PODRZAVATE LI HOMOSEKSUALCE???

ko sto reko nemam nista protiv homica,licno mislim da su to bolesni ljudi ali cini se da imamo precih problema od njih.ono sto mi se ne svidja u vezi svega toga je to sto se mene ni najmanje ne tice ko voli koga i sta sa njim radi u krevetu ali mi uzasno smeta sto se dice sa tim,sad kao su tolko vazni sto su "GAY" pa moraju to da izvikuju na paradama.zamislite da imamo paradu recimo,onih koji vole sa kozama ili ovcama,pa da oni paradiraju ulicam sa "partnerkama" i traze neka prava (koja ionako imaju-da rade TO sa ONIM sto vole)...sta se to nas ostalih tice jesil gej il nisi-samo se drzi dalje od moje zadnjice. :roll:
 
Mislim da svako ima pravo na svoje sexsualno opredeljenje i da se ne treba stdeti onog sto jeste. Nije mi bas lepo videti dva muskarca u zagrljaju (naprotiv, odvratno mi je), ali ako oni u tome pronalaze svoju srecu, onda je to OK. Zar svako od nas ne tezi za stvarima koje nas cine srecnim?!
Ipak, smatram da je bolesno odobriti im da usvoje i cuvaju dete. Koga bi ono zvalo mamom, a koga tatom? Deci su ipak za normalno odrastanje potrebna dva roditelja razlicitog pola!!!
 
Gresnica:
Mislim da svako ima pravo na svoje sexsualno opredeljenje i da se ne treba stdeti onog sto jeste. Nije mi bas lepo videti dva muskarca u zagrljaju (naprotiv, odvratno mi je), ali ako oni u tome pronalaze svoju srecu, onda je to OK. Zar svako od nas ne tezi za stvarima koje nas cine srecnim?!
Ipak, smatram da je bolesno odobriti im da usvoje i cuvaju dete. Koga bi ono zvalo mamom, a koga tatom? Deci su ipak za normalno odrastanje potrebna dva roditelja razlicitog pola!!!

Meni uopšte nije odvratno, čak mi je i uzbudljivo. 8)
Deci su za normalno odrastanje potrebna dva roditelja koja se dobro slažu a sad da moraju da budu različitog pola....šta to detetu znači? :wink:
 
Rajko Kukurajko:
makijato:
Da li podrzavate homoseksualce i da li ste za to da se stavi na dnevni red u parlamentu (ne)izglasavanje pitanja gay brakova?

U chemu bre da podrzim homoseksualce i lezbejke? Ko ce mene da podrzi? E to je pitanje...
A parlament bi mogao da vidi shta ce ovaj narod da jede a ne da se brine o potrebama zanemarljivog procenta populacije. Cak ni porod ne pruzate... Ne uvecavate naciju... Zasto onda da vas nacija podrzi?
Nikome na celu ne pise sta je, pa se malo smirite, i ne setajte goli po gradu. Jer ne setam ni ja. A to nema veze sa slobodom vec sa kulturom.

...i sve je receno...
 
Beli_machor:
Rajko Kukurajko:
makijato:
Da li podrzavate homoseksualce i da li ste za to da se stavi na dnevni red u parlamentu (ne)izglasavanje pitanja gay brakova?

U chemu bre da podrzim homoseksualce i lezbejke? Ko ce mene da podrzi? E to je pitanje...
A parlament bi mogao da vidi shta ce ovaj narod da jede a ne da se brine o potrebama zanemarljivog procenta populacije. Cak ni porod ne pruzate... Ne uvecavate naciju... Zasto onda da vas nacija podrzi?
Nikome na celu ne pise sta je, pa se malo smirite, i ne setajte goli po gradu. Jer ne setam ni ja. A to nema veze sa slobodom vec sa kulturom.

...i sve je receno...

Pametno rečeno! 8)
 
makijato:
Da li podrzavate homoseksualce i da li ste za to da se stavi na dnevni red u parlamentu (ne)izglasavanje pitanja gay brakova?
Ma da jos ce ispasti da ce se oni vencavati dok kazes keks, jer se brate mnogo vole a mi jadne zene cemo smisljati sto taktika da bi se nase muskarcine odlucile na taj korak...uzasavam se definitivno da se to legalizuje...nek me nazovu i primitivkom i ko zna kako alija tu vrstu ljubavi nikad necu moci da shvatim...ko iskreno veruje u Boga ne moze podrzavati takvu neprirodnu situaciju.
 
...sta se to nas ostalih tice jesil gej il nisi-samo se drzi dalje od moje zadnjice. :roll:[/quote]



Ja imam dosta razumevanja prema homoseksualcima kao pojedincima, ali prema gej pokretu imam samo izrazitu antipatiju. Jer vrse agresivnu pro-gej kampanju.

