Romantičarski Osmeh.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dusala000

Elita
Poruka
15.105
Evo teme gde možemo pisati šale viceve testove priče, stavljati smešne slikice al malih dimenzija...ma jednostavno da se opustimo nasmejemo i sebe i druge...:zcepanje:
i naravno da se ne vređamo....
:super:


www.tvn.hu_f7b2d0f7ae436c79dd1829d4deea6280.gif
 
Bilo bi bolje da sam se udala sa Satanu -
rece žena mužu nakon svade. A muž ce na to:
- Kao prvo, to bi bilo pogubno za Satanu,
a drugo, brak izmedu srodnika nije dozvoljen!


Kako se krste programeri?
U ime Oca i Sina i Svetoga Duha, ENTER!


Došao Perica u školu i na malom odmoru razbio prozor. Na pocetku sata pita
ga ucitaljica:
- "Zašto si razbio prozor?"
- "Ne znam."
- "Onda neka ti tata dode u školu."
- "Ne moze, jer ga je zgazio traktor."
- "Onda neka dode mama."
- "I nju je zgazio traktor."
- "Pa imaš li baku ili djeda, neka netko dode od njih."
- "Ne može, i njih je zgazio traktor."
- "Oh jadnice, pa šta radiš kod kuce."
- "Vozim traktor."



Tata, gdje je Afrika? - pita Ivica oca.
- Ne znam ali vjerojatno nije daleko. U mom poduzecu radi jedan crnac i svaki dan dolazi na posao biciklom....


Kako se javlja crnogorski macak na telefon?
-Alo, odje tigar.
 
Par definicija nepoznatih reči



Ljubav - Reč od pet slova, dva samoglasnika, tri suglasnika i dva idiota.

Programer - To je onaj koji ti reši problem koji nisi ni znao da imaš, i to na način koji ne razumeš.

Glavobolja - Kontraceptivno sredstvo najčešće korišćeno od strane žene 90-ih.

Statističar - onaj koji je dobar sa brojevima, ali poseduje dovoljno jaku ličnost da ne bude inženjer.

Fudbal - To je ono za šta se uda svaka žena, ni ne znajući.

Inflacija - Morati živeti plaćajući cene sledeće godine platom iz prethodne.

Jezik - Seksualni organ koji neki degenerici koriste za govor.

Monogam - Ograničeni poligam.

Veza - Proces trošenja ogromnih količina novca, vremena i energije s ciljem boljeg upoznavanja nekog ko vam se trenutno ne sviđa naročito, a u budućnosti će vam se verovatno sviđati još manje, a sve radi seksa.

Laka žena - Termin koji se upotrebljava za opisivanje žene s moralnim vrednostima muškarca.

Prijatelj(ica) - Osoba suprotnog spola s nekom očitom fizičkom manom zbog koje je seks s tom osobom nezanimljiv, što naravno čini tu osobu pogodnom za razgovor i zajedničko opijanje.

Nimfomanka - Termin koji muškarci koriste kako bi opisali ženu koja želi seks češće od njih.

Trezan - Stanje u kome se nemoguće zaljubiti.

Ljubav na prvi pogled - Upoznavanje dvoje jako napaljenih ljudi koji nisu naročito izbirljivi.

Timski rad - Mogućnost da se krivica prebaci na druge.

Arhitekta - Kaže se za tipa koji nije bio dovoljno muško da bi bio inženjer, ni dovoljno ***** da bi bio dizajner.

Bankar - To je tip koji ti pozajmi svoj kišobran kada je sunčan dan i tražti ti ga nazad kad počne kiša.

Intelektualac - Individua koja ima kapacitet da razmišlja duže od dva sata o nečemu što nije seks.

Psiholog - To je onaj koji gleda sve ostale kada neka zgodna žena ude u prostoriju.

Konsultant - To je onaj koji ti skine sat sa ruke, kaže ti koliko je sati i to ti naplati.

Diplomata - To je onaj koji ti kaže da ideš do đavola na takav način da jedva čekaš da počne putovanje.

