Outlook otklanja attachmente

C

Crv102

Gost
Imam problem sa Outlook expressom....kad god nekome poshaljem attachment ili meni neko shalje outlook automatski ih otklanja i pishe...removed access to unsafe attachments in your mail...tako neshto...a do sada je sve fino radilo...uklonila sam outlook i instalirala incredi mail i kad pokusham otvoriti attachment izbaci poruku : file has been locked by another aplication...shta da se radi? :?:
 
Crv102:
Imam problem sa Outlook expressom....kad god nekome poshaljem attachment ili meni neko shalje outlook automatski ih otklanja i pishe...removed access to unsafe attachments in your mail...tako neshto...a do sada je sve fino radilo...uklonila sam outlook i instalirala incredi mail i kad pokusham otvoriti attachment izbaci poruku : file has been locked by another aplication...shta da se radi? :?:
Naterajte Outlook XP da dozvoljava .exe fajlove u attachmentu

1. Startujte regedit
2. Idite u HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Security
3. Napravite novi STRING i dodelite mu ime Level1Remove
4. Duplo kliknite na novonapravljeni string i unesite mu vrednosti koje bi želeli da Outlook XP propušta. Ekstenzije se pišu bez tačke a odvajaju se sa ;. Npr. upišite exe;zip;rar i imaćete mogućnost slanja i primanja fajlova sa ovim ekstenzijama.
 

Back
Top