poljubac...

Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:
 
Jedne lepe noci, kada smo se ljubav mog zivota i ja konacno poljubili prvi put, poljubac je trajao otprilike 6 sati i 15 minuta, bez jednog jedinog dodira osim njega samog. Samo gomila cistih, jakih i nagomilanih emocija. Sto je najzanimljivije, ne da se nisam smorio, nego na to gledam kao na ubedljivo najlepsi trenutak u zivotu i cesto kad pozelim nesto slicno da uradim sad sa tom istom devojkom, posle 10 minuta, vec smo u drugim vodama :D Mogu reci da mi je samo krivo sto je taj dan prosao, ali opet, bar sam ga proziveo...
 
A za vas koji preferirate duge poljupce... Ako zelite da se ludo zabavite, nemojte obrijati bradu pre takve noci, pa da vidite kako ce vam devojka ujutru biti smesna i sarena :D :D :D :D :D

Ipak, i to je slatko :lol:
 
Heh, Nikola tebi je smijesno kad joj ogulis bradu, ali da to dozivis na svojoj kozi, ne znam bas da li bi se smijao... :roll: :lol:
Nije bas ugodan osjecaj, kad ujutro pod rukom osjetis hrapavu, crvenu, iziritiranu kozu... Jos ako je toliko oguljeno da se i krasta napravi preko toga, bude prava fantazija... :roll: :roll: :roll: :? :? :?
 
Gazdarica:
Heh, Nikola tebi je smijesno kad joj ogulis bradu, ali da to dozivis na svojoj kozi, ne znam bas da li bi se smijao... :roll: :lol:
Nije bas ugodan osjecaj, kad ujutro pod rukom osjetis hrapavu, crvenu, iziritiranu kozu... Jos ako je toliko oguljeno da se i krasta napravi preko toga, bude prava fantazija... :roll: :roll: :roll: :? :? :?

Naravno da sam se salio...
Mislim, koliko mi je bilo smesno, bilo mi je i krivo tri puta vise. Ipak, navikne se koza vremenom... :)

Kraste??? Nemojmo preterivati :D
 
Ma, navikne se, vraga... Bar moja nikad nije...
Vjecito nesto zgulim - ili bradu, ili celo ili koljena ili laktove, a jednom sam ogulila i khm, znas sta hocu reci... Mislim, on mi ju je ogulio na jednom jestu... Kako, pojma nemam... :roll: :roll: :roll:
 
Gazdarica:
Ma, navikne se, vraga... Bar moja nikad nije...
Vjecito nesto zgulim - ili bradu, ili celo ili koljena ili laktove, a jednom sam ogulila i khm, znas sta hocu reci... Mislim, on mi ju je ogulio na jednom jestu... Kako, pojma nemam... :roll: :roll: :roll:

Pa ti si onda dosta osetljiva... Na zalost, imam dosta iskustva sa takvom osobom. Sto se tice kolena, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

To je jedino sto je mene do sad mucilo. :)
 
Zanimljivo kakve Gazdarica decke nalazi...
Da joj uspe oguliti kozu bradom:)???
Ili taj decko ima "hebenu" bradu ili sta?
Ovo je vec pitanje za naucnu fantastiku:)
Pozdrav
 
moj najduzi poljubac je trajao koliko voznja autobusom 53 ili 52 do novoskojevskog naselja od zelenjaka...

a najizgrebaniji... :wink: pre godinu dana kad sam se smuvala sa jednim mnogo dobrim macanom oko 3 pa smo ostali napolju do 6 pa me je mama besna docekivala kuci a ja sam pokrivajuci bradu & obraze promrmljala kako nema opravdanja za kasnjenje :lol: :lol: :lol: inace nisam uspela da ga ubedim da koristi nesto mekse za brijanje :cry:
 
malecka:
moj najduzi poljubac je trajao koliko voznja autobusom 53 ili 52 do novoskojevskog naselja od zelenjaka...

lol... sledeci put probaj 50-icu... od okretnice na B.Brdu pa sve do Konjarnika (preko rakovice i ko zna vec cega)... Zaboravices kad si krenula, a i usne bi ti pomodrele od silnog ljubljenja :P

Sto se tice muske populacije, i ostrih brada... ma ne trebaju tu posebni losioni ili sta vec... samo posle par redovnih brijanja, pustis da malo izraste, da se dlaka stanji i smeksa, pa onda dobro obrijas... i k'o bebina guza :D

Poz.
 
