Cudna svetla iznad norveske!

Možda fotografije daju jasniju sliku?

01b40f5aa3ee09xl1.jpg


01b41228e63bd0xl1.jpg


01b40dff72b7a1xl1.jpg


01b4138067d949xl1.jpg


01b41615dae2cdxl1.jpg


01b41725c019baxl1.jpg


01b418f9504037xl1.jpg


01b4107f96d76fxl1.jpg


01b411af24fccfxl1.jpg
 
pre 3 dana su Rusi demantovali da je njihova raketa.
pre 2 dana je Norveska vojska rekla da nezeli da daje izjave u vezi 'fenomena'.Kao nesto tajno.

dok juce Norveska vojska kaze da je to ipak ruska raketa i Rusi se slazu.

ovo sve iz Norveskih medija tokom poslednjih dana
you figure...
 
Rusi potvrdjuju sta je bilo, i kazu da je to njihova interkontinentalna raketa....
Razlog zasto pravi takve spirale, jeste taj da kada je izasla vam atmosfere, rezervoar sa gorivom je se na jednom mestu probusio, i zapaljeno gorivo je krenulo "bocno" da curi iz rakete, pa je raketa pocela ne kontrolisano da se okrece u mestu, a posto je bila van atmosfere, doslo je do tako spektakularnog oblika...
Svejedno, veoma je zanimljivo...
Evo moj clanak o tome, pa ko voli nek izvoli (iako se vec zna sta je u pitanju)
http://www.bpretraga.net/index.php/Blog/Misteriozno-svetlo-nad-Norveškom.html
 
Cudno. One slike me ubedjuju da pojava nema veze sa raketom. Ali, dok se ne desi jos nekoliko puta (ili barem jos jednom) mozemo samo da nagadjamo o cemu se radi. Imamo previse malo dokaza.

Ne verujem da je crna rupa ili cak NLO, kao sto neki kazu, lol, ali mislim da ima necega. Ako pogledate gore objavljene slike videcete da se ne radi samo o spirali vec i o plavoj materiji (gasu, sta god) koji se proteze od neba do zamljine povrsine.

Mozda je samo jos jedan projekat za koji ce se znati tek za nekih 10 - 20 godina...
 
Cudno. One slike me ubedjuju da pojava nema veze sa raketom. Ali, dok se ne desi jos nekoliko puta (ili barem jos jednom) mozemo samo da nagadjamo o cemu se radi. Imamo previse malo dokaza.

Ne verujem da je crna rupa ili cak NLO, kao sto neki kazu, lol, ali mislim da ima necega. Ako pogledate gore objavljene slike videcete da se ne radi samo o spirali vec i o plavoj materiji (gasu, sta god) koji se proteze od neba do zamljine povrsine.

Mozda je samo jos jedan projekat za koji ce se znati tek za nekih 10 - 20 godina...

Pa taj plavi gas ja verujem da je od te "rakete" jer ona kada je pocela da se okrece, ona nije odjednom pocela i ostala u mestu, vec je ona imala "inercije", tako da je se kretala i okretala, pa zato je ostao trag...
 

Back
Top