Zasto zaboga?

Izvini, ali vechu glupost nisam chula. Izvini zaista za ovako direktno zgrazzavanje nad ovim shto si napisala. :brus:
Zato shto je to jedna gomila izmishljenih stereotipa, malogradjanskih poluinformacija, neznanja i generalizovanja.

Kada iznosish neko mishljenje, morash da znash o chemu prichash - na osnovu nekih realnih stanja a ne predpostavki.

A to se isto odnosi i na uvodni tekst. Ne mozzesh sve mushkarce u isti kosh, kao ni sve zzene.
I ne, nisi ti jedina koja che jednog dana da se razlikuje...ima josh inteligentnih ljudi koji zzive svoj zzivot a ne tudje shablone.

Ja ne mislim da su svi muskraci isti niti sve zene..........i ne zivim po sablonima,moj zivot je cist dokaz za to..........Samo stvari nazivam pravim imenom.Skini ruzicaste naocare, i fraze iz knjiga o musko zenskim odnosima.........stvarnost je ipak surova.........:think:
 
Ja ne mislim da su svi muskraci isti niti sve zene..........i ne zivim po sablonima,moj zivot je cist dokaz za to..........Samo stvari nazivam pravim imenom.Skini ruzicaste naocare, i fraze iz knjiga o musko zenskim odnosima.........stvarnost je ipak surova.........:think:

Стварно не знам колико имаш година, али, веруј ми на реч, знам бар неколико стотина људи који имају око 50, и сви се сексају, и то редовно! (А многи од њих не читаше књиге... ;))
 
Стварно не знам колико имаш година, али, веруј ми на реч, знам бар неколико стотина људи који имају око 50, и сви се сексају, и то редовно! (А многи од њих не читаше књиге... ;))

Ma ok prijatelju,sta se lepis za rec.........ok,nek su svi zdravi i veseli......;)
 
Ti si mi se desio......:evil:

Muvash ozzenjene pa se posle chudish shto te jure? Realnost je surova.

Uostalom, draga moja, cela ova tvoja tema je postavljena u cilju samoreklame, shto je prilichno ochigledno vech posle prvih par postova.
Ah, bozze, ja sam toliko lepa i zgodna i najriba da me svi jure, pa josh sam i bolja riba od svih udatih zzena jer mogu da im skinem muzzeve...samo svojom -ah bozze- pojavom...

Pa dobro, ako je to tvoja taktika da muvash po forumu, nemam ja nishta protiv, samo nemoj lupati gluposti da ne bih morala da ih chitam i ok smo. :)
 
Muvash ozzenjene pa se posle chudish shto te jure? Realnost je surova.

Uostalom, draga moja, cela ova tvoja tema je postavljena u cilju samoreklame, shto je prilichno ochigledno vech posle prvih par postova.
Ah, bozze, ja sam toliko lepa i zgodna i najriba da me svi jure, pa josh sam i bolja riba od svih udatih zzena jer mogu da im skinem muzzeve...samo svojom -ah bozze- pojavom...

Pa dobro, ako je to tvoja taktika da muvash po forumu, nemam ja nishta protiv, samo nemoj lupati gluposti da ne bih morala da ih chitam i ok smo. :)

Oh boze,pa nemoj da citas moje postove i moje teme............da,sve je istina sto si napisala........i sta ces sad?:p
 
Naravno da je istina. Evo ti odgovor na tvoju temu, sama si ga dala kroz par tema: Ne jure te nego im se nabacujesh.
I rekoh, nemam ja nikakav problem s tim, radi shto ti je volja, ali nemoj da pishesh one gluposti jer ti nisu potrebne za ovaj rad.
 
Pismeni obicno iz procitanog crpu informacije - ne gataju.

Ako nisi mislila to sto si napisala - sta da radimo. Poradi na izrazavanju svojih misli.

Ma necu da se ubedjujem sa nekim s kim ne mislim isto.............svako valjda ima pravo na svoje misljenje..........
Ja sam odredjenom situacijom bila motivisana da postavim temu..........i da cujem sta se mislim ,nista vise..........:D
 
Muvash ozzenjene pa se posle chudish shto te jure? Realnost je surova.

Uostalom, draga moja, cela ova tvoja tema je postavljena u cilju samoreklame, shto je prilichno ochigledno vech posle prvih par postova.
Ah, bozze, ja sam toliko lepa i zgodna i najriba da me svi jure, pa josh sam i bolja riba od svih udatih zzena jer mogu da im skinem muzzeve...samo svojom -ah bozze- pojavom...

Pa dobro, ako je to tvoja taktika da muvash po forumu, nemam ja nishta protiv, samo nemoj lupati gluposti da ne bih morala da ih chitam i ok smo. :)

Ako je toliko dobra, a mora da bude inače ništa, ima da je izdžagaragam samo tako :cool:
 

Back
Top