Junoša....

ja se uvek raspadnem na priču, kada je moj dečkonja bio mali... volo je mnogo mačke, kao i dan danas. ondak su tamo kod njega u kraju bile neke mačke i on je voleo da gi mazi. jedared on primeti nema mačaka, i tako nekoliko dana, i onda ih je našao mrtve! toliko se raspao i plakao, užasno je bio tužan, i onda uzeo neku kesu od kuće, a mačke se već bile osušile onako. stavio je mačke u kesu i tako ih nosio i plakao. kada ga je keva navatala da nosi mrtve mačke, prebila ga naravno.:lol::heart:
 
ja se uvek raspadnem na priču, kada je moj dečkonja bio mali... volo je mnogo mačke, kao i dan danas. ondak su tamo kod njega u kraju bile neke mačke i on je voleo da gi mazi. jedared on primeti nema mačaka, i tako nekoliko dana, i onda ih je našao mrtve! toliko se raspao i plakao, užasno je bio tužan, i onda uzeo neku kesu od kuće, a mačke se već bile osušile onako. stavio je mačke u kesu i tako ih nosio i plakao. kada ga je keva navatala da nosi mrtve mačke, prebila ga naravno.:lol::heart:

Keva mu je baš onako...osećajan tip....:confused:
 
  • Podržavam
Reactions: O
Bio sam vrlo nestašan. Ono što su mi pričali kakav sam bio je blago rečeno užas.
Kada sam imao dve godine polupao sam ćaletovu fiću sa kojom je radio obuku vozača.
Kad baba napravi kolače da meni tanjir da poslužim goste, a oni koji neće da uzmu isti ja ih gađam... kolačima.
Kad je deda kopao septičku jamu kukao sam da me spusti u rupu da bih bio sa njim. Kad nije hteo gurnuo sam panj u rupu koji ga je pogodio u leđa. I dan danas ima posledice toga, a to je bilo pre 28 godina. Ista situacija se dogodila i sa mojim ćalcom, samo je on dobio pivsku flašu u lobanju.
Kad sam imao 2 godine uterao sam svoj triciklić u sveže naliven beton garaže koju je ćale pravio.
Ima toga još...
 
ja sam bio fino i dobro dete,uvek za primer kod vaspitacice/uchiteljice
i porasto sam u takvog finog dobrog i plemenitog choveka
nikako da nauchim da ne treba tako:(((
 
Kakvi ste bili kao dete? Stidljivi i mirni ili Denis "napast" samo u srpskoj verziji....? Nestašluk koji i danas pamtite je....?

Pa, kako-kad.Dosta vremena sam bio miran, mada sam znao da s vremena na vreme napravim nesto.
A nestasluk koji pamtim je kada sam prvi put pobegao od kuce.Jeste da sam ispao teski kreten sto sam to uradio, ali prekipelo mi je.A jeo sam takve batine posle toga...
 
poslusno dete..uglavnom..

- jednom sam gurnula glavu izmedju dve sipke na gilenderima na tersi..pa sam tako morala da cekam da se neko od odraslih vrati kuci sa posla, posto smo u kuci bili sami mladji brat i ja..
- dedi sam sa drveta u vocnjaku (a koji je pedesetak km udaljen od prodavnice i kuce) zafrljacila u reku ostrac za kosu..i ni za zivu glavu nisam smela da priznam da sam to uradila..a on nije mogao da pokosi iako je samo zbog toga dosao dotle..
- gurnula sam iglu u steker, pa kad me struja protresla nisam smela tati da kazem sta sam uradila..tvrdila sam da sam samo htela da pustim gramofon..posle je tata morao da zove elektricara da pregleda sve instalacije..majstoru nista nije bilo jasno :)
- odvalila oluk komsiji sa kuce..(mada ruku na srce, ko zna kakav je i bio ako sam ja mogla da ga odvalim)..al sam za isti popila batine..
- igrala se sa mladjim bratom konja i kauboja..on je bio konj i zauzdan kanapom..jurio je kao manijak dok sam ja kanap drzala CVRSTO zategnut..dok ga u jednom trenutku nisam naglo pustla..inercija je ucinila svoje, a katapultirani brat verujem da se ni do danas ne bi zaustavio da se nije isprecio zid ispred njega..modrica je bila preko celog cela, zelena i protkana venama..kad sam je ugledala povratila sam, izgledalo mi je kao da je mozak poceo da mu curi, a onda dobila batine..
- nani koja je imala preko 100kg sam sale radi izmakla stolicu kad je htela da sedne..prvo su nanu jedva podigli sa poda ugruvanu skroz, a onda sam dobila batine..
- u prvom osnovne otisla sam posle skole odmah do tetke..i rekla joj da ce moji kod nje da dodju po mene..(tetka nije imala telefon u kuci)..posle sest sati unezvereni roditelji su uleteli kod tetke..to je bilo poslednje mesto gde su me potrazili..sa tom tetkom nisu bili nesto preterano bliski..vec su nestanak prijavili policiji kao otmicu..majka zamazana suzama me prvo zgrabila u narucje i zagrlila, a posle dve sekunde sam dobila batine..

i tako..
 
Poslednja izmena:

Back
Top