Divlji zapad sistem

Tiranosurus-Žex

Ističe se
Poruka
2.766
Da li bi ste imali nešto protiv da se vrati na par godina vreme divljeg zapada?
Pištolj tebi - pištolj meni, pa ko koga rokne.
Znaš gde se ne ide, znaš od koga da se čuvaš.
Ako rokneš nekog majmuna pred svedocima, nema da te osude, branio si se.

Da li su vam preklinčili zakoni koji na svaki način štite "ljudska prava" neljudi i korumpirana policija i sudstvo?

Nama su ovde potrebni efikasni zakoni, a ne evropski. Oni su te zakone stvarali vremenom, nadograđivali a nisu ovako ih uveli kao mi - s' neba pa u rebra.

I ovaj idiotski ZOS koji je počeo sa primenom, samo je dokaz maloumnosti naših zakonodavaca. Umesto da prvo primene do kraja stari zakon, oni donose novi koji će dati prostora još većoj korupciji.
 
A zar "divlji zapad" nije krenuo od toga, pa vidi gde su stigli?
Ako siledžija zna da ću ga roknuti ako mi provali u kuću, a da za to neću ići u zatvor -
eto nama manje kriminala.
M?

Било је приче о том закону,не знам докле се стигло са тим.
Даље се наилази на још један проблем а везан је за закон о држању оружија и муниције.По том закону оружије које се држи у стану мора бити закључано и одвојено од муниције !? Што је по мени и више него глупо.
 
Pa valjda i sada ako si u kuci a provalnik provaljuje i roknes ga ne mozes da odgovaras.

Ohoho prijatelje da si živko i zdravko
ideš u apsanu svakako
još ako na uviđaju ne vide dve rupe od metka na plafonu i nemaš svedoka da si ga upozoravao da ćeš upotrebiti oružje i nemaš dokaz kako si tako brzo uspeo da spojiš miniciju i oružje... Ihaj...

Naravno, osim ako nemaš debele veze pa te oslobode. Ali i tada moraš malo po buvarama da se vučeš.
 
bilo je u novinama da ako naidjes na provalnika u sopstvenom stanu ne smes da ga fizicki napadnes, moze da te tuzi

cak je preporuka da se sklonis sa puta, ljudska prava su to

Има и случајева противправног усељења у станове !
Уселе се људи противправно у стан па не можеш ни пушком да их истераш,док те надлежни органи саветују да их тужиш.А судски поступак познато је може да траје годинама.
 
Podrzavam...vec imam nekoliko ideja o tome koga bi izazvao na duel!:super:
2696892841_304510feec_o.jpg

:cool:
 
ovaj rezim je prolazna faza

onomad se narod opredelio da nece socijalizam, sad nece moci ni neku finu varijantu kapitalizma, sto je opozicija obecavala devedesetih kao sangarepu

znaci sledi u duhu ove teme ideologija ekonomske prinude, pa ko mora on mora.

e, onda ce biti interesantno videti osiromasenu vecinu, kad shvati da su je mangupi izradili, i da deca treba da im budu robovi novim bogatasima, demokratske provinijencije.

sta ce posle biti to niko ne moze da predvidi, ja se plasim nekih losih varijanti unutrasnjih sukoba, jer oni pogoduju samo ovim samoproglasenim vlastodrscima
 

Back
Top