KOLIKO STE SPREMNE UCINITI...?

Grofica_

Početnik
Poruka
1
Procitala sam skoro na jednoj temi u kojoj zene pisu sta se sve spremne uciniti za voljenu osobu, i sve u svemu, vecina odgovora se kako god okrenes svodi na "sve"...!
Ali sta se zapravo podrazumeva pod tim? Otisli biste na skijanje sa njim iako niste ljubitelj istog, izlazili u kafice iako ste vise za TV ali se njemu ide....?
A da li biste ikad otisli da zivite na drugi kraj sveta sa njim, u neku drugu zemlju, gde civilizacija jos uvek nije 100% preovladala, gde sistem postoji samo na papiru, ali opet, odakle je recimo on ili gde mu je zivotna odluka da se jednom skrasi...?

Nadam se da ce teme biti koliko toliko zanimljiva, ja evo na poslu pa razmisljam koliko smo zaista spremne uciniti, iako mozda neke stvari ne bi potpuno bili nasi snovi....
I da devojke, mladje i starije, ne govorim ako je u pitanju strast ili tako nesto... Govorim o onom pravom... Jednom i jedinom... Prava ljubav je jedna :) Pitanje je samo koliko smo mi spremne uloziti u istu, ako nije "svakidasnja" (sto bih ja rekla za onog iza coska, pa se preselite u susedni gradic.... Ipak nam otvaraju granice, putovacemo, one koje jos nisu upoznale pravog.... ko zna odakle ce on biti...?:))
 
I do sutra da nabrajamo nesto bi zaboravili..samo se tako treba postaviti prema zenama da se ne ne prihvata..one mlakonje koje se papucarski postave naebace svakako..sad mislim da je mali broj onih koji su kao takvi privlacni zenama s toga cemu pitanja kad su na sve spremne
 
Ne treba nikom ništa činiti, treba prvenstveno misliti na sebe jer će samo
na taj način ljubav biti uzvraćena..čovek voli ženu ili žena voli čoveka koji ima
svoje Ja, tj. koji ima ličnost...
Ovo progovara iskustvo..:confused:

:think:..A da, nekad sam bila spremna sve da učinim..pod tim "nekad" podrazumevam
doba svog neiskustva...:lol:
 
Procitala sam skoro na jednoj temi u kojoj zene pisu sta se sve spremne uciniti za voljenu osobu, i sve u svemu, vecina odgovora se kako god okrenes svodi na "sve"...!
Ali sta se zapravo podrazumeva pod tim? Otisli biste na skijanje sa njim iako niste ljubitelj istog, izlazili u kafice iako ste vise za TV ali se njemu ide....?
A da li biste ikad otisli da zivite na drugi kraj sveta sa njim, u neku drugu zemlju, gde civilizacija jos uvek nije 100% preovladala, gde sistem postoji samo na papiru, ali opet, odakle je recimo on ili gde mu je zivotna odluka da se jednom skrasi...?

Nadam se da ce teme biti koliko toliko zanimljiva, ja evo na poslu pa razmisljam koliko smo zaista spremne uciniti, iako mozda neke stvari ne bi potpuno bili nasi snovi....
I da devojke, mladje i starije, ne govorim ako je u pitanju strast ili tako nesto... Govorim o onom pravom... Jednom i jedinom... Prava ljubav je jedna :) Pitanje je samo koliko smo mi spremne uloziti u istu, ako nije "svakidasnja" (sto bih ja rekla za onog iza coska, pa se preselite u susedni gradic.... Ipak nam otvaraju granice, putovacemo, one koje jos nisu upoznale pravog.... ko zna odakle ce on biti...?:))


zašto pitanje nisi pročitala na već postojećoj temi
http://forum.krstarica.com/threads/330299&highlight=sve+ljubav
ma nije pitanje da li bih putovala sa njim na kraj sveta, nego da li bih mu, recimo, dala bubreg? ... to je dilema, a ne neke avanture po udaljenim i romantičnim delovima sveta...

:aha:
luostalom neko će dati bubreg, neko će otići u drgu civilizaciju
 
Procitala sam skoro na jednoj temi u kojoj zene pisu sta se sve spremne uciniti za voljenu osobu, i sve u svemu, vecina odgovora se kako god okrenes svodi na "sve"...!
Ali sta se zapravo podrazumeva pod tim? Otisli biste na skijanje sa njim iako niste ljubitelj istog, izlazili u kafice iako ste vise za TV ali se njemu ide....?
A da li biste ikad otisli da zivite na drugi kraj sveta sa njim, u neku drugu zemlju, gde civilizacija jos uvek nije 100% preovladala, gde sistem postoji samo na papiru, ali opet, odakle je recimo on ili gde mu je zivotna odluka da se jednom skrasi...?

Nadam se da ce teme biti koliko toliko zanimljiva, ja evo na poslu pa razmisljam koliko smo zaista spremne uciniti, iako mozda neke stvari ne bi potpuno bili nasi snovi....
I da devojke, mladje i starije, ne govorim ako je u pitanju strast ili tako nesto... Govorim o onom pravom... Jednom i jedinom... Prava ljubav je jedna :) Pitanje je samo koliko smo mi spremne uloziti u istu, ako nije "svakidasnja" (sto bih ja rekla za onog iza coska, pa se preselite u susedni gradic.... Ipak nam otvaraju granice, putovacemo, one koje jos nisu upoznale pravog.... ko zna odakle ce on biti...?:))

Nisam sigurna da bih ucinila puno toga. Ja duboko verujem u komplementarnost pa bih nekako logicno ocekivala da imamo slicne zivotne prioritete. Ukoliko ga volim, cak iako mi je samo drag, ne bi moglo da mi bude odbojno ono sto je njemu interesantno. Nikada do sada mi se nije desilo da imam nerpeljivost prema nekom njegovom hobiju. Nije mi tesko da mu udovoljim, naravno ukoliko i on udovoljava meni. Iskrena da budem masu stvari u zivotu sam zavolela preko momaka...jedan je razbuktao ljubav prema skijanju, jedan prema Doorsima, jedan prema americkom fudbalu. Po mom nekom razmisljanju covek bi trebalo da bude otvoren za uticaje. Kako govorimo o ljubavi sa kojom bih zelela da provedem citav zivot onda mislim da ne bih pristala na neke ogromne pritiske. Bila bih zabrinuta ako bih tek kasnije otkrila da se nasi zivotni planovi ne poklapaju. Nebitno je gde cemo ziveti, meni licno sasvim nebitno, ali ako bi nas dogovor bio jedno a on nakon toga probao da ga preinaci u nesto drugo...bila bih zamisljena sigurno...
 

Back
Top