E ovako...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
Imam jedno pitanje za forumasice..missim jedan moj prijatelj mi se pozaliJo da mu je cura nevina,i tako sve to...nije bitno koje je godiste cura ali da je mladjana bas i nije,ali dobro,devojka je skroz ok..barem umela je da se postavi prema meni kada ju je upoznao samnom i kada smo izasli na pitje..:ok:i da ne duzim,pozove me on telefonom i sokirao se kada je to cuo,i imali su odnos,po njegovim recima,uska je bila bas zestoko,tako da to relativno moze da potvrdi njenu trvdnju,ali nije bilo krvi nakon odnosa...a izbambusao ju je sveDski sto bi rekli...bolelo ju je..ali ni kapi?sta vi mislite da li je bila nevina ili ne?

Ja sam mu rekao da nije..ali ko zna nisam ni ja najpametniji...missim tu..nisam imao tu sretju da je'bem "nevine" curice...:rumenko:

P.S

Keve mi nije rech o meni..:ok:
 
Poslednja izmena:
Imam jedno pitanje za forumasice..missim jedan moj prijatelj mi se pozaliJo da mu je cura nevina,i tako sve to...nije bitno koje je godiste cura ali da je mladjana bas i nije,ali dobro,devojka je skroz ok..barem umela je da se postavi prema meni kada ju je upoznao samnom i kada smo izasli na pitje..i da ne duzim,pozove me on telefonm i sokirao se kada je to cuo,i imali su odnos,po njegovim recima,uska je je bas zestoko,tako da to relativno mzoe da potvrdi njenu trvdnju,ali nije bilo krvi nakon odnosa...a izbambusao ju je sveDski sto bi rekli...bolelo ju je..ali ni kapi?sta vi mislite da li je bila nevina ili ne?
Ja sam mu rekao da nije..ali ko zna nisam ni ja najpametniji...missim tu..nisam imao tu sretju da je'bem "nevine" curice...:rumenko:

Moguće je, ni ja nisam imala krvi, sve zavisi kako uđe, ako je dovoljno pažljivo ulazio, sasvim je moguće.;)
 
Pa ako ulazi o krmača u obor, onda ima krvi ako pazi onda je moguće da nema, sve zavisi.;)


:zaljubljena: Talk to me dirty bejbe..:per:

Pa ja sam dokaz koji ih opovrgava :mrgreen:
ne samo ja,naravno...tako da se moj decko nije mogao pohvaliti krvavim carsavom :sad2:

Znaci da mu kazem da se ne sekira?! I da ne paranoise?!Poenta je u tome je sto ga je devojka mislim malo propitvala i jesi li me probiJo sada>i slicno..tako mi je kazao...:-/
 
:zaljubljena: Talk to me dirty bejbe..:per:



Znaci da mu kazem da se ne sekira?! I da ne paranoise?!Poenta je u tome je sto ga je devojka mislim malo propitvala i jesi li me probiJo sada>i slicno..tako mi je kazao...:-/

A sta,njemu bas toliko vazno da utvrdi...stanje himena???
Moguce je da je bila nevina a mozda i nije,odakle ja znam :mrgreen:
 
A ne gradi se ni na strahu...

slazem se,ali moras priznati da u ovom slucaju moze biti da je taj strah opravdan...posto nije samo jednom imao odnos sa njom i nema krvi..ali da je uska uska je bila..po nejgovim recima..ali takodje znam da devojke koje duze vreme ne upraznjavaju sex,misitji vaginalni im se skupe..i tu moze doci do zabune...;)
 
Poslednja izmena:
slazem se,ali moras priznati da u ovom slucaju moze biti da je taj strah opravdan...posto nije samo jednom imao odnos sa njom i nema krvi..ali da je uska uska..ali takodje znam da devojke koje duze vreme ne upraznjavaju sex,misitji vaginalni im se skupe..i tu moze doci do zabune...;)

Pa brate,ako ona nije nevina a ne sme to da kaze jer ce da je smara , davi, mozda i ostavi,dzabe ti i ljubav i seks !
 
A sto se ti toliko brines za nevinost devojke tvoga druga :think: ? Nadam se da dama ne zna da o njoj raspravljas po forumu, a nije ti ni rod ni pomoz Bog, sto bi rekli :roll:.

I zasto je uopste bitno da li je nevina, nije li, da li je bilo krvi, nije li bilo... Baci tu svecu iz ruke sto im drzis i bavi se necim drugim :lol:.
 
A sto se ti toliko brines za nevinost devojke tvoga druga :think: ? Nadam se da dama ne zna da o njoj raspravljas po forumu, a nije ti ni rod ni pomoz Bog, sto bi rekli :roll:.

I zasto je uopste bitno da li je nevina, nije li, da li je bilo krvi, nije li bilo... Baci tu svecu iz ruke sto im drzis i bavi se necim drugim :lol:.

e sada..missim mojne da se vredjamo.....brinem se zato sto ga volim kao brata i roda najrodjenijeg..da li ti je sada jasno..:rtfm: ja bratje nemam..rodjene,ali samo njega imam..i netju da mi se drugar stresira,vec i ovako sav neurozan i stresiran,ali tema nije o njegovim osobinam i slicno..vec o slucaju...a ti ako netjes da reknes koju pametniju,sjasi..:ok:
 
e sada..missim mojne da se vredjamo.....brinem se zato sto ga volim kao brata i roda najrodjenijeg..da li ti je sada jasno..:rtfm: ja bratje nemam..rodjene,ali samo njega imam..i netju da mi se drugar stresira,vec i ovako sav neurozan i stresiran,ali tema nije o njegovim osobinam i slicno..vec o slucaju...a ti ako netjes da reknes koju pametniju,sjasi..:ok:
mislim da je citava stvar u ovom :zper: zasto bi se inace toliko hvatao za tudje genitalije
 
Pa brate,ako ona nije nevina a ne sme to da kaze jer ce da je smara , davi, mozda i ostavi,dzabe ti i ljubav i seks !

slazem se..:ok: zato sam postavio ovu temu..da bih mu pomogao na neki nacin...:ok:
Jer opet napominjem da ja nEsam imao slicnih iskustava sa "nevinim" curicama..:ok:


Ja koliko znam moze i bez krvi :)

e ok..hvala ti malecka..:ok: drugar si..:ok:
 
Poslednja izmena:
mislim da je citava stvar u ovom :zper: zasto bi se inace toliko hvatao za tudje genitalije

ma ok je..:ok: ne mozes to da shvatis...u najtezim mojim trenutcima je bio uz mene..kada se ceo ovaj hebeni moj svet rusio,i kada sam ostao bez skoro icega,samo je on stao iza mene...ma sta ti ja koji quraS to pricam..kada ne mozes da shvatis..:ok:

Ali hvala na odgovru..kulj si..:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top