Zenski Orgazam /stvarnost ili mit/.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
U sustini,sve su djevojke svrsile,barem tako pricaju,osim toga,tu stoji i prica da zene tesko dolaze do orgazma,sto je i istina.

Taj famozni orgazam,pirica od neki dan,ide ovako,pricam s jednom djevojkom i ona kaze da nikada nije svrsila, kaze :"Decko mi dugo moze izdrzati do pola sata,mijenjamo poze,seksamo se onako kako ja zelim i jos ni jednom nisam dozivjela orgazam!".

Upita ja nju na sve to :"A da li si probala sama sebe da zadovoljis,prstom,caprknes se :)!"
Ona se kao da pogubi i kaze :"Ne nisam to radila,meni je to gadno dirati, ne volim da cackam po pici!".

Meni sve to nekako cudno. A sada pitanje za 1000000 eura, :"Sta je zeni potrebno da bude sexualno zadovoljena?".
 
Laze...mazila je amckicu vec...:ok: nego se pravi fina...glumi finocu...a so se tice orgazma,missim sve zavisi od vise stvari...poze,tehnike,vrste alatljike,njene pice..dubine iste...dosta faktora...trebas naci tu g tacku..famoznu..i stimulisati je dovoljno dugo,da bi svrsila...A da bi usitinu bila zadovoljena,treba da imas dubok dzepcic...ili da si pravi balakanac...i da je torbas ne normalno puno i kvalitetno...
 
U sustini,sve su djevojke svrsile,barem tako pricaju,osim toga,tu stoji i prica da zene tesko dolaze do orgazma,sto je i istina.

Taj famozni orgazam,pirica od neki dan,ide ovako,pricam s jednom djevojkom i ona kaze da nikada nije svrsila, kaze :"Decko mi dugo moze izdrzati do pola sata,mijenjamo poze,seksamo se onako kako ja zelim i jos ni jednom nisam dozivjela orgazam!".

Upita ja nju na sve to :"A da li si probala sama sebe da zadovoljis,prstom,caprknes se :)!"
Ona se kao da pogubi i kaze :"Ne nisam to radila,meni je to gadno dirati, ne volim da cackam po pici!".

Meni sve to nekako cudno. A sada pitanje za 1000000 eura, :"Sta je zeni potrebno da bude sexualno zadovoljena?".

dobar ebac (spreman za kooperaciju, empatican...) opustenost devojke (dakle nema to "gadno mi da pipam sopstvenu picu") sloboda govora (da ga navodi i kaze kad je pogodio mesto da nastavi da stimulise (ako on sam ne oseca)) ... ima jos... spava mi se
boldovano - :zcepanje::zcepanje::zcepanje: to nije dugo, to je normalno, moze i mnogo vise, tj trebalo bi, tj bilo bi lepo...

ne kontam sto je toliko famozno da devojka svrsi, klitoris se vidi iz aviona, g tacka se oseca kad je zemska napaljena...
 
dobar ebac (spreman za kooperaciju, empatican...) opustenost devojke (dakle nema to "gadno mi da pipam sopstvenu picu") sloboda govora (da ga navodi i kaze kad je pogodio mesto da nastavi da stimulise (ako on sam ne oseca)) ... ima jos... spava mi se
boldovano - :zcepanje::zcepanje::zcepanje: to nije dugo, to je normalno, moze i mnogo vise, tj trebalo bi, tj bilo bi lepo...

ne kontam sto je toliko famozno da devojka svrsi, klitoris se vidi iz aviona, g tacka se oseca kad je zemska napaljena...

:ok: vestica zna znanje..:per: poence za ovaj post..
 
dobar ebac (spreman za kooperaciju, empatican...) opustenost devojke (dakle nema to "gadno mi da pipam sopstvenu picu") sloboda govora (da ga navodi i kaze kad je pogodio mesto da nastavi da stimulise (ako on sam ne oseca)) ... ima jos... spava mi se
boldovano - :zcepanje::zcepanje::zcepanje: to nije dugo, to je normalno, moze i mnogo vise, tj trebalo bi, tj bilo bi lepo...

ne kontam sto je toliko famozno da devojka svrsi, klitoris se vidi iz aviona, g tacka se oseca kad je zemska napaljena...

pa moze i 5 sati samo meni je to dosadno. mislim drndati se toliko i to. mogu da razmjenjujem njeznosti satima ali da se drndam toliko ne pada mi na pamet. nek ide kod komsije pa nek se nadomiri ako joj treba toliko.
 
Ne znam sta da kazem,vidim tu ima nekih teorija. Ali eto da pretpostavimo da je onako kako djevojka kaze.

A sad fenomen zasto je toliko potrebno vremena da se zena karindza kako bi svrsila. Jel to mora da sa sobom nesto rascisti,sama sebi objasni da je to u redu ili nesto trece?
 
Ne znam sta da kazem,vidim tu ima nekih teorija. Ali eto da pretpostavimo da je onako kako djevojka kaze.

A sad fenomen zasto je toliko potrebno vremena da se zena karindza kako bi svrsila. Jel to mora da sa sobom nesto rascisti,sama sebi objasni da je to u redu ili nesto trece?

Ako umes i ako je ona opustena i sigurna u sebe und tebe dovoljno ti je i pet minuta
 
Ne znam sta da kazem,vidim tu ima nekih teorija. Ali eto da pretpostavimo da je onako kako djevojka kaze.

A sad fenomen zasto je toliko potrebno vremena da se zena karindza kako bi svrsila. Jel to mora da sa sobom nesto rascisti,sama sebi objasni da je to u redu ili nesto trece?

