Sramotnih 7% budžeta za Vojvodinu

Što je dovoljni pokazatelj koliko država Srbija ne brine o svojim gradjanima i razvoju poljoprivrede i privrede uopšte, nego se još jednom sprovodi pljačkaški pohod na sopstveni narod.



bunny_pancake1.jpg
 
Misliš na narod u Srbiji ?
Zato su demokrate, radikali, naprednjaci i ostali neradnici iz skupštine, obezbedili sa parama i svoje praunuke.

СРС нема власт, али зато Србију воде дрпалисти антисрпски који одвајају Војводину и подржавају усташку политику комадања Србије.
 
СРС нема власт, али зато Србију воде дрпалисти антисрпски који одвајају Војводину и подржавају усташку политику комадања Србије.

Mani se ustaša, II sv. rat je prošao pre 64 godine
Niko ne odvaja Vojvodinu od Srbije ali je treba odvojiti od lopovskog Beograda, kao i celu Srbiju.
 
СРС нема власт, али зато Србију воде дрпалисти антисрпски који одвајају Војводину и подржавају усташку политику комадања Србије.

već sam izračunao na drugoj temi, koliko miliona dobijaju samo radikali i ni malo ih ne žalim, jer su prepuni keša
 
7% za poljoprivredu je malo, Vojvodina je poljoprivredni reon. 25 % buždeta za razvoj poljoprivrede je realno.

A ko je to tebi rekao da se budžet Vojvodine troši na poljoprivredu??? Ili da je namenjen razvoju poljoprivrede? Čoveče, nije ovo samoupravni socijalizam!!

Troši se na ligaške i demokratske nabiguze koji sede po izvršnom veću i raznim fondovima i lupaju lepu lovu, sve mantrajući kako, eto, država daje samo 7%!

I da se razumemo, 7% znači 7% garntovanih ustavom iz budžeta Srbije.

Alo, zašto Niš ili Kraljevo nemaju GARANTOVAN procenat državnog budžeta???
 
Mani se ustaša, II sv. rat je prošao pre 64 godine
Niko ne odvaja Vojvodinu od Srbije ali je treba odvojiti od lopovskog Beograda, kao i celu Srbiju.

ja koliko znam firme iz vojvodine dobijaju posao kod nas, a nase firme ne dobijaju posao u vojvodini, kao da postoji neobjavljena zabrana

svako jutro u bgdu pristizu stotine kamiona sa svakakvom robom, pocev od hleba i mleka, iz vojvodine u bgd,

i svako jutro dolazi na posao hiljade ljudi iz vojvodine u bgd,

novosadsko osiguranje radi slobodno u bgdu i uzoj srbiji, sto se ne moze reci za cistro srpska osiguranja, slicno je i za banke

jadna je separatristika politika, i ekonomski neopravdana i obicno katastrofalna

svaki deo drzave srbije treba da je ravnopravan, nije tesko kad se hoce

i srbija treba da je ravnopravno prisutna u svakom svom delu
 
ja koliko znam firme iz vojvodine dobijaju posao kod nas, a nase firme ne dobijaju posao u vojvodini, kao da postoji neobjavljena zabrana

svako jutro u bgdu pristizu stotine kamiona sa svakakvom robom, pocev od hleba i mleka, iz vojvodine u bgd,

i svako jutro dolazi na posao hiljade ljudi iz vojvodine u bgd,

novosadsko osiguranje radi slobodno u bgdu i uzoj srbiji, sto se ne moze reci za cistro srpska osiguranja, slicno je i za banke

jadna je separatristika politika, i ekonomski neopravdana i obicno katastrofalna

svaki deo drzave srbije treba da je ravnopravan, nije tesko kad se hoce

i srbija treba da je ravnopravno prisutna u svakom svom delu

Kako sada ti to možeš da kažeš??

Pa skoro sva roba što se uveze, ulazi preko beogradskih firmi. Centrale banaka i osiguravajućih kuća su u Beogradu. Jedna od najačih banaka u Vojvodini je AIK, iz Niša.

Beograd je prirodni ekonomski centar čitavog regiona i niko iz njega u Vojvodini nije diskriminisan!
 
Mani se ustaša, II sv. rat je prošao pre 64 godine
Niko ne odvaja Vojvodinu od Srbije ali je treba odvojiti od lopovskog Beograda, kao i celu Srbiju.

Војводини уместо да укину аутономију коју је антисрпски диктатор створио 1974, "демократи" велеиздајнички су скоро створили државу од Војводине. Велеиздајничка власт још увек води Србију. Али неће моћи још дуго:).
 

Back
Top