za gospodara malog grada na nekom od brojnih ostrva. Tokom igre, igrač je u prilici da gradi i unapređuje brojne građevine u svom gradu, kao i da proširi svoje carstvo pravljenjem kolonija. Moguće je pljačkanje tuđih gradova, ali ne i njihovo uništavanje. Igrači se udružuju u saveze, a savezi mogu da stupaju u rat.

U igri ne postoji nikakav krajnji cilj, za razliku od npr. igre Travijan, što znači da je na svakom igraču da se opredeli za svoj način igranja.

P.S. Meni je bolji Travian. Ikariam mi je malo komplikovan...
 
upropastili age of empires - the qoncueros nije vise na msn-u
sad mora da se placa preko neki tamo djavo onaj zeleni sa sesir na logo
a reko da igram malo posle duzeg vremena
sve su to lopovi crvena banda :tiganj:
 
Ja posle nekoliko meseci opet poceo, ovaj put na beti...

aj' neka jos neko krene sa mnom, evo link da bude na mom ostrvu... :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije to nista... ja sam na .ba Alpha serveru igrao jedno 3 godine... I kad sam odlucio da prestanem to je bilo to.

Ogame igram jos uvek :hahaha:
 
ja igram ikarijam na test.en.ikariam.com pa ako nekog znate tamo raspolozen sam za borbu mogu i ja doci do njega a moze i on doci do mene, tamo sam zoran82 :)
 

Back
Top