Sta voze slavni?

Neša Galija je doskora terao Fiat Uno iz 1988, Goran Bregović ima Trabanta 601 Karavana, Ivon Jafali ima Forda Mondea (nekad ga je imala, ne znam za sad), a Maja Nikolić (Živeti sa...) ima Opel Corsu C iz 2005. (troja vrata, BG 79* - 8*3)... Ovo poslednje znam jer mi je prva komšinica, ulazio sam u taj auto i čačkao oko njega.
 
Која је 2005. возио Мини Купер, а после тога Ц4 ако се добро сећам...
Зоран Живковић (бивши премијер) има Ајкулу и Бубу.
Зоки Цвијановић има Мазду 6.
Лепа Брена је средином 90-их возила Голфа кеца, виђали је ми у крају.:D
 
Andrej Kulundzic vozi Alfu 159 3.2 valjda (mnogo napucan auto) video sam ga skoro kod Komnenovica. . .
Mirka Vasiljevic vozi VW Tiguan, a Acu Lukasa sam video da tera Avensisa
 
Pokoj mu u duši, Lazar Ristovski iz Bjelog Dugmeta je vozio Porše 944 metalik plave boje... U stvari, vozio ga je on dok ga nije zakačila multipla skleroza, onda je to neko vozio na njegovu molbu, samo da ne bi stajao i propadao...
 
Pokoj mu u duši, Lazar Ristovski iz Bjelog Dugmeta je vozio Porše 944 metalik plave boje... U stvari, vozio ga je on dok ga nije zakačila multipla skleroza, onda je to neko vozio na njegovu molbu, samo da ne bi stajao i propadao...

Nije Lazar nego Laza, i jedno vreme ga nije vozio jer je bio na strane table, a zadnje skoro dve godine je nažalost propadao na parkingu jer mislim da nije prešao ni 500 km ukupno.

v.
 

Back
Top