Sta muskarci prvo primijete kod zena?

prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije.
a sto se fizickog izgleda tice, sta cu prvo primetiti zavisi od objekta koji gledam, npr ako je neka sisata i to isprsena u tesnoj majici, ne mislis valjda da cu prvo primetiti koji lak za nokte koristi na nogama.
dakle, sve zavisi sta zena oceni kao svoj kvalitet i to plasira da muskarac opazi. niste vi, ipak, mutave.
pozdrav
 
random_cloud_form:
prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije.
a sto se fizickog izgleda tice, sta cu prvo primetiti zavisi od objekta koji gledam, npr ako je neka sisata i to isprsena u tesnoj majici, ne mislis valjda da cu prvo primetiti koji lak za nokte koristi na nogama.
dakle, sve zavisi sta zena oceni kao svoj kvalitet i to plasira da muskarac opazi. niste vi, ipak, mutave.
pozdrav

Ma, naravno da nismo mutave. Ali jos malo lekcija od forumasa nije na odmet:)))
Kako mislis - "Prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije."? ... Kako se to (ne)zadovoljstvo ogleda?
 
Sarajka_djevojka:
random_cloud_form:
prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije.
a sto se fizickog izgleda tice, sta cu prvo primetiti zavisi od objekta koji gledam, npr ako je neka sisata i to isprsena u tesnoj majici, ne mislis valjda da cu prvo primetiti koji lak za nokte koristi na nogama.
dakle, sve zavisi sta zena oceni kao svoj kvalitet i to plasira da muskarac opazi. niste vi, ipak, mutave.
pozdrav

Ma, naravno da nismo mutave. Ali jos malo lekcija od forumasa nije na odmet:)))
Kako mislis - "Prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije."? ... Kako se to (ne)zadovoljstvo ogleda?

Jaooooo, sto ga vuces za jezik tj. tastaturu... Sad ce on ponovo da se olaksa i napise jednu od varijacija na temu Zelja za dominiacijom i velicina sisa :lol:
 
Ljubica P:
Mislim da bila ona sisata ili ne isprsila se ili ne opet cete da obratite paznju na grudi i zadnjicu. Pacenici :twisted:

Roba koja je stavljena u izlog, stavljena je da se gleda ne da se ne gleda. Tebe muci ne sto muskarci gledaju zene vec sto tebe ne gledaju vise ili uopste, imas pravo da se ljutis ali cini to na konstuktivan nacin. ili mozda zelis da ostvarujes dominaciju preko ponizavanja onih koji se seksualno uznemire kad vide ponudjeno.

Naravno, bitno je da muskarci prepoznaju da nas preko usiljenog seksi oblacenja zene, pored toga sto zele izazvati musku zelju kao zenski glavni cilj, takodje zele spustiti i na nivo voajera, cime ostvaruju dominaciju, a to je neprihvatljivo i treba se dalje kroz interpolnu borbu pojacanim naporima. Minimum na koji muskarac sme da pristane je trampa, tj samo seks za kratkotrajnu dominaciju
 
Sarajka_djevojka:
Ma, naravno da nismo mutave. Ali jos malo lekcija od forumasa nije na odmet:)))
Kako mislis - "Prvo sto primetim je da li je devojka zadovoljna svojim seksualnim zivotom . to je prilicno tesko sakriti ako nije."? ... Kako se to (ne)zadovoljstvo ogleda?

Etotako je lepo anticipirala o cemu cu da pisem. Naravno, rec je o bio-vlast seksualnosti. Da bi shvatila o cemu se radi stani ovde s citanjem ovog posta i prouci moje ranije postove. Jer je u njima totalno ogoljen i razresen svaki pedalj zenske misterije.
Seksualno nezadovoljena zena je ona koja ima visak neplasirane psiho dominacije nad muskarcima. Na osnovu cega se to vidi, ne mogu reci jer ne zelim da posredno obucavam zene da to bolje sakrivaju, jer time secem granu na kojoj sedim, tj ugroziavam neke svoje interese.
svako dobro
 
Sarajka_djevojka:


Zdravo svim forumovcima.
Postoji nesto sto me vrlo interesira, a to je - sto muskarci prvo primijete kod zena?
Ma ja vama svima nesto da kazem sto je ziva istina...I nek neko demantuje ako misli da nisam u pravu...Oni prvo blenu i i kao uctivo kazu "mozemo li negde na pice" ili nesto slicno zavisi od situacije...a u stvari misle "kakva li je u krevetu bas bi je...gledaj joj usta sigurno ga dobro p... a malo bolji poznavaoci gledaju zenine clanke na nogama...i znaju odmah jeli uska il siroka...nema foliranja tako je to kod njih...I jos nesto ako se doticna naljuti pod tim provokativnim pogledom oni konstantuju...mora da je dugo bez sexa sva je isfrustrirana...
 
ariela:
Sarajka_djevojka:


Zdravo svim forumovcima.
Postoji nesto sto me vrlo interesira, a to je - sto muskarci prvo primijete kod zena?
Ma ja vama svima nesto da kazem sto je ziva istina...I nek neko demantuje ako misli da nisam u pravu...Oni prvo blenu i i kao uctivo kazu "mozemo li negde na pice" ili nesto slicno zavisi od situacije...a u stvari misle "kakva li je u krevetu bas bi je...gledaj joj usta sigurno ga dobro p... a malo bolji poznavaoci gledaju zenine clanke na nogama...i znaju odmah jeli uska il siroka...nema foliranja tako je to kod njih...I jos nesto ako se doticna naljuti pod tim provokativnim pogledom oni konstantuju...mora da je dugo bez sexa sva je isfrustrirana...


Svidja mi se to sto si kazala. Mada prvi put sada cujem ono za clanke, hahahha. Idem sada da pogledam svoje (clanke) iz jednog novog ugla, hahahahah.
 
apotekarkin_muz:
Shag Ivory:
Ljubica P:
Mislim da bila ona sisata ili ne isprsila se ili ne opet cete da obratite paznju na grudi i zadnjicu. Pacenici :twisted:

Ih.. jaka stvar... :D
I mi "overavamo" njihovu guzu, cim se okrenu... :twisted:

A mi se uopše ne ljutimo zbog toga :D
:D A primetila sam...
I sta tu ima lose, kazi?
Umesto da blago vrtzkaju, ljute se... svasta! :D
 

Back
Top