Omiljeno....

PunkPrincess

Ističe se
Poruka
2.072
Zanima me kako izgledaju neke vase omiljene stvari....evo dacu vam neke primere pa vi odgovarajte po tome,mada ne morate se drzati sablona....
Npr:
-Omiljena solja
-Omiljena plisana igracka
-Omiljena torba
-Omiljena majca
-Patike
-Jastuk itd.....
Opisite ih a po mogucstvu i postavite sliku....
(Negde je nekada bila tema da se svakog petka postavljaju glupe teme pa evo...xD)
 
Mrzi me sve da nabrajam , a i da filozofiram oko toga ( jer nemam bash omiljene stvari , vishe favoriti ) , evo neshto trivijalno , pa bash zbog toga i lako za odluchivanje , moja omiljenja sholja za kafu sa lavom na njoj.
 
Zanima me kako izgledaju neke vase omiljene stvari....evo dacu vam neke primere pa vi odgovarajte po tome,mada ne morate se drzati sablona....
Npr:
-Omiljena solja
-Omiljena plisana igracka
-Omiljena torba
-Omiljena majca
-Patike
-Jastuk itd.....
Opisite ih a po mogucstvu i postavite sliku....
(Negde je nekada bila tema da se svakog petka postavljaju glupe teme pa evo...xD)

sholja? ona crvena za nes... al' sad tata mi kupio neku plavu lepu xD
plishana ograchka? aaa neki medveditj mali... shto peva "i'm a barby girl" :mrgreen: ruzhan je al' osvojio mi ga dechko jedan gadjajutji na kosh :lol:
torba? a ranchitj teksas (roze-plavi) tetka ga je sashila... izgleda profi :)
MAJICA nzm... crna chipkasta obichna...
patike? sive skejterke... sad su braon od blata i nisu vishe nosive... :sad2:
jastuk imam jastuk metar i po sa metar i po na sred sobe... :heart:
 

Prilozi

  • DSC01214.jpg
    DSC01214.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
omiljena stvar:grobarski shal..ima ih dosta...al jedan je bash bash lep.....
omiljena majica:nemam /
omiljene patike:nemam /
omiljena torba:jedna nike...(pink plava)
omiljene jastuk:jedam shto smo dobili u prvom osnovne.....
 
-Omiljena solja--zelenkasta, ogroooomna, za pola litra kafe:mrgreen:
-Omiljena plisana igracka--maleno roze prasence:heart:
-Omiljena torba--iz indian shopa, zelenkasto-narandzasta
-Omiljena majca--sa karikaturom sida visusa i nensi:heart::heart:
-Patike--bordo starke
 
Omiljena šolja mi je matora Doncafe.:heart:
B1488884-20080408060233.jpg

Plišana igračka-Nici lav.Bio sam srećan kao mladi majmun kada je keva ovo kupila kao ukras.
nicilion.jpg

Torba...Prokletstvo,ne volim da nosim:torbe,tašne,kofere ili šta već slično.Ako već moram birati,to je HP torba u kojoj šetam lap-top.
HP_Laptop_Leather_Bag_for_laptop_74.jpg

Omiljena majica mi je Adidas,slična ovoj sa slike.Ubedljivo je najbolja koju sam ikad obukao.:worth:
37124261_blue.jpg

Patike...Ne znam,uglavnom mi je sva obuća udobna tako da mi je teško odlučiti se.Ali ajde,neka budu ove koje sada nosim.
Nike-354721002-DUALD%20HOOP-1-l.jpg

Jastuk može na sebi imati i nacrtane Teletabise,ako je udoban pristajem.:lol:
 
-Omiljena solja--zelenkasta, ogroooomna, za pola litra kafe:mrgreen:
-Omiljena plisana igracka--maleno roze prasence:heart:
-Omiljena torba--iz indian shopa, zelenkasto-narandzasta
-Omiljena majca--sa karikaturom sida visusa i nensi:heart::heart:
-Patike--bordo starke

i moja omiljena igracka je maleno rozo prase (koje grokce xD)
imam bordo starke (omiljene su mi jedne teget plave)
a omiljena solja jedna ogromna.sa jedne strane je glava praseta a sa druge - posadina sa onim uvrnutim repicem...obozavam je.... :heart:
 
Meni je jakna najomiljenija od svega shto imam i shto sam ikada imao...skoro ista kao:



Mislim da bih sebi obe ruke polomio, kad bih nekako sjebo ovu jaknu...