Da se jos jednom osvrnem na religiozno gledanje na homoseksualnost. U biblijskoj povesti o unistenju grada Sodom, imamo grad, odnosno iscezlu pre-semitsku civilizaciju u kojoj je ogromna vecina gradjana bila homoseksualna. I sta se desava? Kada su stekli vecinu - oni postaju tako agresivni da pocinju da napastvuju heteroseksualne muskarce. Sve dok se to nije desilo, Bog tolerise njihov greh, ali nakon toga, unistava njih i njihov grad. Nesto slicno desava se i u zatvorima u danasnje vreme.
 
ariela:
makijato:
Da li podrzavate homoseksualce i da li ste za to da se stavi na dnevni red u parlamentu (ne)izglasavanje pitanja gay brakova?
Ma da jos ce ispasti da ce se oni vencavati dok kazes keks, jer se brate mnogo vole a mi jadne zene cemo smisljati sto taktika da bi se nase muskarcine odlucile na taj korak...uzasavam se definitivno da se to legalizuje...nek me nazovu i primitivkom i ko zna kako alija tu vrstu ljubavi nikad necu moci da shvatim...ko iskreno veruje u Boga ne moze podrzavati takvu neprirodnu situaciju.

Podrzavam drugaricu Arielu u njenoj dikusiji :lol:
PS osim mozda onog 'mi jadne zene'
 
A ne da je bila dobra gay ljubavna scena maločas u mojoj omiljenoj seriji "Six feet under" - čista poezija! :lol:
Jel neće niko da me bije ako kažem da sam se napalila kao mladi majmun dok su se njih dvojica slađušnih valjuškali po kanabetu? :twisted:
Obojica su divni primerci i rade lepe i uzbudljive stvari - pravda se nevešto apotekarka :wink:
 
apotekarka:
A ne da je bila dobra gay ljubavna scena maločas u mojoj omiljenoj seriji "Six feet under" - čista poezija! :lol:
Jel neće niko da me bije ako kažem da sam se napalila kao mladi majmun dok su se njih dvojica slađušnih valjuškali po kanabetu? :twisted:
Obojica su divni primerci i rade lepe i uzbudljive stvari - pravda se nevešto apotekarka :wink:

I meni je to omiljena serija, ali ovo od večeras je ipak preterano... :?
 
analiticar:
apotekarka:
A ne da je bila dobra gay ljubavna scena maločas u mojoj omiljenoj seriji "Six feet under" - čista poezija! :lol:
Jel neće niko da me bije ako kažem da sam se napalila kao mladi majmun dok su se njih dvojica slađušnih valjuškali po kanabetu? :twisted:
Obojica su divni primerci i rade lepe i uzbudljive stvari - pravda se nevešto apotekarka :wink:

I meni je to omiljena serija, ali ovo od večeras je ipak preterano... :?


Ali zar nije lepše to od pesničenja?
Reaguješ isto kao i moj muž, to je valjda neka hetero šifra :wink: :lol:
 
analiticar:
apotekarka:
A ne da je bila dobra gay ljubavna scena maločas u mojoj omiljenoj seriji "Six feet under" - čista poezija! :lol:
Jel neće niko da me bije ako kažem da sam se napalila kao mladi majmun dok su se njih dvojica slađušnih valjuškali po kanabetu? :twisted:
Obojica su divni primerci i rade lepe i uzbudljive stvari - pravda se nevešto apotekarka :wink:

I meni je to omiljena serija, ali ovo od večeras je ipak preterano... :?


Izvini, ne mogu da odolim :lol: :lol: :lol:
Možda jeste preterano, bolje bi mu bilo sa onim crncem! :lol: :lol: :lol:
 
Suludo je i pitanje da li podrzavam homoseksualizam?
Da li podrzavam bolest?
Svasta...
Homoseksualizam je po meni isto,ali isto sto i pedofilija ili nekrofilija ili neka slicna gadost...
Drzava bi pre trebala da oformi neke institucije koje bi nas normalne stitila od takvih...
A sto se tice gay-intelektualaca,da pitam ja vas nesto:da li bi vas zanimalo sta npr. neki pedofil-intelektualac radi u spavacoj sobi...Samo nemojte da mi kazete da to nije isto...
 
bane_BG:
Suludo je i pitanje da li podrzavam homoseksualizam?
Da li podrzavam bolest?
Svasta...
Homoseksualizam je po meni isto,ali isto sto i pedofilija ili nekrofilija ili neka slicna gadost...
Drzava bi pre trebala da oformi neke institucije koje bi nas normalne stitila od takvih...
A sto se tice gay-intelektualaca,da pitam ja vas nesto:da li bi vas zanimalo sta npr. neki pedofil-intelektualac radi u spavacoj sobi...Samo nemojte da mi kazete da to nije isto...
slabo si naucio ovu lekciju
sedi 1
 

Back
Top