Svadja DS-a i SPS-a oko FK Partizan

Tihi2

Primećen član
Banovan
Poruka
650
(VIDEO) Savo Milošević: Ne dam da SPS uzme Partizan

Savo Milošević: U Skupštinu kluba ulaze članovi SPS-a, a ne može legenda crno-belih Dragan Ćirić samo zato što je moj prijatelj. Poručujem vrhu SPS-a da znam zašto sam se borio prethodnih 15 godina i da ću trku za predsednika Partizana isterati do kraja

Nekadašnji fudbaler Partizana Savo Milošević ozvaničio je juče kandidaturu za predsednika kluba iz Humske i istovremeno započeo „rat" sa Socijalističkom partijom Srbije!

Legenda crno-belih i član Demokratske stranke poručio je, prilikom predstavljanja svog programa u hotelu „Hajat", da će osujetiti namere članova SPS-a koji su postali delegati u Skupštini Partizana da preuzmu vođenje crno-belih.

Možda sam bio lakoveran

- Imam informacije da su u Skupštini četvorica ili petorica ljudi iz SPS-a i to jeste simptomatično. Dragan Ćirić, koji je dva puta bio najbolji igrač ove zemlje, nije dobio mesto u Skupštini, ali samo zato što je moj prijatelj. Mogu da poručim ljudima iz vrha SPS-a da znam za šta sam se borio u poslednjih 15 godina. Zar će politika ponovo da se meša u sve? Ja sam se borio za neke druge stvari. Isteraću ovo do kraja. Odlučio sam da moja porodica i ja živimo u Srbiji, da se kockamo s našom budućnošću. Ako ispadne da sam bio lakoveran, onda ću makar da znam šta bi trebalo da radim. Ali, hajde da vidimo šta to SPS želi - rekao je Savo Milošević.

Rekorder po broju nastupa u državnom timu nije, međutim, izričit protivnik mešanja politike i sporta.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...o+Milošević:+Ne+dam+da+SPS+uzme+Partizan.html

-------------

Savo Majmune! :rtfm: :hahaha:

Sta mislite moze li ovaj rat izmedju DS-a i SPS-a da se prosiri i na druga polja?
 
(VIDEO) Savo Milošević: Ne dam da SPS uzme Partizan

Savo Milošević: U Skupštinu kluba ulaze članovi SPS-a, a ne može legenda crno-belih Dragan Ćirić samo zato što je moj prijatelj. Poručujem vrhu SPS-a da znam zašto sam se borio prethodnih 15 godina i da ću trku za predsednika Partizana isterati do kraja

Nekadašnji fudbaler Partizana Savo Milošević ozvaničio je juče kandidaturu za predsednika kluba iz Humske i istovremeno započeo „rat" sa Socijalističkom partijom Srbije!

Legenda crno-belih i član Demokratske stranke poručio je, prilikom predstavljanja svog programa u hotelu „Hajat", da će osujetiti namere članova SPS-a koji su postali delegati u Skupštini Partizana da preuzmu vođenje crno-belih.

Možda sam bio lakoveran

- Imam informacije da su u Skupštini četvorica ili petorica ljudi iz SPS-a i to jeste simptomatično. Dragan Ćirić, koji je dva puta bio najbolji igrač ove zemlje, nije dobio mesto u Skupštini, ali samo zato što je moj prijatelj. Mogu da poručim ljudima iz vrha SPS-a da znam za šta sam se borio u poslednjih 15 godina. Zar će politika ponovo da se meša u sve? Ja sam se borio za neke druge stvari. Isteraću ovo do kraja. Odlučio sam da moja porodica i ja živimo u Srbiji, da se kockamo s našom budućnošću. Ako ispadne da sam bio lakoveran, onda ću makar da znam šta bi trebalo da radim. Ali, hajde da vidimo šta to SPS želi - rekao je Savo Milošević.

Rekorder po broju nastupa u državnom timu nije, međutim, izričit protivnik mešanja politike i sporta.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...o+Milošević:+Ne+dam+da+SPS+uzme+Partizan.html

-------------

Savo Majmune! :rtfm: :hahaha:

Sta mislite moze li ovaj rat izmedju DS-a i SPS-a da se prosiri i na druga polja?

Savo majmuneeeeeeeeeeeeee:worth:
 
Ево једног коментара са сајта Б92 на исту тему.
Немојте ми замерити што га преносим, али нисам могао да одолим.

bravo Savo

Ti, Zeka i Bjeka ste jedini ljudi koji mogu da spasu nasega partizana od raznoraznih lopova i krimnalaca koji sebe nazivaju navijacima nasega partizana a u stvari su samo najobicniji huligani zbog kojih mi pravi navijaci ne smemo da dodjemo na stadion JNA i da u miru navijamo za partizana. Puna podrska tebi, zeki i bjeki u borbi protiv tih divljaka koji kaljaju nas sveti grb.
Zbog tih huligana mene je sramota sto navijam za partizana. Razjurite ih sa stadiona pa da i mi pravi navijaci konacno mozemo da na miru i u bezbednosti navijamo za partizana.
(Sead Bihorac, 12. decembar 2009 14:23)

# Link komentara
Preporučujem (+106)
Ne preporučujem (-45)
Šta je ovo
 
Savo majmuneeeeeeeeeeeeee:worth:


Џаба је Сава 2000-те на сред улице играо са ОТПОРАШИМА
фудбал,....али "све се враћа, све се плаћа"...:zcepanje:
2009_06_11_savica.jpg


.
 