Nije potrebno toliko, naprotiv. To ne zavisi od vremena trajanja seksa. I moguće je da žena ne može da doživi orgazam i pored dugotrajnog seksa, dešava se i muškarcima.
 
Najbitnija je opuštenost, rasterećenost, i malo veštine, plus komunikacija između partnera. Napisaše to ljudi gore.

Kuzim to Daco prijatelju.....A kada je sve ispunjeno,povjerenje,iskrenost,otvorenost,mazenje,predigre,njezan sex uz ispunjenje svih njenih fantazija i zelja,maximalni trud u krevetu i opet ne moze da svrsi.I kad sama prizna da ne moze nesto,napali se stenje ali nista od svrsa :) (ja joj kazem idi chaprkaj se sama pa vidi kako je).
 
Kuzim to Daco prijatelju.....A kada je sve ispunjeno,povjerenje,iskrenost,otvorenost,mazenje,predigre,njezan sex uz ispunjenje svih njenih fantazija i zelja,maximalni trud u krevetu i opet ne moze da svrsi.I kad sama prizna da ne moze nesto,napali se stenje ali nista od svrsa :) (ja joj kazem idi chaprkaj se sama pa vidi kako je).

ma samo sam zapazila izjavu da je dugo kar.anje od pola sata, nevezano za dozivljavanje orgazma
kosto vec neki rekose moze i za pet minuta da svrse oboje....

pa nije opustena, ako joj je bljak da gura prst u svoju picu onda definitivno nije opustena po pitanju svog i njegovog tela, ne moze da ti bude nista gadno, tj moze ali onda ce te to kociti...njena izjava mi zvuci ko nekoga ko je ili pocetnik ili ebo te toliko skucen po pitanju sexa...ako je ovo prvo onda ok polako vremenom ce se opustiti, ako je ovo drugo - nisam psihic al problem je duboko negde u njoj
 
ma samo sam zapazila izjavu da je dugo kar.anje od pola sata, nevezano za dozivljavanje orgazma
kosto vec neki rekose moze i za pet minuta da svrse oboje....

pa nije opustena, ako joj je bljak da gura prst u svoju picu onda definitivno nije opustena po pitanju svog i njegovog tela, ne moze da ti bude nista gadno, tj moze ali onda ce te to kociti...njena izjava mi zvuci ko nekoga ko je ili pocetnik ili ebo te toliko skucen po pitanju sexa...ako je ovo prvo onda ok polako vremenom ce se opustiti, ako je ovo drugo - nisam psihic al problem je duboko negde u njoj

Nemam pojma,sto se tice teme za tu djevojku ne znam a ovaj moj pretposljednji post,pa eto to znam,tice se mene.
 
Kuzim to Daco prijatelju.....A kada je sve ispunjeno,povjerenje,iskrenost,otvorenost,mazenje,predigre,njezan sex uz ispunjenje svih njenih fantazija i zelja,maximalni trud u krevetu i opet ne moze da svrsi.I kad sama prizna da ne moze nesto,napali se stenje ali nista od svrsa :) (ja joj kazem idi chaprkaj se sama pa vidi kako je).

Dobar savet, neka proba, ili neka on to uradi, a ona neka navodi...
 
ma samo sam zapazila izjavu da je dugo kar.anje od pola sata, nevezano za dozivljavanje orgazma
kosto vec neki rekose moze i za pet minuta da svrse oboje....

pa nije opustena, ako joj je bljak da gura prst u svoju picu onda definitivno nije opustena po pitanju svog i njegovog tela, ne moze da ti bude nista gadno, tj moze ali onda ce te to kociti...njena izjava mi zvuci ko nekoga ko je ili pocetnik ili ebo te toliko skucen po pitanju sexa...ako je ovo prvo onda ok polako vremenom ce se opustiti, ako je ovo drugo - nisam psihic al problem je duboko negde u njoj[/QUOTE]

uffff uffff :rumenko:
 
zene i muskarci se ne ponasaju isto prema svom polnom organu, mislim u mladosti dok ne steknu iskustvo
slikovito - vi ste nekako prisniji s vasim drugarom od malena, dostupniji vam je... zene ne, zene se u vecini slucajeva prema pici odnose ko da nije njena, ko da ne postoji, u mladjim danima, tek kasnije kroz opustanje s muzjakom i stupanjem u sexualne odnose dolazi do izjednacavanje pice ko i svakog drugog organa, ima to i veze s tim sto je kroz istoriju zena mnogo ugnjetavana na svim poljima pa i u sexualnom smislu (stid ju je) zato one manje pricaju i o masturbaciji, a i cista anatomija...
 
U sustini,sve su djevojke svrsile,barem tako pricaju,osim toga,tu stoji i prica da zene tesko dolaze do orgazma,sto je i istina.

Taj famozni orgazam,pirica od neki dan,ide ovako,pricam s jednom djevojkom i ona kaze da nikada nije svrsila, kaze :"Decko mi dugo moze izdrzati do pola sata,mijenjamo poze,seksamo se onako kako ja zelim i jos ni jednom nisam dozivjela orgazam!".

Upita ja nju na sve to :"A da li si probala sama sebe da zadovoljis,prstom,caprknes se :)!"
Ona se kao da pogubi i kaze :"Ne nisam to radila,meni je to gadno dirati, ne volim da cackam po pici!".

Meni sve to nekako cudno. A sada pitanje za 1000000 eura, :"Sta je zeni potrebno da bude sexualno zadovoljena?".


prvo da vidim pare
može i manja suma
pa ću sve potanko da Ti obljasnim
ako mi ne veruješ na reč
raspitaj se - samouka ništa i nikada ne laže
 

Back
Top