Posle jakne idu neke shtampane majce, sa slikama moje kreacije, zatim akustara, pa komp, zastave, itd...Sve ove stvari su mi drage zato shto sam ih kupio svojim novcem, znachi nishta keva, cale, babe, dede...Dugo mi treba da ushtedim, ali kada kupim, osecam se kao da vladam svetom...A drugo, te stvari na neki nachin istichu moj fazon, i ne volim osobe koje svoje stvari ne poshtuju, kako ce onda tudje...
 
-Omiljena solja - sharena.. narandzasto-roze.plavo-ljubichasta :D
-Omiljena plisana igracka - tigric koji drzhi srce na kom pishe love..<3 dobila od druga josh pre hrista.. :)
-Omiljena torba - crna i na njoh je nacratana neka devojka.. shto lichi na mene.. :mrgreen:
-Omiljena majca - bela na bretele s nekim rozle slovima otkud znam..:p
-Patike - beli max
-Jastuk - zeleno srce s teletabisima :mrgreen:
 
Meni je jakna najomiljenija od svega shto imam i shto sam ikada imao...skoro ista kao:

Mislim da bih sebi obe ruke polomio, kad bih nekako sjebo ovu jaknu...

Posle jakne idu neke shtampane majce, sa slikama moje kreacije, zatim akustara, pa komp, zastave, itd...Sve ove stvari su mi drage zato shto sam ih kupio svojim novcem, znachi nishta keva, cale, babe, dede...Dugo mi treba da ushtedim, ali kada kupim, osecam se kao da vladam svetom...A drugo, te stvari na neki nachin istichu moj fazon, i ne volim osobe koje svoje stvari ne poshtuju, kako ce onda tudje...

potpisujem.... :)

p.s.dobra ti jakna...
 
Zanima me kako izgledaju neke vase omiljene stvari....evo dacu vam neke primere pa vi odgovarajte po tome,mada ne morate se drzati sablona....
Npr:
-Omiljena solja
-Omiljena plisana igracka
-Omiljena torba
-Omiljena majca
-Patike
-Jastuk itd.....
Opisite ih a po mogucstvu i postavite sliku....
(Negde je nekada bila tema da se svakog petka postavljaju glupe teme pa evo...xD)

-Omiljena solja je plasticna sa kosarkaskom temom
-Imao sam jedno majmunce, sad je negde zagubljeno...
-Champion ranac za trening
-AND1 Mystique Mid
and1%20mystique%20mid%20wh-royal-red.jpg

-Jastuk...:think:...Pa jedno jastuce sa motivom Crvene Zvezde
-Omiljeni instrument mi je tarabuk
-Omiljena kosarkaska lopta mi je ona sto se koristi u Jadranskoj ligi
 
Obično limeno lonče,što je deda doneo iz rata.
Nisam imao to,mama i baka su mi pravile od starih čarapa.
Mešina od jarca stara 200 godina,još od nekog čukundede,vredi 2000 evra al babo neće da je proda
MNOGO SMO JAČI
Abibas
E jastuk je bio punjen slamom,samo nije smelo da se prospe vode po njemu da se ne ubuđa..
 
Ima ih mnogo npr. plisani meda Kristijan prljavo bele boje(inace cist je) kojeg sam dobila od drugarica za pretprosli rodjendan...hmm...omiljeni crni kaput koji nosim celu zimu...mini linija *jedna jedina* ali najomiljenija stvar koju sam ikad imala je lutak Igor kog je cale nasao na blatu :zelenko2:...i tako <3
 

Back
Top