Tetovaža

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Prava sličica na pravome mestu :think:

fabric-swatch-tattoo-flash-.jpg
 
Tetovazu nemam.
Imam oziljak na ruci koji ima funkciju tetovaze namjerno izrezbaren.

Preporucujem mladim ljudima koji imaju namjeru da tetoviraju svoj dio tijela to ne rade.
U odredjenom zivotnom periodu to izgleda lijepo, simpaticno, zaista. Ima fenomenalnih umjetnickih radova od kojih zastane dah pa covjek pozeli da i sam 'nabaci' neku od tih slicica.
Medjutim kada docekaju odredjen broj godina moze poceti da smeta.
Zamisljam samo neku baku od 70 godina sa tetoviranom bubamarom na guzi. Znate vec ono... omlitavljela koza, celulit i tako to.
 
danas ne morate stavljati tetovazu samo ako ona ima 'specijalno' znacenje za vas....To je umetnost i ako joj se divite,i ako ste neko ko zna to da 'ponese',sto da ne...A to kako ce izgledati za 50 godina,pa svasta...Normalno je da starimo,starice i ona kao i svaki drugi deo naseg tela,sta je tu gadno i fuj!? Ja ih imam nekoliko i zelim imati jos...Ne znam sta se bune ovi koji ih ne vole,kad ni meni ne smetaju ljudi koji nisu tetovirani i koji nemaju pirsing...Svako zivi svoj zivot...
 
ja sam davnih dana kao klinka htela da se tetoviram....zuto sunce oko pupka....tada se zene nisu tetovirale i nisu se nosile kratke majice...to me drzalo jedno godinu dana i proslo....sad sam srecna sto to nisam uradila jer svaka seljancura ima tet.......
 
ja sam davnih dana kao klinka htela da se tetoviram....zuto sunce oko pupka....tada se zene nisu tetovirale i nisu se nosile kratke majice...to me drzalo jedno godinu dana i proslo....sad sam srecna sto to nisam uradila jer svaka seljancura ima tet.......

Svaka seljancura ima tetovazu...hm...stvarno ne razumem,zasto netetovirani ljudi imaju stalno potrebu vredjati one koji istu imaju...Nema tetovirane osobe koja ce reci ''ona 'netetovirana' seljancura''...ali ajde,svako ima pravo na svoje misljenje,koliko god ono pogresno bilo...
 
Poslednja izmena:
Oh.. ljudi. Ima svasta.

Moj dobar drug inace porijeklom iz Vrsca koji je rodjen i zivi u USA bavi se tetovazom i ima svoj studio. I tako je on radio sebi neke od tetovaza. Medjutim....
Pozelio je da na ledjima ima ispisano cirilicom SRBIJA.
E necete vjerovati... kolega koji radi sa njim isto amerikanac je sve dobro uradio samo sto je cirilicno slovo " i " napisao naopako pa sada stoji napisano:

СPБNJA


:zskace:
 
Poslednja izmena:
Oh.. ljudi. Ima svasta.

Moj dobar drug inace porijeklom iz Vrsca koji je rodjen i zivi u USA bavi se tetovazom i ima svoj studio. I tako je on radio sebi neke od tetovaza. Medjutim....
Pozelio je da na ledjima ima ispisano cirilicom SRBIJA.
E necete vjerovati... kolega koji radi sa njim isto amerikanac je sve dobro uradio samo sto je cirilicno slovo " i " napisao naopako pa sada stoji napisano:

СPБNJA


:zskace:

Pa jel to ne može neko profi da mu koriguje?
 

Back
Top