''Muz me zeli ubiti ''

Raisa

Iskusan
Poruka
5.465
ne znam kad ce ona koja je iznela ovaj problem doci,pa rekoh da postavim temu,jer ne moze da skodi.Stavila je ovo u '' samohrane majke'' ali problem nije bash takav pa se moze otvoriti posebna tema. postavila sam ovo da,kad bude jednom online,pa ce neko mozda odgovoriti,ona to vidi..mozda josh nije kasno da pomognemo,jer ce problem dobiti vishe paznje :)
U svakom slucaju akt je dobre volje tako da molim moderatore da ne zatvore,....
kao da je ona postavila.
--------------------------------------------------------------------------------

Trazim nekog da se nadopunjujemo , da me saslusa iskreno i da ga saslusam , Problem je sto mi bivsi muz sve vise preti smrcu preko telefona kad se cujemo a sve manje smo u kontaktu.
Niti se ozenio , niti je po mom misljenju sposoban, ali sve vise smatra da je on moj ?Gazda?i zivi u nekom bolesnom svetu u kom sam ja zavisna od njega i valjda patim za njim.
Netrebaju mi one fore zasto smo se uzeli , uzeli smo se kasno u tridesetim kad smo oboje izgubili veru u ljubav i samo je bio razlog da nastavimo vrstu.
Ni tad on nije bio sposoban covek al je bar radio u nekoj propaloj firmi sada nema ni to . Ja sam takodje radila u isto propaloj firmi ali ne tako ko njegova i dala sam otkaz samo zato sto je bio ljubomoran al ne onako kako je muz ljubomoran neko podmukao i pakostan ,Mrzeo me jer je nesnalaljiv i da ne duzim i sama sam bila kriva pa nisam to nikom prebacivala ali nas se brak tad sa mojim otkazom i zavrsio pa smo se razveli sudski i ja sam ostala sa bebom na ulici.
Zatim sam radila svasta, pekara, prodaja sve sto sam mogla da uhvatim i svuda sam prolazila ocajno jer su ljudi nemilosrdni i zli kad vide da te osim novca nista neinteresuje prosto te mrze.
Ali sam uspela da se izborim za bolju firmu i radila sam u njoj dve godine nakon cega sam morala da ih tuzim za zasnivanje stalnog radnog odnosa jer su poceli da me sikaniraju i brane stranu moga muza.
Imam neprijatelja koji je zao covek, svirep i lud , samo se brani svojom porodicom i to zenom i dvoje dece. Ja znam da je lud jer mi nebi bio neprijatelj da nije.
Nikad nista nismo imali al se poznajemo kao deca cak ni prijatelji , ni poznanici nismo bili.
On je u mojoj firmi samozvani direktor.


Krivo mi je sto se moj bivsi muz druzi sa takvim likovima koji zele da mi naude , oduzmu posao u ovom slucaju i sto se u braku druzio sa likovima koji su svojevremeno hteli da me siluju i to bas onda kad su moji roditelji prodali neki plac i kad smo dobili neko bedno nasledstvo da kupimo stan a nismo mogli da kupimo nista jer je on bio u mozak siromasan.
Ja ne volim svog bivseg muza , danas mi je ponovo pretio telefonom smrcu a na neki nacin i pocinjem da sumnjam u neke .
Moj prvi sef zavisi od samozvanog direktora i pocinje iz cistog mira da me vredja , sikanira i ucenjuje.
Rekla sam ga kod generalnog sada i od njega trpim pritisak.
Od samozvanog direktora brat je sef policije , kad god zovem i obratim se za pomoc imam osecaj da zna citav svet.
Kad kazu nesto je trulo u drzavi Danskoj
Da ga prijavim ispala bi ja jos ludja ili bi napravila jos gore.
Prave mi sve veci pritisak
U skoli isto mi sikaniraju dete od osam godina. uciteljica je sve vise omalovazava kao i mene i spusta joj ocene jednostavno njeni kriterijumi su po meni koja sam kriticna nenormalni.


