elf

aha :zper:

elrondandlegolasembrace2.jpg
 
Pitanje je da li autor teme misli na elfove (bica iz germanske mitologije) ili misli na Extremely low frequency (ELF) koju koriste Iluminati da drze ljude na niskim vibracijama?
 
Elfovi ti zive u amazonskim sumama,tamo sade travu i zive u drvecu.Niko ih dosada nije video jer ubijaju ljude da nebi razotkrili njihovo postojanje...Ali ja znam da su elfovi sumari ovo je elf
358598420_d527389ebd.jpg
...
 
Elfovi ti zive u amazonskim sumama,tamo sade travu i zive u drvecu.Niko ih dosada nije video jer ubijaju ljude da nebi razotkrili njihovo postojanje...Ali ja znam da su elfovi sumari ovo je elf
358598420_d527389ebd.jpg
...

Čekaj malo... ako ih niko do sada nije video, a ti daješ sliku elf-a, neš' tu ne štima, a? :think:
Ili je to samo glumac, zadužen da glumi elf-a?
Ili je fotograf ubiVen, a fotoaparat pronadjen slučajno? ( a kako bi se onda znalo da je na slici elf? )
Ili je fotograf, pre nego što je ubiVen, uspeo da MMS-om pošalje sliku koleZi? ( samoooo, odakle mu mreža u Amazonskoj prašumi? )
Ili.... uh, zavrtelo mi se u glaFi... OVO je misterija, OVO!!!!!
:p
 
Evo kako je bilo bio sam tamo...ja i moja ekipa smo isli da ih trazimo.Upali smo u zasedi bilo je uzasno,ali ipak fotograf je uspeo da slika i poceo da bezi zvao se Mile.Bezali smo zajedno a ekipa je samo padala,nismo imali pojma od kuda udaraju.Ali taj na slici se okliznuo i pao ispred nas tako ga je Mile slikao.E dok smo mi bezali strela je pogodila Mileta u levu predkomoru srca.Dao mi je digitalni aparat i rekao"Bezi bezi koliko te noge nose,dok sam bezao pogodilame strela u nogu tako da sam pao...u liticu.xDnazalost samo jednu sliku smo uspeli da napravimo ostale su bile izmrljene.i tako je Mile pogiuo a ja ostao copav...naravno uz sliku elfa ;)
http://3.***************/_rX0DO9cng-M/SQcz4b60t4I/AAAAAAAAEzw/qfihb5oEHn0/s320/csi.jpg Ovo je ekipa...
http://4.***************/_rX0DO9cng-M/SPpCVqNJfII/AAAAAAAAEks/kJ_wdqk0mFw/s400/riz+old+man+elf+(Large).jpg Ovo je mile dok je bio mlad,tj dok smo bili mladi(elf takodje)
Da ne duzim pricu eto tako je bilo ;)
 
Uuuuuu, kakva avantura!!!!! :D
Samo mogu reći - bravo za Mileta, Mile - care!!!!!:D
Željko , da znaš, ispoljio si veeeeliku hrabrost u tom poduhvatu i meni je čast što imam tu sreću da delim sa tobom ove virtualne prostore!!!!! :D

:mrgreen:
 

Back
Top