Mirc. sta nisam dobro uradio....

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.927
Evo nekih nebuloza zadnjih dana.. Instalirao sam Mirc, noviji v.6.15 i nikako da podesim parametre za pricaonicu krstarice.. Da li nisam dobro uradio ili ima neki problem.. Iskreno to sam jednom ranije podesio, pa sam nekako negdje zakacio neki virus i moj AV je nasao bas tu i obrisao ga, te sam instalirao ovaj.. Ali nikakoda podesim.. Molim sve da mi daju detaljne upute kako da podesim ovaj vrag pa kad imam vremena da malo caskam... HVALA....
 
To nema veze sa registracijom nika.Ako ne mozes da udjesh ni u jednu sobu, kada se nakacish na serve i kada ti izadje ona sila gluposti u main prozoru pronadji,pred kraj stoji nesto sto glasi:
/msg blabla pa onda ide neki broj 12341566466
To iskopirash u deo gde kucash text i potvrdish.I to je to.
Inace, to je zastita od smaraca sa botovima i ostalim s....
 
Ma ljudi i to sam radio sa tim brojevima ali mi izbaci poruku posle toga da nisam na kanalu i nista se ne desava... Do sada nisam imao problema sa Mircom sve do sada.. Mirc se podize normalno, samo ne mogu da udjem u sobe jkrstarice... Eto pored Vas dobronamjernih molio bih i moderatore krstarice koji su zaduzeni za ovaj dio krstarice da mi pomognu.. HVALA....
 

Back
Top