Politika

evo,mogu ja da definisem vidjenje politike na ovom pdf-u,i moje vidjenje nacina na koji se sve ovde odigrava:
pojedinac sa pdf-a cita novine,uzbudjeno,dok se u pozadini cuje maksimaln pojacan tv(naravno-na tv-u dnevnik,ili politicka emisija),oci mu radosno zablistaju kada nadje odgovarajucu temu,koja ce zavaditi narodne mase i biti savrsena podloga za opstu pljuvaniju,pakosno trlja ruke, uzurbano pali komp,i uloguje se na krstaricu......
tema postavljena,naravno,u samoj postavci iste se maksimalno popljuje predsednik nam,cak i kad covek tu nista zgresio nije,i samo se vreba prilika da se nekome opsuje majka,sira i uza familija,i baci neki zluradi komentar na racun neistomisljenika,te na tako drgi forumasi pokazuju svoju zrelost
tako to ovde ide
 
  • Podržavam
Reactions: O
evo,mogu ja da definisem vidjenje politike na ovom pdf-u,i moje vidjenje nacina na koji se sve ovde odigrava:
pojedinac sa pdf-a cita novine,uzbudjeno,dok se u pozadini cuje maksimaln pojacan tv(naravno-na tv-u dnevnik,ili politicka emisija),oci mu radosno zablistaju kada nadje odgovarajucu temu,koja ce zavaditi narodne mase i biti savrsena podloga za opstu pljuvaniju,pakosno trlja ruke, uzurbano pali komp,i uloguje se na krstaricu......
tema postavljena,naravno,u samoj postavci iste se maksimalno popljuje predsednik nam,cak i kad covek tu nista zgresio nije,i samo se vreba prilika da se nekome opsuje majka,sira i uza familija,i baci neki zluradi komentar na racun neistomisljenika,te na tako drgi forumasi pokazuju svoju zrelost
tako to ovde ide

Ispravka - ne čitaju se novine, već kurir. I ne čitaju se tekstovi, već samo naslov. Ko da se zamara čitanjem ceo minut :rtfm:
 
političke fraze...

Ili: Kako pričati ceo dan, a ne reći ništa važno ni konkretno...




Da bi neko bio profesionalni političar, treba da nauči oko deset-petnaest fraza, koje inače predstavlju pravi mali prirucnik birokratskih fraza koji ce vam omoguciti drzanje govora u trajanju od 24h bez prekida.


Naravno , vrlo je važno, da pri tom odabranom auditoriju nista ne kazete važno.

-pokrenućemo u narednom periodu vrlo odlučne kampanje…


-Ipak ne treba da zaboravimo, da…


-Nije potrebno posebno isticati vašnost potrebe za….
-

Svakodnevna praksa nam pokazuje, da…


-Bogato i raznovrsno iskustvo nas obavezuje, da vam…


-realizacijom programa koji smo usvojili pre izvesnog vremena, mislimo da…


-Kada analiziramo rezultate našeg rada jasno se uočava da...



-jačanjem i širenjem svih struktura u društvu, postižemo …


-razvoj raznih aktivnosti nas primorava da se osvrnemo i na…
-osovina našeg budućeg razvoja biće takva, da…


-naše je intencija je, da ubuduće značajnu ulogu u doprinosu razvoju, treba da…


-ovako može da se baljezga do jutra, i što je najcrnje, ovakve idiJotske govore naš narod više voli da sluša, no leba da jede.

-zbog raznih oblika uticaja, naš razvoj će bitno pretrpeti izvesne izmene prioriteta…

-Zbog postojećih administrativnih i finansiskih uslova poslovanja, mi ćemo preduzeti odlučne korake u cilju …

- usled krize, bićemo prinudjeni da usvojimo nove modele aktivnosti…

-upravo pravimo klimu , da ubrzamo naše aktivnosti po svim linijama i uočenim poteškoćama …

-inače u velikoj meri , svi resursi u vladi su usresredjeni na otkrivanje i identifikaciju problema …
 
Politika je nesto slicno organizovanom kriminalu : brzo licno bogacenje preko tudjih ledja
( glasova i zivota ) samo za razliku od prvog, legalizovano i regulisano zakonima :zima2:.
 

Back
Top