Pa gde je taj smrtonosni grip?

Do sada zvanično ima oko 500 obolelih, što evidentiranih, što hospitalizovanih, zamrlo malo informisanje jer su Brankica Stanković i B.M. skrenule pažnju na neke društvene pojave.
Nama pre neki dan opština okačila sprejove za dezinfekciju ruku na vrata i svi stanari su dobili. Firma koja proizvodi domaća.. :lol: A kad bismo hteli u Betč i uđemo u apAteku da tražimo taj isti sprej - nema...
 
Gde je ta pandemija, gde su ti milioni obolelih, gde nestade sva ona medijska halabuka oko nepostojeceg virusa "H1N1" ?

Ili ja mozda nisam dobro informisan?:think:
Не знам за медијску халабуку, али код мог сина у школи, деца су десеткована.
Прошле недеље око половине их није било.
Мислим на целу школу.

Шта мислиш, зашто су распуст померили?
Почиње 21. децембра.

А сад, кад су га сви овако фино прележали без компликација,
ко ће да прими оне силне вакцине? :lol:
 
Predrag Kon: Brine nas veliki broj umrlih!

Samo od početka decembra zabeleženo 11 smrtnih slučajeva, u Srbiji dosad svinjskim gripom bilo zaraženo oko 150.000 ljudi, rekao dr Predrag Kon

U Srbiji su od novog virusa gripa A (H1N1) do danas umrle 34 osobe, a od tog broja je samo u prethodnih desetak dana zabeleženo 12 smrtnih slučajeva. Nagli porast broja umrlih pacijenata vrlo zabrinjava epidemiologe, a dr Predrag Kon kaže da, prema njihovim procenama, na svakih 4.000 do 5.000 obolelih jedna osoba umre.
...
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...edrag+Kon:+Brine+nas+veliki+broj+umrlih!.html
 
Не знам за медијску халабуку, али код мог сина у школи, деца су десеткована.
Прошле недеље око половине их није било.
Мислим на целу школу.

Шта мислиш, зашто су распуст померили?
Почиње 21. децембра.

А сад, кад су га сви овако фино прележали без компликација,
ко ће да прими оне силне вакцине? :lol:

Ma ja ne pitam za obican, sezonski grip, pitam, bre za onaj straaaaaaaaaaaaaaasni sto su nam pricali na TV-u da ce da nas sve istrebi ako se ne vakcinisemo.:?:
 
Gde je ta pandemija, gde su ti milioni obolelih, gde nestade sva ona medijska halabuka oko nepostojeceg virusa "H1N1" ?

Ili ja mozda nisam dobro informisan?:think:
Kravlje ludilo,ptičji grip,svinjski grip.... Prodaja vakcina je ugovorena i realizovana,što je ustvari bio i cilj sve ove frke.Onaj najbogatiji je još bogatiji,narod siromašniji i idemo dalje dok se ne smisli nešto novo.:sad2:
 
:confused: tu je, prosle sedmice mi je umro poznanik, 33 god. zdrav i prav prije gripe:(

Pre desetak godina je umro moj poznanik od "običnog" gripa. Zdrav i prav i u najboljim godinama. Ode čovek za jednu noć. Što bi rekla moja baba: Dogorela mu sveća. :(

Ono sto se moglo procitati u stampi, je da procenat smrtnosti od virusa A/H1N1/ nije veci od procenta 'obicnog' gripa.
 
Taj smrtonosni moze jedino da naudi vec bolesnim ljudima (koji imaju neku drugu lecenu hronicnu bolest), pa da ih eventualno dokrajci. Tako je bar bilo do sada, koliko sam ja informisana.

Izgleda da od njega strepe samo majke sa malom decicom, ali njima je ionako u prirodi ,,posla,, da stalno strepe.
 

Back
Top