Јуба снајпер

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Јуба је до сада објавио 3 издавања успешних акција у борби против западног окупатора. Врхунски је снајпериста који је од велике користи и учинио је много у срозавању морала код американаца:). Резултат је многа самоубиства америчких војника и скоро сваки живи амерички војник који се врати америци буде тешко поремећен, као такав је од велике штете америци:).

 
cini mi se da koristi m-70 zastavin snajper, mada drugi pisu da korosti dragunova.
draguov je dobra puscetina, rusi imaju u svakom vodu po jednog sa dragunovim, da pocisti mitraljesce.

evo ljepotice:

svdb_smaller.jpg
 
Јасно да је тема о рату у Ираку, само дебил мисли да је тема о 1999.

pa naravno.
i tako svaki topik, 70 posto postova od tipova koji se nisu ni potrudili da saznaju o cemu se radi, al eto mora da kaki pa makar se svet srusio.

bitno je da postoje "banovane" reci, i sve dok ih ne upotrebi, moze da nastavi sa kakanjem kolko oce.
 
cini mi se da koristi m-70 zastavin snajper, mada drugi pisu da korosti dragunova.
draguov je dobra puscetina, rusi imaju u svakom vodu po jednog sa dragunovim, da pocisti mitraljesce.

evo ljepotice:

svdb_smaller.jpg

dragunov u akciji

1083742549_26__7_62_TKIV_DRAGUNOV.jpg


rokaj snimaj

kazu da je koristio specijalno zrno za probijanje kevlara.

kazu da je iz regularnog puscanog metka vadio celicno zrno i stavljao keramicko . i da to keramicko prakticno prolazi kroz kevlar ko noz kroz sir :lol:
 
dragunov u akciji

rokaj snimaj

kazu da je koristio specijalno zrno za probijanje kevlara.

kazu da je iz regularnog puscanog metka vadio celicno zrno i stavljao keramicko . i da to keramicko prakticno prolazi kroz kevlar ko noz kroz sir :lol:

kroz stanardni pancir americke vojske, celicni je sasvim dovoljan. mnogi njihovi vojnici pak kupuju bolje pancire.

nadam se da nasi vojni strucnjaci vade neke pouke sa irackog ratista, kao sto su to radili i pre bombardovanja u vezi radara.
 
ne razumem nemacki, niks fersten, ali karakter priloga razumem.

ovde je kao i u celoj evropi dosta jednostrano, prousa, prikazan ceo taj tragicni rat, koji ima katastrofalne posledicame po irak, iracane i okolinu, tako da nam ovo dodje kao neki informativni povetarac, da vidimo bar na trenutak i drugu stranu.

odmah se postavlja pitanje ko se to i zasto suprostavlja americkim dobrotvorima, ne zaleci da u toj borbi da i svoj zivot
 
Cisto da se zna, nije nemoguce da se Juba kalio na sarajevskom ratistu '90-tih skidajuci vojnike VRS-a, a verovatno ni na civile nije bio gadljiv...

cisto sumnjam, irak u to doba nije znao za al kaidu, bio je sekularna drzava i sto je najvaznije - na stranu srba.
sadam nikad nije priznao bazniju.

ja sam se oducio od te crno-bele slike o muslimanima odavno. muslimana ima raznih kao sto i katolika ima raznih. recimo, nikad mi ne bi palo na pamet da spance, francuze i ovu shokadiju trpam u isti kosh samo zato sto su katoloci
 
cisto sumnjam, irak u to doba nije znao za al kaidu, bio je sekularna drzava i sto je najvaznije - na stranu srba.
sadam nikad nije priznao bazniju.
Bilo je tada Al Kaide itekako u Iraku, samo sto se Sadam sa njima dosta brutalno obracunavao pa su mahom ziveli u izgnanstvu. A u Bosni ih je bilo ako se dobro secam najvise posle Alziraca i Egipcana.

ja sam se oducio od te crno-bele slike o muslimanima odavno. muslimana ima raznih kao sto i katolika ima raznih. recimo, nikad mi ne bi palo na pamet da spance, francuze i ovu shokadiju trpam u isti kosh samo zato sto su katoloci
Nisam sklon predrasudama, pa tako ni prema muslimanima.
 
cisto sumnjam, irak u to doba nije znao za al kaidu, bio je sekularna drzava i sto je najvaznije - na stranu srba.
sadam nikad nije priznao bazniju.
Možda Irak nije znao za Al Kaidu, ali je Bin Laden itekako znao za nas. Srbiju je stavio na spisak zemalja koje po njemu ''nanose bol muslimanima''. Kako takvi prolaze videli smo ...
Prema tome to što Yopa kaže uopšte nije nemoguće ...
 
Bilo je tada Al Kaide itekako u Iraku, samo sto se Sadam sa njima dosta brutalno obracunavao pa su mahom ziveli u izgnanstvu. A u Bosni ih je bilo ako se dobro secam najvise posle Alziraca i Egipcana.


Nisam sklon predrasudama, pa tako ni prema muslimanima.

znaci ostaje nam samo da nagadjamo j eli Juba pucao na srbe u bosni ili ne.
nagadjanjima se slabo bavim, ali posto sam odgledao nesto od njegovih "dela", tip je dobbro obucen, strpljiv, nikad vise od jednog metka ne ispali. ne izgleda mi kao neka dzihadska fukara koja izleti i trci na metak sa alahu ekber.

sasvim je moguce da je bivsi vojnik iz sadamove iracke vojske
 
znaci ostaje nam samo da nagadjamo j eli Juba pucao na srbe u bosni ili ne.
nagadjanjima se slabo bavim, ali posto sam odgledao nesto od njegovih "dela", tip je dobbro obucen, strpljiv, nikad vise od jednog metka ne ispali. ne izgleda mi kao neka dzihadska fukara koja izleti i trci na metak sa alahu ekber.

sasvim je moguce da je bivsi vojnik iz sadamove iracke vojske
Pa i Saladin je bio "dzihadska fukara", pa je bio briljantan komandant.

Mada, ne kazem da je ovaj Juba sigurno neka fundamentalisticka dileja, ali ta mogucnost sigurno postoji.
 
Možda Irak nije znao za Al Kaidu, ali je Bin Laden itekako znao za nas. Srbiju je stavio na spisak zemalja koje po njemu ''nanose bol muslimanima''. Kako takvi prolaze videli smo ...
Prema tome to što Yopa kaže uopšte nije nemoguće ...

a kako prolaze? i u kom snimku je to rekao, na onom gde je levak ili desnjak, sed ili crn?

iracani u ono doba su imali oko pola miliona umrle dece zbog sankcija koje su udesile SAD. prosto je tesko i zamisliti da bi se neko odande odlucio da ide u bosnu i da se bori sa amerima rame uz rame (bolje reci rame uz avionsko krilo)
 

Back
Top