titl u videu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Скини ауто гордиан. Унеси филм који желиш. Притисни цтрл и Ф8.
Приказаће ти се додатно поље за увоз субтитла. Постави на једно 75 % квалитет.
Седи и гледај филм на мобителу своме.
 
dobar je, ali ja netražim to, nego nešto što će mi ubaciti titl u video, kako bi mogao da gledam na mobitelu sa titlom

Ovaj program radi bas to sto trazis, kada sa add uneses film i on ga ucita pojavi se sa desne strane ispod makaza jos jedan mali znak koga kada pritisnes dobijes opciju ucitavanja titla i kada to ucitas udaris convert i u izabranom fajlu umesto video fajla koga si konvertovao i srt subtitle fajla koga si posle ucitao (ja stavim da ima isto ime kao video fajl) dobijes samo jedan video fajl koji kada pustis u neki pplejer ili bilo gde ima u sebi ugradjen i srpski prevod!
Mislim da je sve jasno!
 
Скини ауто гордиан. Унеси филм који желиш. Притисни цтрл и Ф8.
Приказаће ти се додатно поље за увоз субтитла. Постави на једно 75 % квалитет.
Седи и гледај филм на мобителу своме.

radi, hvala
 
Ovaj program radi bas to sto trazis, kada sa add uneses film i on ga ucita pojavi se sa desne strane ispod makaza jos jedan mali znak koga kada pritisnes dobijes opciju ucitavanja titla i kada to ucitas udaris convert i u izabranom fajlu umesto video fajla koga si konvertovao i srt subtitle fajla koga si posle ucitao (ja stavim da ima isto ime kao video fajl) dobijes samo jedan video fajl koji kada pustis u neki pplejer ili bilo gde ima u sebi ugradjen i srpski prevod!
Mislim da je sve jasno!

radi, hvala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top