DA LI JE HRVATSKA VOJSKA UCESTVOVALA U RATU U BIH...???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako danima niko od hrvatskih posetitelja ovog foruma nece da odgovori direktno na ovo pitanje...bio sam prinudjen da otvorim posebnu temu,sa ciljem da pokusamo mi svi da dodjemo do istinitog odgovora....nadam se da ce imati i neko posten sa hrvatske strane koji ce posteno odgovoriti na ovu temu...

Јесте.Не да је учествовала већ је и вршила бројне злочине за које нико није одговарао.
 
Poslednja izmena:
svo vreme rata u posavini, iza odzaka je hrvatska regularna vojska imala nesto kao `mostobran`

dakle na teritoriji koja nije cro, sa desne strane reke save, a plus sto je dejstovala artiljerija sa cro teritorije i cela pozadina

ma naravno...nekoliko puta je rusen most izmedju bosanskog i slavonskog broda kako bi se sprecilo prebacivanje hrvatske vojske...pisao sam o tome....ali vidis...nema hrvata da to potvrde...nema muslimana da to osude...bas je cudno...ali nema mnogo ni srba da o tome govore...ali su tu da zajedno sa hrvatima kritikuju srpsko rukovodstvo i srbiju....balkanska objektivnost...
 
kako danima niko od hrvatskih posetitelja ovog foruma nece da odgovori direktno na ovo pitanje...bio sam prinudjen da otvorim posebnu temu,sa ciljem da pokusamo mi svi da dodjemo do istinitog odgovora....nadam se da ce imati i neko posten sa hrvatske strane koji ce posteno odgovoriti na ovu temu...

Da,u Posavini - nekadašnja severna Bosna sad severna Republika Srbska.To nije nikakva tajna i o tome su neki visoki hrvatski oficiri opširno pisali u svojim knjigama -memoarima.
 
ma naravno...nekoliko puta je rusen most izmedju bosanskog i slavonskog broda kako bi se sprecilo prebacivanje hrvatske vojske...pisao sam o tome....ali vidis...nema hrvata da to potvrde...nema muslimana da to osude...bas je cudno...ali nema mnogo ni srba da o tome govore...ali su tu da zajedno sa hrvatima kritikuju srpsko rukovodstvo i srbiju....balkanska objektivnost...

Они, који су то видели
и који би о томе могли причати....више нису живи...
Моја два брата...
 
Da,u Posavini - nekadašnja severna Bosna sad severna Republika Srbska.To nije nikakva tajna i o tome su neki visoki hrvatski oficiri opširno pisali u svojim knjigama -memoarima.

ma znam ja...znaju i mnogi...pa mnogi hrvatski generali i politicari su se hvalili i knjige pisali sta su sve radili...ali cudno je da niko to nije uzeo u obzir....pa zar nije tudjman i pricao i pisao javno se hvalio da je hrvatskoj bio neophodan rat.....ali vidis da je sad prica druga---za sve je kriv milosevic i srbija...
 
Чудна ствар собзиром да су извештаји о почињеним злочинима над недужним цивилним становништвом предати надлежним институцијама.И нико ништа...

eto vidis ...zato i ova tema...a imam ih jos...ajd sad da analiziramo...da cujemo i hrvate...ali znam da ih nece biti sve dok se ne pojave ovi nasi ...posle se pojave i hrvati i pocinje spamovanje teme...bice opet svega samo odgovora nece...
 
Чудна ствар собзиром да су извештаји о почињеним злочинима над недужним цивилним становништвом предати надлежним институцијама.И нико ништа...

Нема ту ништа чудно....
Познато је, да се код Орашја налазио један од већих логора,
у ком су држали и мучили Србе из Бих....
Најокрутнији у том логору су били.....
ПЕТАР ВИЦЕНТИЋ, звани КОЊ
и једна Муслиманка, под надимком АМАЗОНКА...
Чисто, ако читају...да знају...да их нисам заборавио...
 
eto vidis ...zato i ova tema...a imam ih jos...ajd sad da analiziramo...da cujemo i hrvate...ali znam da ih nece biti sve dok se ne pojave ovi nasi ...posle se pojave i hrvati i pocinje spamovanje teme...bice opet svega samo odgovora nece...

Молим те...преформулиши....реч НАШИ....
Има у српском језику толико ...лепих ...сликовитих речи....
које увек могу бити пандам за....фекалије.....
 
Нема ту ништа чудно....
Познато је, да се код Орашја налазио један од већих логора,
у ком су држали и мучили Србе из Бих....
Најокрутнији у том логору су били.....
ПЕТАР ВИЦЕНТИЋ, звани КОЊ
и једна Муслиманка, под надимком АМАЗОНКА...
Чисто, ако читају...да знају...да их нисам заборавио...

samo daj podatke brate...ja znam sve o vazdusnim napadima,i izdaji iz operativnih komandnih centara...o dejstvu po mostu...valjda ce jos neko od kolega videti ovo pa ce se javiti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top