Ekonomista - To je stručnjak koji će znati sutra zašto se ono što je predvideo juče nije dogodilo danas.

Nestrpljivost - Čekati užurbano.

Hardware - Deo kompjutera koji prima udarce kada se zakoči software.

Kvantni fizičar - To je slep čovek u mračnoj sobi, koji traži crnu mačku koja nije tamo.

Izvidjač - skaut - Decak obučen kao kreten kome zapoveda kreten obučen kao dečak.

Profesor - Osoba koja priča u tuđem snu.

Nastavnica - Žena bez iluzija koja je nekad mislila da voli decu.
 
Poslednja izmena:
Vila rece bracnom paru - "Za uzoran brak od 35 godina, ispunit cu vam svakom po jednu zelju"
"Zelim putovanje oko svijeta sa svojim najdrazim muzicem"- rece zena.
Vila zamahnu svojim stapicem i abrakadabra! - dvije karte se stvorise u njenoj ruci. I dode muzev red.
On razmisli na trenutak i rece: "Dakle ovaj trenutak je vrlo romantican, ali prilika kao ova se pruza samo jednom u zivotu. Dakle ... zao mi je moja ljubavi, ali moja zelja je da imam zenu 30 godina mladju od sebe".
Zena je bila duboko razocarana ali, zelja je zelja.
Vila zamahnu stapicem, i abrakadabra!...
Odjednom muz postade starac od 90 godina...

POENTA: Muskarci su mozda pokvareni, ali Vile su
ipak........ZENE!!
 
Covek vodi ljubav sa ljubavnicom. Ludilo, sve se trese.
Otvaraju se vrata, ulazi njen muz visok 2 metra i tezak 130 kg.
Hvata nesretnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa 14-og sprata.

Covek, dok pada, razmislja u sebi:

"Konju jedan, koji ti je k.... ovo trebalo - imas super zenu, i decu,
dobra kola, dobru platu..."

Dole prolazi traktor i vuce prikolicu sa senom i covek - tras - pada na
seno.
Ustaje, otresa seno sa sebe i kaze:

E, Sto ja serem kad se uplasim!
 
Nepristojna ponuda

Gospodin ulazi u svoj omiljeni restoran i sjedne na uobicajeno mjesto. Baci pogled na ceo restoran i ....... vidi prekrasnu zenu, koja sedi sama za stolom blizu njegovom.

Gospodin pozove konobara i zamoli ga da prekrasnoj zeni odnese bocu najboljeg i najskupljeg vina s vinske liste restorana. Muskarac je bio uveren da je, ukoliko ona prihvati njegov gest, pred njima veoma zanimljiva i obecavajuca noc.

Konobar odnese bocu vina na zenin sto i kaze joj: - "Ovo je ljubazan gest gospodina koji sedi za onim stolom" - i pokaze na njega.

Zena pogleda bocu veoma hladno i s visoka i odluci poslati poruku gospodinu. Pripremi papiric i da ga konobaru, koji ga odmah odnese gospodinu.

Na papiricu je pisalo:
"Da bih ja prihvatila bocu vina koju ste mi Vi ljubazno ponudili, trebali biste u garazi imati Mercedes, u banci milijun dolara i u pantalonama 20 centimetara!"

Nakon sto je procitao poruku, gospodin odluci odgovoriti. Pripremi papiric i da ga ljubaznom konobaru, kako bi ga ovaj predao gospodji. Na njegovom je papiricu pisalo:
"Da bih izasao u susret Vasoj ljubaznoj molbi, mogao bih, eventualno, prodati moj Ferrari Modena, pa cak i moj Rolls-Royce, tako da mi u garazi ostane samo Mercedes 600SEL. Mogao bih investirati ili pak donirati 19 od 20 milijuna dolara, koje drzim na racunu u banci. Ali,.... ni za sta na svetu, pa cak ni za tako lijepu i privlacnu zenu kao sto ste Vi, ne bih odrezao 5 centimetara onoga sto imam u pantalonama! Budite tako ljubazni i vratite mi moje vino!"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top