Pet najboljih srpskih vlada u istoriji čovečanstva-na (ne) delu...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Inspirisao me jedan tekst, gde se bivše vlade i pre ove aktuelne hvale kako su njihovi rezultati bili svetski.

Dakle, sećate se vlade Zorana Djindjića, njihovi ljudi iz vlade su pričali tada da je to najbolja demokratska vlada u poslednjih 100 godini, vlada sa čuvenom vizijom...

Znamo kako je ista završila, ponašala se, lagala, mutila, svadjala se.
Došlo je do nemilog dogadjaja, ubijen je premijer, a njega je zamenio nadobudni Zoran Živković, koji je mlatio izjavama grdje no Musa Kesedzija sa onim polovnim mačem što je kupio na buvljaku na N. Beogradu.
Sećam se da je Živković kada ga god neko kritikuje, on potegne tešku artiljeriju pa kaže: ova moja vlada je najbolja u istoriji Srbije i čovečanstva u celini. Lako mu je to bilo da priča i bulazni, kad stida nije imao, a vlasti mu bile pune ruke i glava.Znate kako je ta najbolja vlada u istoriji završila i urušila se.

Na Vlas' što bi reko' Šoić kasnije je došla prva Kornjača Srbije.
Tu vladu su više tada hvalili no išta na ovom svetu, a pogotovu onaj akademik Šormaz, šišmiš ALIgrudić i tetovirani Bakarec.
Velja-selja je tada bio zauzet asfaltiranjem sokaka i seoskih magistrala po Šumadiji, pa nije uspevao da izhvali Voju mačora.
Ko je pratio, zna da su vodeći likovi te vlade govorili, da Srbija nikada u svojoj istoriji nije imala tako moćnu, kvalitetnu, jaku, sposobnu i kredibilnu vladu.
Korenjača je ćutala, radila radnje, prodavala Knjaza preprodavcima, poklonila C-Market svomom jaranu, Novosti tutnula svojim političkim istomišljenicima i t. d.

Četvrtu vladu je opet na foru preuzeo Voja , iako je bio treća politička snaga u tom momentu, i za to vreme skućio i Mihajlova i Boga oca, a Vozovi onako išarani polovni iz Švedske su jurili po celoj Srbiji, ali u priči i mašti, Velja je tada govorio da će asfaltirati i reke, potoke, Jezera, More koje nemamo, jer nije tada bilo odmora dok je trajala OBmana.
Svi su govorii da Srbija ima najbolju vladu na planeti i sunčevom sistemu, ali to niko ne ceni.

Petu vladu je na foru napravio Boris silni, znao je da sa Vojom može da pravi vladu samo ako ima 3 rezerna srca, 10 baj-paseva i Debejkija za ličnog lekara.
Izradio ga je za medalju, i umesto Voje, upao je Ivica-marica i vlada je krenula da šljaka i da peska.
Jesu hvalili su se i oni, da će da urade čudo, mu.o, ali čuda nije bilo, a mu.a smo popasli svim vladama to je opšte poznata stvar.

P.S. E sad pitam ja vas sve: kako je moguće da Srbija za 9 godina ima 5 vlada najboljih na planeti i vasioni, a rezultati i gradjani ne mogu da se sastave sa platom, poslom i životom što bi se reklo.
Ima li ko suvislan odgovor, a da ne kaže svi smo otišli u .urac jer .ičke narodu više niko ne da, jer je to namenjeno za odlikaše iz naših Vlada
.
 
Poslednja izmena:
Moj rang od najboljih ka najgorim:

1.Vlada Kostunice od 2004-2007
2.Vlada Djindjica od 2001-2003
3.Vlada Kostunice od 2007-2008
4.Vlada Zorana Zivkovica 2003-2004
5.Vlada Borisa Tadica 2008 - ?

Zbunićemo ljude ako ovo ne stavim, inače lepo si ti to kategorisao...ali rezultata nema pa nema

P.S. E sad pitam ja vas sve: kako je moguće da Srbija za 9 godina ima 5 vlada najboljih na planeti i vasioni, a rezultati i gradjani ne mogu da se sastave sa platom, poslom i životom što bi se reklo.
Ima li ko suvislan odgovor, a da ne kaže svi smo otišli u .urac jer .ičke narodu više niko ne da, jer je to namenjeno za odlikaše iz naših Vlada.
 
1. 2003 godine ostajem bez posla. zasto? Gazda mi kaze da mu se za moj posao ponudila izbeglica koja ce da radi za duplo manju platu.
2.2005 ostajem bez posla. gazda morao da zatvori objekat u kom sam radio jer je covek sa prostora srpske krajine vlasniku lokala ponudio vecu cifru za iznajmljivanje.sada je tu mesara.da cekam godinu dana da se ponovo iznajmi i opremi lokal nisam mogao.
3.2007 godine.ostajem bez posla.vlasnik firme mi daje otkaz i na to mesto prima zemljakinju izbeglicu iz hrvatske.

mislim da se ja konkretno nisam sastavio sa platom i zivotom tih godina zbog onoga sto je nasledila vlast iz prethodnih vremena a ne zbog bilo koje vlade.
p.s. neka neko ne pomisli da imam nesto protiv izbeglica.
 
P.S. E sad pitam ja vas sve: kako je moguće da Srbija za 9 godina ima 5 vlada najboljih na planeti i vasioni, a rezultati i gradjani ne mogu da se sastave sa platom, poslom i životom što bi se reklo.
Ima li ko suvislan odgovor, a da ne kaže svi smo otišli u .urac jer .ičke narodu više niko ne da, jer je to namenjeno za odlikaše iz naših Vlada
.

A najveci vic je,sto se vlast nije menjala u celini :lol: uvek je bilo koalicija ds-primese :hahaha:
Svih 9 god. imamo iste budale na vlasti :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
I jedna drugu optužuju za kriminal, lopovluk i nesposobnost...a svi isti. zanimljivo bre.

E,ali nije mi jasno,kako bre ds ima jos glasaca?Jesu li oni isprali mozak ljudima k'o tito? :lol:
Pregledaj sastav vlade od 2000. god. do danas,i u svakoj je ds :hahaha: A oni optuzuju Kostunicu i dss za ono sto su radili,a i ds je bio sa njima :hahaha:

Ako idemo cistom logikom,ako su mogli da optuzuju Milosevica i Seselja uz njega(iako je sps imao vise glasova),kako ds moze da optuzuje Kostunicu,kada su bili zajedno?:hahaha:
 

Back
Top