seksy phone - ing

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Handera

Obećava
Poruka
74
Žene paz ovako
Telefonski razgovori sa muškim rodom mogu da budu i ovakvi i nakvi
U početku fini fini nema kud
Zatim malo filosofije pa životne mudrosti uz dozu humora pa bla bla pričamo o svemu i svačemu
ALi
Kada se desi onaj deo da on kaže da mu se skameniJo
Ja se umudrim pa posle nja nja nja, pa mijauu pa LA prrrrrrrrrrrr
Ali uvek mi zafali teksta
Ne volim da zvučim "prljavo" (a možda bi i trebalo..... ko će ga znati)
A gore od "prljavog" je kada uhvatim sebe sa otvorenim ustima i bez reči
Čini mi se da u poslednje vreme vrtim par rečenica u krug
Razmišljala sam da pozovem Hot Line i snimim dahtačicu, pa kada razgovaram sa njim, u jedno uvo stavim sluške, drugo uvo na mikrofonu.............
Ako ima ovde neka drugarica da mi šane par rečenica, nadogradiću sama ostatak,,,,,
Malo da se ponovim,,,, ???
 
Žene paz ovako
Telefonski razgovori sa muškim rodom mogu da budu i ovakvi i nakvi
U početku fini fini nema kud
Zatim malo filosofije pa životne mudrosti uz dozu humora pa bla bla pričamo o svemu i svačemu
ALi
Kada se desi onaj deo da on kaže da mu se skameniJo
Ja se umudrim pa posle nja nja nja, pa mijauu pa LA prrrrrrrrrrrr
Ali uvek mi zafali teksta
Ne volim da zvučim "prljavo" (a možda bi i trebalo..... ko će ga znati)
A gore od "prljavog" je kada uhvatim sebe sa otvorenim ustima i bez reči
Čini mi se da u poslednje vreme vrtim par rečenica u krug
[Razmišljala sam da pozovem Hot Line i snimim dahtačicu, pa kada razgovaram sa njim, u jedno uvo stavim sluške, drugo uvo na mikrofonu.............
Ako ima ovde neka drugarica da mi šane par rečenica, nadogradiću sama ostatak,,,,,
Malo da se ponovim,,,, ???

...:whistling:
 
Kakva tema... ako sam dobro razumela, ti nas pitaš kako da se t.ucaš preko telefona?
Na forumu, gde nema zvuka?
I zašto bi kopirala tuđ stil?
:)
Evo ti jedan čuveni video-audio , er ja nemam ličnog iskustva - kada sam bila sa frajerima na daljinu, mi smo pisali seksi pisma... ali za to treba biti sa tipom koji ume lepo da piše, inače :kafa: :roll:


možeš sve da odradiš na engleskom, po naslovu teme vidim da voliš :lol:

j
 
ali gledaj:
pricamo sve normalno i on kaze skamenijo mi se
:lol:
Predlozi da sledeci put uzme samo pola vijagre, posto se ne seksate nego samo podseksujete, buduci da je onlajn verzija.
A mozes i da skrenes temu na nesto utilitarnije za razgovor. Kao na primer slovenska mitologija, ili Kirhofova pravila
 
malo me sk enjala miss smart ali predsednik kućnog saveta mi odmah popravio raspoloženje
Prvi put da se ne ljuti, jer ne mogu odmah da mu platim za održavanje zgrade,,,
i da (Smartice skameniJo je izraz kada se skameni ali onako slatkooo ,, sada su mi usta u "U"
 
Jeste Handera. Malo je ruzno sto je tema naisla na ovakav odziv, ali sta je tu je. U svoje ime se izvinjavam za postove humoristickog karaktera.
Inace, mislim da ti napamet nauceni redovi u takvim situacijama nece biti od prevelike koristi, znas...
Ili imas zvaku za hotchat ili nemas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top