E ovako...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema veze sto nije bilo krvi..nije joj presekao arteriju jbte :lol:
Ako je bio kao sivonja, verujem da mu je to i prvi i poslednji put s tom devojkom.

E ne kontam..missim..bas zato sto je nevin nije,smor mu je bas bilo,zatos to mora tako polako..nije bilo to bas uzivanje..:ok: Bas zato sto mu je stao do nje,niej "or'o drumove"..:lol:
:ok:
Covek je lik,ja bih to gaziJo samo tako..missim bas kao svinja mastan dzak..ili je ne bih ni kresnuo..nema sredine..:ok:
 
E, na mozak su mi se vise popeli ti frajeri sto smaraju devojke takvim glupostima... i naravno, neizbezno pitanje, jel on bio nevin i kako bi ona to mogla da utvrdi:think:

ma kakvim glupostima,on je nije nista pitao..decko je bio u soku kada mu je rekla..mislim i ja bih,u tim godinama..to je danas SF prica...ako cujes ili bajka..missim neka ne laze i neka kaze alo budalo nisam se torbala 2 godine ili sl,ako nije a ne da ga baca u nedoumice...:rtfm:
A rekao bi joj valjda,mislim da ej nevin,ja sam svojoj rekao..i nije bilo frke nikakve...znam da ne mzoe,mislim moze,po nacinu tobanja ako je naravno ona iole maloi iskusnija,posto frajer nema pojma bas tada sta i kako i cesto se desava da brzo svrsi...:ok:
 
ma kakvim glupostima,on je nije nista pitao..decko je bio u soku kada mu je rekla..mislim i ja bih,u tim godinama..to je danas SF prica...ako cujes ili bajka..missim neka ne laze i neka kaze alo budalo nisam se torbala 2 godine ili sl,ako nije a ne da ga baca u nedoumice...:rtfm:

Wow,koja nedoumica....daj, taj tvoj drug je malo z:hi: da izvines ...
 
Da zaključimo:
Ne mora da ima krvi pri prvom odnosu. To nije merilo da li je neko bio nevin ili ne.
A i kad ima krvi... može biti kapljica, a može biti i obimno krvarenje od par dana.

I dođe mi žao one devojke, u onim zatucanim sredinama/familijama, koje ne prokrvare prve bračne noći dok "dobrodušnici" čekaju ispred sobe/kuće da vide krvav čaršav kao dokaz čednosti mlade pre braka :roll:

A da li je bila nevina, ta za koju pitaš, ili ne... ona samo zna.
Iako ne vidim razlog za laganje o tome.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top