Sa njom razgovaram o sastavu i dete napise odlican sastav koji bude ocenjen sa cetvorkom sto je nepojmljivo za decu tog uzrasta.
sta cu ako ovaj njen otac odluci da manijaci ovako svako vece a ja svako jutro ustajem u cetri i radim sa parama do jedan
Danas mi je dete plakalo jer je culo kad sam mu rekla da nece vise ni da je vidi ako nastavi da preti
Toliko sam pocela da ga mrzim nisam verovala da cu zamrzeti ali pomalo ipak pocinjem
Gospodin ce ipak morati da uzme malu bebu kao ja kad sam ostala s njom bez njega pa da prodje onaj pakao bez posla po svakakvim stracarama u Beogradu i da trpi svakadve uvrede sizicnih manijaka da bi dobio svoju koru leba pritom da pazi da dete malo trpi ili ne trpi i da se sam smiri.
Nemam svoj intimni zivot , tesko mi je da nadjem partnera , zahtevna sam i trazim i dajem se ali nema ono sto zelim niti zelim sa svakim da delim .
Jednostavno nasla sam svoj zivot u tome da mi neki prijatelji odgovaraju donekle , neki uz kafenisanje , neki uz klopu , neki mozda za seks ali to je to .
Nema onaj jedan i tacka .
Ja umem da zivim sa tim imam svoju platu , imam svoje dete , imam za sad gde da zivim.
Tesko mi je sto me moji bas ne shvataju i krive me a zavisim od njih u pogledu krova .
Ne zelim da se seljakam zbog deteta. Dete je malo i treba mu krov.
U tom je mirodjija moj bivsi muz koji stalno rusi moj krov i preti kako ce me on u mojoj kuci ubiti.
Eto to je moja prica , dal on to stvarno misli ili je naprasit Bog zna ali ja sutra moram da ustanem u cetri da zaradim hleb i da radim sa sakom krvopija i uz to sef koji mi je rekao da ga dodam slobodno na listu neprijatelja i nazovi direktor koji bi hteo nezna ni on sta
 
Problem je što on stvarno misli da je ona njegovo vlasništvo. I mislim da ga ništa ne može navesti da se predomisli, osim sila jačeg.
Da li ona može da ode iz tog grada gde su svi tako isprepletani?
Ne mora na selo (zbog nedostatka posla), može u drugi veći grad, np iz NS u Beograd ..
 
Meni uopste nije jasno o cemu se ovde radi, post je napisan totalno konfuzno. Bivsi muz (za kojeg se udala i napravila s njim dete, iako je "siromasan u mozak", nije ga volela, i druzio se sa ljudima koji su hteli da je siluju (?!)..)..sad preti da ce je ubiti (?), roditelji je mrze, ucitelj (cerka joj je dobila cetvorku, zamisli (?)), sef, policija (?)..
Sta je pitanje?
Trazi se komentar?
 
Meni uopste nije jasno o cemu se ovde radi, post je napisan totalno konfuzno. Bivsi muz (za kojeg se udala i napravila s njim dete, iako je "siromasan u mozak", nije ga volela, i druzio se sa ljudima koji su hteli da je siluju (?!)..)..sad preti da ce je ubiti (?), roditelji je mrze, ucitelj (cerka joj je dobila cetvorku, zamisli (?)), sef, policija (?)..
Sta je pitanje?
Trazi se komentar?
taman htjedoh isto da pitam :neutral:
 
Zar je Bg tako mali da se svi znaju?Nista ovde nije jasno, doslo je dotle da i uciteljica ima veze sa bivsim muzem pa zato sikanira dete?A on ce da uzme bebu od koga?Od nje?Zar je nemoguce promeniti broj telefona, mesto stanovanja, posao,skolu za dete, ako vec postoje tako otvorene pretnje i opasnost od bilo kakvog fizickog nasrtaja?
Da li je moguce otici u sigurnu kucu?Kako se oko nje u zivotu skupilo bas toliko losih,negativnih i opasnih ljudi?
 
Aj što je konfuzna, nego što su svi nenormalni u njenoj okolini, a ona jadna napaćena. Da joj baš niko živi ne valja?!
Meni se čini da ona ima bujnu maštu i da voli da preuveličava.
Ali da ne grešim dušu, to je samo zaključak iz ovog konfuznog posta...
 

Back
Top