Da li je PTT KDS dobar ili los?

2002. sam uplatio, 2003. su uradili instalacije u zgradi i stanu, a signal... jos uvek cekam! :evil:
PTT je definitivno najbolji kada je KDS u pitanju jer jedino oni imaju pravi KDS (kablovsko distribucioni sistem) za razliku od ostalih zajednickih antenskih sistema koje njihovi vlasnici nazivaju "KDS" otkada je PTT usao u posao sa tim na teritoriji BG-a tj. otkako je to nazvao "PTT KDS". Prvo su izgradili "KDS Tosin bunar", zatim su na redu bili "KDS Rakovica" (Ja), "KDS Centar", "Akademija" i kako je tada najavljivano otkupljivanje "sitnih" mreza koje zadovoljavaju njihove standarde. "Tosin bunar" je zavrsen i pusten u komercijalni rad a onda iz ne znam kog razloga dolazi do otkupljivanja "Energomontazine" mreze na Bezaniji i mreze "Telefonkabla" na teritoriji BG-a(NBG, Zvezdara, Mirijevo, Konjarnik, Sumice). Mreza "Telefonkabla" na NBG je sada rekonstruisana i postala je deo "KDS Tosin bunar" (=imaju sve usluge), sada je na redu Mirijevo (chek out: www.benchmark.co.yu/forum - temu "PTT KDS u Mirijevu") a za sve to vreme radovi u Rakovici stoje!!!!! Zasto-zaista ne znam jer niko iz PTT-a ne odgovara na moje mailove i ako sam im pisao bar jedno 50 puta od 2002. godine (od 2002. sam dobio 2,3 odgovora)!!!!!! Ukoliko spadas u one srecnike koji su ni krivi ni duzni postali deo PTT (u one koji su kako su mi rekli u PTT-u "PREUZETI" -a ne "otkupljeni"!) - onda sa pravom nemas ni radio ni internet signal a ni video nadzor i sve tv programe koji su na listi na njihovom sajtu (www.kds.co.yu). A ako si deo "KDS Tosin bunar" ili "KDS Rakovica" i nemas radio signal onda te molim da mi ovde ili na private malo podrobnije objasnis celu situaciju jer mi je svaka cinjenica u vezi PTT KDS-a dobro dosla za moj mali "rat" protiv njih! Unapred hvala, pozdrav!
 
Ja sam pisao ovo iznad, nego zaboravi da se "prijavim"... znaci svaka proverena informacija u vezi tih lopova je dobro dosla! Zanima me u kom si delu grada i kada si potpisao ugovor i kada si dobio signal. A rekao sam ti i da sa pravom nemas signal ako nisi deo "KDS Tosin bunar" jer ostatak "Telefonkabla" i "Energomontaze" nije rekonstruisan (=podzemna mreza, opticki i koaksijalni kablovi, povezivanje na TK Centar na Slaviji...).
 
Ja sam autor ovog foruma, ali sam promenio nadimak.
Danas sam na VHS-u gledao neke snimke od pre kablovske i slika je u najmanju ruku bila ocajna!!!
Svi koji hoce da imaju bolju sliku, neka obavezno uzmu kablovsku TV, a moja preporuka je upravo PTT ili eventualno SBB zbog velikog izbora kanala i usluga.
p.s: Bolje bilo kakva KDS nego ono glupo mucenje sa antenama!!!
 
Mirko BGD:
e i ja imam isti problem
poludecu, sa kucnom antenom nevatam nista sem rts1,2,3 ima li ko kakvi informacija, zivim na podruciju rakovice

I ja zivim u Rakovici i obavezno uzmi PTT KDS, kao operater koja se tek razvija zaista je odlican-najbolji ovde!!! Uveli su kablovsku TV i radio (koji ces morati da trazis da ti posebno uvedu) planiraju PAY TV, a nedavno su poceli da uvode kablovski Internet (od Tosinog bunara). Sto se tice TV, imaju 17 domacih i 33 satelitska kanala (+info kanal)

P.S: Svim korisnicima mog foruma SRECNI PRAZNICI!!!
 
Mirko BGD:
znam da su najbolji. imaju najbolji prijem i najveci broj kanala
uveli su mi instalacije pre 2 goine i jos mi nisu pustili signal :cry:

Da, u tome i jeste problem. :roll: Vecina korisnika PTT KDS-a ceka na prikljucak i po 2-3 godine, ako ne i vise.
Stvarno ne znam kako ih prisiliti na to da ubrzaju ugradnju, ali znam da su stanovnici Petlovog Brda prosle godine organizovali pravi protest zato sto im ne uvode kablovsku, nakon cega su bili u svim vestima.
Sad ja ne znam gde ti stanujes, ali cini mi se da je ugovor do sada ispostovan samo na Kanarevom Brdu i u onom naselju izmedju Doma Zdravlja i Lisicjeg Potoka :!: (ne znam kako se zove)
 
ja sam kod premijera
podrucije izmedju liscijeg i kanarevog,je islo preko sbb-a, a kanarevo preko kds-a
ceo problem je sto su u mojoj zgradi sve sami penzioneri,koje bas boli uvo za kablovsku, a da se organizujemo mi da napravimo neki krs.
btw i ja sam im slao mail-ove odgovorili su mi samo kada sam ih pitao gde mogu da raskinem ugovor
 

Back
Top