Gazdarica:
Heh, Nikola tebi je smijesno kad joj ogulis bradu, ali da to dozivis na svojoj kozi, ne znam bas da li bi se smijao... :roll: :lol:
Nije bas ugodan osjecaj, kad ujutro pod rukom osjetis hrapavu, crvenu, iziritiranu kozu... Jos ako je toliko oguljeno da se i krasta napravi preko toga, bude prava fantazija... :roll: :roll: :roll: :? :? :?

Jaoooo sto mije ovo nesto poznatooooo!!!!
Danima posle nije moglo da prodje....
 
Ljubila sam se od 18h do 22.30 kad je vec bilo vreme da se krene kuci. Sutradan sam imala ranicu na gornjoj usni jer je on imao bradu. Mogu slobodno da kazem da sam vise uzivala u tom poljupcu nego u mnogim konkretnijim stvarima. Kada bih mogla da mu dam neku medalju za to...
 
Anđela:
Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:

Hm, pazi ovo, ovde ljudi ne da seru, nego to nije normalno. Toliko laži na jednom mestu pa to je čudo. Ili ste deca koja su u fazi puberteta ili nemoj da više haluscinirate. Ovo je samo jedan primer neviđene laži i umišljanja, ali ovo je samo jedan u nizu postova kojih ima na ovoj temi , za druge da i ne pričam, po ostalim temema.

Mislim da Gazdarica prednjači u tim nebulozama, ili je ogavna ***** ili mnogo laže i izmišlja.
***** ti forum gde je cilj da će par ljudi da vodi glavnu reč, oni sve znaju, oni su vični svemu,...
Da ne dužim sa ovim dalje, ali ovo bi trebalo u najmanju ruku da posluži ``ovima`` koji se prepoznaju kao savet da obrate pažnju na svoje pisanje, da ne prodaju pamet svima.
Za sada toliko...
 
Anonymous:
Anđela:
Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:

Hm, pazi ovo, ovde ljudi ne da seru, nego to nije normalno. Toliko laži na jednom mestu pa to je čudo. Ili ste deca koja su u fazi puberteta ili nemoj da više haluscinirate. Ovo je samo jedan primer neviđene laži i umišljanja, ali ovo je samo jedan u nizu postova kojih ima na ovoj temi , za druge da i ne pričam, po ostalim temema.

Mislim da Gazdarica prednjači u tim nebulozama, ili je ogavna ***** ili mnogo laže i izmišlja.
* ti forum gde je cilj da će par ljudi da vodi glavnu reč, oni sve znaju, oni su vični svemu,...
Da ne dužim sa ovim dalje, ali ovo bi trebalo u najmanju ruku da posluži ``ovima`` koji se prepoznaju kao savet da obrate pažnju na svoje pisanje, da ne prodaju pamet svima.
Za sada toliko...

A da ti lepo stanes svojim imenom iza ovih gluposti koje pises. Ovako kad neki gost nesto kaki niko i ne obraca paznju 8)
 
[INCOGNITO :
lol... sledeci put probaj 50-icu... od okretnice na B.Brdu pa sve do Konjarnika (preko rakovice i ko zna vec cega)... Zaboravices kad si krenula, a i usne bi ti pomodrele od silnog ljubljenja :P

-hahahaha... kako si me nasmejao... 'si blesav :lol: :lol: :lol:

Sto se tice muske populacije, i ostrih brada... ma ne trebaju tu posebni losioni ili sta vec... samo posle par redovnih brijanja, pustis da malo izraste, da se dlaka stanji i smeksa, pa onda dobro obrijas... i k'o bebina guza :D

- imacu to u vidu kad nadjem sledecu zrtvu :twisted:
 
Zaboravih da spomenem... Ma nije sve u ljubljenju... Svi znate onu nasu staru, ocajnicku: 'Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!' :lol:

A da, salio sam se ono sa 50-icom... Ne ulazi u to... Meni jednom palo na pamet da posle 15-ak stanica pitam vozaca 'Jesmo stigli u Cacak?'...

Poz.
 
Gazdarica:
Heh, Nikola tebi je smijesno kad joj ogulis bradu, ali da to dozivis na svojoj kozi, ne znam bas da li bi se smijao... :roll: :lol:
Nije bas ugodan osjecaj, kad ujutro pod rukom osjetis hrapavu, crvenu, iziritiranu kozu... Jos ako je toliko oguljeno da se i krasta napravi preko toga, bude prava fantazija... :roll: :roll: :roll: :? :? :?
 
