MY PERFECT LIFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Karlovcanka

Zainteresovan član
Poruka
118
Ne mogu da razumem zasto ljudi na forumu(koji nudi diskreciju)pokusavaju da sebe predstave u nekom lepsem svetlu,ne bi li bili prihvaceniji od strane mase?
Ljudi se razmecu nekim diplomama pa onda lupe neki detalj koji govori u prilog tome da nisu ni usli u isti?
Slucajno sam upoznala jednu forumasicu koja na forumu pokusava da ostavi utisak neke extra urbane zene,a ona...
Ljudi pisu neistine,kad pisu o nekoj golicavoj temi gledaju da se njihov odgovor uklopi u misljenje grupe kojoj na forumu pripadaju:telefon:
Zasto imate zelju da se svidite ljudima sa foruma kad oni nemaju nikakve veze sa vasim zivotom,kad je poenta u iznosenju licnog stava o nekim pojavama i konstruktivnim raspravama?:dontunderstand:
 
uostalom, kao štosvako ima pravo da se ne slaže sa nama da iznese svoj stav, tako ima pravo da o svom životu iznosi šta hoće pa i da laže ako hoće sve dok to nekoga ne vređa...mi ionako ne možemo da proverimo...
 
A mene uvek zanimalo sto dodju novi ljudi na forum, pa odmah udare da se cude ...
I da osudjuju ???

Forum je forum...
Piši i pusti druge da pišu.
Eto ti sad tema za razmiljanje, sto je tebi smetallo sto se drugi foliraju ?
A sad odo na lindinu temu da opisem svoj perfect dan :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top