Genetski modifikovana srpska politika...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Citiram čoveka :

Ниједно слово моје политике није се променило од када се бавим политиком.
Војислав Коштуница

___________________________________________

Da li se sa ovom gore imbecilnom rečenicom čovek hvali, žali...ili nešto treće.
U svetu se nedeljno menjaju strategije politika, ekonomija i t. d.
A naš Voja nam priča o doslednosti svoje genetski modifikovane gubitničke politike.

Božeee, šta je zemlja Srbija Bogu toliko skrivila, da je već 100 godina vode ljudi koji ne mogu ni sebi pomoći, a žele da pomognu državi celoj i svetu u celini.
Sudbina li je to, ili usud šta li??

P.S. Poštujući sajt, poltiku istog, pokušao sam da budem baš blag u komentaru ovog teksta, inače mi to teško uspeva, mislim na to da budem diplomatski komentator.
 
Poslednja izmena:
Citiram čoveka :

Ниједно слово моје политике није се променило од када се бавим политиком.
Војислав Коштуница

___________________________________________

Da li se sa ovom gore imbecilnom rečenicom čovek hvali, žali...ili nešto teće.
U svetu se nedeljno menjaju strategije politika, ekonomija i t. d.
A naš Voja nam priča o doslednosti svoje genetski modifikovane gubitničke politike.

Božeee, šta je zemlja Srbija Bogu toliko skrivila, da je već 100 godina vode ljudi koji ne mogu ni sebi pomoći, a žele da pomognu državi celoj i svetu u celini.
Sudbina li je to, ili usud šta li??

P.S. Poštujući sajt, poltiku istog, pokušao sam da budem baš blag u komentaru ovog teksta, inače mi to teško uspeva, mislim na to da budem diplomatski komentator.

Ti si vrlo nadaren deran....

Samo punokrvan....Treba malo da se kontrolises, kako ovde sam kazes....

Cesto preteras.
 
Да ли је ваша порука из Бона, да је Србији место у ЕУ, извесно ублажавање ваших досадашњих ставова о европској интеграцији Србије?

- У последњих десет година заступам доследну политику према ЕУ која је заснована и полази од наших државних и националних интереса. Ту се ниједно слово од моје политике није променило. Представници садашње власти су направили велику грешку када су без озбиљног дијалога, тачније речено без икаквог дијалога са Бриселом потписали ССП, и то малтене истог дана када је већина држава чланица ЕУ признала Косово. Поред тога потписани ССП је аутоматски суспендован, што очигледно значи да је било довољно времена да отворимо преговоре са ЕУ о нашим међусобним односима и да заједнички тражимо решење за Косово. Видели смо како се Чешка и Ирска боре за своје државне и националне интересе, а суштина је да држите отвореним дијалог са ЕУ све док се не пронађе прихватљиво решење.

Ниси схватио да мисли само на политику Србије према ЕУ.
 

"Vlada je obećala po 1 000 evra svakom punoletnom građaninu, a na kraju podele po 1 000 dinara, obećavaju 200 000 novih radnih mesta za godinu dana, a otpuste 100 000, obećavaju ravnomerne regionalne razvoje, a Srbija tone", rekao je Ilić na Izbornoj skupštini NS-a.

Што јоочеш? Да није Веља рекао нешто неистинито?
 
Citiram čoveka :

Ниједно слово моје политике није се променило од када се бавим политиком.
Војислав Коштуница

___________________________________________

Da li se sa ovom gore imbecilnom rečenicom čovek hvali, žali...ili nešto treće.
U svetu se nedeljno menjaju strategije politika, ekonomija i t. d.
A naš Voja nam priča o doslednosti svoje genetski modifikovane gubitničke politike.

Božeee, šta je zemlja Srbija Bogu toliko skrivila, da je već 100 godina vode ljudi koji ne mogu ni sebi pomoći, a žele da pomognu državi celoj i svetu u celini.
Sudbina li je to, ili usud šta li??

P.S. Poštujući sajt, poltiku istog, pokušao sam da budem baš blag u komentaru ovog teksta, inače mi to teško uspeva, mislim na to da budem diplomatski komentator.

V.Koštunica je zao i najpokvareniji političar koji se pojavio u poslednjih 20 godina u Srbiji.
Jedno priča,drugo radi,dokaz njegove "uspešne" politike je period vladavine njega i DSS-a. Često se u poslednje vreme pojavljuje u medijima,verovatno zbog izbora na Voždovcu,a i kandidat je za vođu samozvanih patriota,bundžija,huškača,kratko rečeno šljama Srbije.
 
Citiram čoveka :

Ниједно слово моје политике није се променило од када се бавим политиком.
Војислав Коштуница

___________________________________________

Da li se sa ovom gore imbecilnom rečenicom čovek hvali, žali...ili nešto treće.
U svetu se nedeljno menjaju strategije politika, ekonomija i t. d.
A naš Voja nam priča o doslednosti svoje genetski modifikovane gubitničke politike.

Božeee, šta je zemlja Srbija Bogu toliko skrivila, da je već 100 godina vode ljudi koji ne mogu ni sebi pomoći, a žele da pomognu državi celoj i svetu u celini.
Sudbina li je to, ili usud šta li??

P.S. Poštujući sajt, poltiku istog, pokušao sam da budem baš blag u komentaru ovog teksta, inače mi to teško uspeva, mislim na to da budem diplomatski komentator.

Pa da, treba da se malo ugleda na Dacica, flexibilan covek :mrgreen:
 
Pa da, treba da se malo ugleda na Dacica, flexibilan covek :mrgreen:

Dačić je vrlo-vrlo inteligentan i sposoban čovek i kadar, ma gde bio i kojoj partiji bio.
Dačić nije lud, budala, zna da razluči šta je crno, belo, žuto...
Dačić je istisnuo spskog Tutumiša iz igre, i umesto u vladi, sad kornjača drži govore u restoranu Hotela "Srbija". To je njegov rang, dostignuće ! Hotel Srbija je srce Srbije.
 

Back
Top