ajde mushkarci iskreno

apotekarka:
Rajko Kukurajko:
apotekarkin_muz:
medvedyc:
Koliko vam je zaista bitno koliko je vasha devojka imala partnera pre vas? :oops:

Naj važnije je da ni jedan nije bio bolji :D

NA najboljem (za sebe) se zadrzavaju, svesne da boljeg naci nece... Ponekad to znaci da je taj bogat ili glup...


Hoćete da vam donesem pivo dok bistrite ovu temicu? :lol:

Vidi ako ima hladno, nemoj bash ko "tashtino srce" nek bude bar ko "zmija"
 
Наравно да је битно! Таман помислиш...фина, слатка, паметна, неискусна (као ја на овом форуму) и пожелиш да је научиш нешто,кад оно...километража бато :o Е ДЖАБА све
P.S. И где је ово Lj, Dz i Nj na tastaturi?
 
Ja volim da se ispricam na temu. Jos kada kaze da ih je imala dosta, a onda mi sapne da sam najbolji - sujeta k'o Mesec velika. Slatke su male lazi...

Imao sam slucaj gde mi je sve ispricala, ali nije htela da cuje moju stranu price...
 
Mislim da im je i te kako vazno!
Svi bi kao nesto iskusno, dobro, a kad posle cuju od ortaka da je masa njih bila s njom, onda se hvataju za glavu, i odmah stavljaju to kao nesto neozbiljno i li prolaznu avanturu... A kad znaju da su PRVI jos i JEDINI,onda znaju da su i NAJBOLJI! E to se seta gradom i pokazuje prijateljima, zar ne?

Muskarci vole da budu prvi u zivotu jedne zene,
a zene su mudrije, one vole da budu poslednji roman jednog muskarca :D
 
Ma bitno je samo da nije promiskuitna (varala partnere, spavala sa kim je stigla itd..) i da mi ne prenese neku bolestinu... a sto se tice broja partnera, it doesn't matter as long as I'm the best for her!! :wink: Ne podnosim bilo kakav tip poredjenja.. :roll:
 
Uh, ovo me podseti... U mojoj dvadeset i nekoj mi je moj tadasnji (srecom kratkotrajni) decko i inace vrsnjak, posle preznojavnja od dva sata i neuspelih pokusaja, i konacnog "seksa" od dva minuta priznao da sam mu bila prva... A nije tako izgledao, majke mi. Naravno, nastavak je usledio - sine, ajd sad ti polako kuci, te se romansa zavrsila. Prala sam se tri dana od uzasa.
Salu na stranu, mislim da se preferencije menjaju sa godinama. Lepo je da se zajedno otkrivate i upoznajete cari telesnog uzivanja u svojih 17 ili 18 (ili kada se vec s tim stvarima u danasnje vreme krece). Ali ne mogu da razumem da muskarci (zene sigurno ne) par godina kasnije preferiraju neiskusne devojcice. Sex postaje kompletan i totalno uzivanje kada su oboje dovoljno upoznali sebe da znaju sta hoce i u cemu uzivaju.
 
Ima pravo apotekarkin muz.
Apotekarka je verovatno zadovoljna.:lol:

Mada...
Vidi se to prilichno dobro koliko je koja cura imala mushkaraca.
Iskustvo je bitna stavka. :roll:
Ja se trudim bez predrasuda da udjem u odnos i nije mi neshto posebno bitno.
Vazno je da odgovaramo jedno drugom i da posle dobrog tucanja imam sa kim da popricham i da se malo mazimo i... :oops: :lol:
 

Back
Top