Anonymous:
Anđela:
Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:

Hm, pazi ovo, ovde ljudi ne da seru, nego to nije normalno. Toliko laži na jednom mestu pa to je čudo. Ili ste deca koja su u fazi puberteta ili nemoj da više haluscinirate. Ovo je samo jedan primer neviđene laži i umišljanja, ali ovo je samo jedan u nizu postova kojih ima na ovoj temi , za druge da i ne pričam, po ostalim temema.

Mislim da Gazdarica prednjači u tim nebulozama, ili je ogavna ***** ili mnogo laže i izmišlja.
* ti forum gde je cilj da će par ljudi da vodi glavnu reč, oni sve znaju, oni su vični svemu,...
Da ne dužim sa ovim dalje, ali ovo bi trebalo u najmanju ruku da posluži ``ovima`` koji se prepoznaju kao savet da obrate pažnju na svoje pisanje, da ne prodaju pamet svima.
Za sada toliko...
Za sada toliko pa nisi ni ovoliko morao prijatelju sto rece Lens mogao si nas udostojiti podatka o sebi a to ko se s kim ***** izvini al to je privatna stvar ako ga i ima,mislim na kurvanje naravno...
 
Anonymous:
Anđela:
Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:

Hm, pazi ovo, ovde ljudi ne da seru, nego to nije normalno. Toliko laži na jednom mestu pa to je čudo. Ili ste deca koja su u fazi puberteta ili nemoj da više haluscinirate. Ovo je samo jedan primer neviđene laži i umišljanja, ali ovo je samo jedan u nizu postova kojih ima na ovoj temi , za druge da i ne pričam, po ostalim temema.

Mislim da Gazdarica prednjači u tim nebulozama, ili je ogavna ***** ili mnogo laže i izmišlja.
* ti forum gde je cilj da će par ljudi da vodi glavnu reč, oni sve znaju, oni su vični svemu,...
Da ne dužim sa ovim dalje, ali ovo bi trebalo u najmanju ruku da posluži ``ovima`` koji se prepoznaju kao savet da obrate pažnju na svoje pisanje, da ne prodaju pamet svima.
Za sada toliko...


tih ne bih da izgiravam policajca ali daj bar stoji oza onoga sto pricas pa se uclani i onda cemo malo da prodiskutujemo ovako.....s**** bez veze
 
Anonymous:
Anđela:
Mislim da je to nesto najlepse..maziti se i ljubiti sa deckom. Ja sam se sa mojim deckom ljubila dok se nisu zavrsile sve pesme V. Georgieva... E a onda je morao da prestane, da pusti drugu muziku, pa smo nastavili.... mljac.... :lol:

Hm, pazi ovo, ovde ljudi ne da seru, nego to nije normalno. Toliko laži na jednom mestu pa to je čudo. Ili ste deca koja su u fazi puberteta ili nemoj da više haluscinirate. Ovo je samo jedan primer neviđene laži i umišljanja, ali ovo je samo jedan u nizu postova kojih ima na ovoj temi , za druge da i ne pričam, po ostalim temema.

Mislim da Gazdarica prednjači u tim nebulozama, ili je ogavna ***** ili mnogo laže i izmišlja.
* ti forum gde je cilj da će par ljudi da vodi glavnu reč, oni sve znaju, oni su vični svemu,...
Da ne dužim sa ovim dalje, ali ovo bi trebalo u najmanju ruku da posluži ``ovima`` koji se prepoznaju kao savet da obrate pažnju na svoje pisanje, da ne prodaju pamet svima.
Za sada toliko...
Dragi moj goste, mozda ne bih uopste ni trebala trositi rijeci na tebe, ali posto si me vec uzeo u usta, hajde da ti i odgovorim...
Ja sam jedna prilicno iskrena i otvorena zena... I, iako mi je ta iskrenost vise puta donijela neugodnosti, ne odustajem od nje... Ni na kraj pameti mi ne pada da se uplecem u mreze laznog morala i licemjerja...
Da, ja volim seks i uzivam u njemu i to jasno i glasno kazem... I ne samo da kazem, nego se u krevetu tako i ponasam, a sto ocekujem i od svog partnera...
A to sto si ti opterecen predrasudama, sto se tu*as samo u misionarskoj pozi, u mrklom mraku i s pokrivacem navucenim do grla, sa partnerkom koja u suknenoj spavacici do glezanja, lezi kao panj i cuti kao zalivena, ne da ti ne daje pravo da prozivas ljude oslobodjene kompleksa, nego je naprotiv problem kojim bi zarad licne srece i zadovoljstva, trebao ozbiljno da se pozabavis...
Naravno, ukoliko si zensko, samo obrni redoslijed prethodne recenice...
Aj, u zdravlje...
 

Back
Top