Ево једног коментара са сајта Б92 на исту тему.
Немојте ми замерити што га преносим, али нисам могао да одолим.

bravo Savo

Ti, Zeka i Bjeka ste jedini ljudi koji mogu da spasu nasega partizana od raznoraznih lopova i krimnalaca koji sebe nazivaju navijacima nasega partizana a u stvari su samo najobicniji huligani zbog kojih mi pravi navijaci ne smemo da dodjemo na stadion JNA i da u miru navijamo za partizana. Puna podrska tebi, zeki i bjeki u borbi protiv tih divljaka koji kaljaju nas sveti grb.
Zbog tih huligana mene je sramota sto navijam za partizana. Razjurite ih sa stadiona pa da i mi pravi navijaci konacno mozemo da na miru i u bezbednosti navijamo za partizana.
(Sead Bihorac, 12. decembar 2009 14:23)

# Link komentara
Preporučujem (+106)
Ne preporučujem (-45)
Šta je ovo

Sead :D .....ko ce drugi....Partizan je inace poznat po tome da se slabo svinjetina jela u klubu......:D
 
(VIDEO) Savo Milošević: Ne dam da SPS uzme Partizan
Savo Milošević: U Skupštinu kluba ulaze članovi SPS-a, a ne može legenda crno-belih Dragan Ćirić samo zato što je moj prijatelj. Poručujem vrhu SPS-a da znam zašto sam se borio prethodnih 15 godina i da ću trku za predsednika Partizana isterati do kraja
Nekadašnji fudbaler Partizana Savo Milošević ozvaničio je juče kandidaturu za predsednika kluba iz Humske i istovremeno započeo „rat" sa Socijalističkom partijom Srbije!
Legenda crno-belih i član Demokratske stranke poručio je, prilikom predstavljanja svog programa u hotelu „Hajat", da će osujetiti namere članova SPS-a koji su postali delegati u Skupštini Partizana da preuzmu vođenje crno-belih.

Еј, Саво,
болесна главо.

О чему ти причаш,Саво? Партизан те је научио да играш фудбал баш док је СПС био на власти и имао утицаја у Партизану.Ниси ли својевремено случајно потписао приступницу за СПС, па те наговорили да промениш мишљење и ти као мало дете потписа за ДС. Водали те као ретарда а сада би да будеш Boss бр.1.
О којим 15 година борбе ти причаш? Против кога? Јеси ли се одазвао можда војном позиву 1999г. и борио се на Кошарама? Па наравно да ниси већ се крио баш код оних што су нам бомбе из милосрђа ,,поклањали'' .
Нафатирао си се парама и сада би, као Дивац, да купиш пола Србије. Он воду а ти фудбалске клубове.Пробао је то и Пикси па не иде. Угледај се на Пиксија
па тутањ тамо одакле си дошао. Синиша Михајловић је то благовремено схватио па није ни пробао јер му глава служи и за размушљање.
Партизану не требају људи који имају пуно пара и који су највише голова дали главом, већ људи којима глава служи да мисле.У тој причи ти ниси.
Тебе, Саво, ни публика неће. И како онда мислиш да дрмаш фудбалском Србијoм.
 
Poslednja izmena:
Ево једног коментара са сајта Б92 на исту тему.
Немојте ми замерити што га преносим, али нисам могао да одолим.

bravo Savo

Ti, Zeka i Bjeka ste jedini ljudi koji mogu da spasu nasega partizana od raznoraznih lopova i krimnalaca koji sebe nazivaju navijacima nasega partizana a u stvari su samo najobicniji huligani zbog kojih mi pravi navijaci ne smemo da dodjemo na stadion JNA i da u miru navijamo za partizana. Puna podrska tebi, zeki i bjeki u borbi protiv tih divljaka koji kaljaju nas sveti grb.
Zbog tih huligana mene je sramota sto navijam za partizana. Razjurite ih sa stadiona pa da i mi pravi navijaci konacno mozemo da na miru i u bezbednosti navijamo za partizana.
(Sead Bihorac, 12. decembar 2009 14:23)

# Link komentara
Preporučujem (+106)
Ne preporučujem (-45)
Šta je ovo
U pravu je taj Safet , dok je bio Zeka na celu Partizana, to je bio ubedljivo najbolji i najorganizovaniji klub ne samo u Srbiji nego i okruzenju , a ovo posle njega sve diletanti i licimuri , naravno da je Zeka isto tezak krimos i lopina al bar je imao neke rezultete iza sebe ,a ovi koji danas vode domace klubove mu nisu ni do kolena .
 
Овој плејади спортиста, који би од зарађених пара на спорту да увећају за још које милионче али у Србији, додајем и Монику Селеш која се својевремено страшно наљутила што јој није поклоњено земљиште у центру Београда за изградњу тенис-школе. Наљутила и одвеслала, прво у Аустралију а потом у загрљај Хрватима. И све њих а и њу саму је усрећила.
 

Back
Top