Spin City...Svi gradonacelnikovi ljudi

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Ima li neko da gleda ovu seriju?
Misljenja...
Obavestenje:Za sve one koji vole ovu seriju imam jednu vest:
Umesto Majka i Niki, kasnije se pojavljuje Charlie Sheen i odredjena plavusha (Rejcel)
I koliko znam neva vise one sekretarice...(plavushe niti one crnke)
Poz. ljubiteljima...
 
E sh*t, nemogu zamisliti kako ce biti bez njih, dobro bez Niki se moze, ali Majk, pa on je glavni lik serije. Nekako cu se navici, valda....ali zamisli da izbace Pola, Stjuarta, Dzejmsa ili Kartera?! Kako bi to izgledalo? Nikako naravno, bez njih se nemoze. To je najbolja ekipa ikad okupita na jednoj humoristickoj seriji.
Obozavam Spin City, najbolja komedija na svetu!
 
snaja88:
Bilo je najbolje na sudjenju,kad je onaj decko(neznam ime :oops: ) rekao da je ukrao Polov selotejp, a onda je Pol rekao da je znao da je ovaj ukrao, da ga je ceo dan merkao (selotejp :lol: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meni je najbolje kad su Pol i Karter učili gradonačelnika kako da muvaju onu novinarku. I na kraju kad gradonačelnik kaže: ''Pol, zvaću te kad budem hteo nekog da proganjam!!!'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
jeasus:
absonic:
Elishabeth:
E samo da vam kazem onaj sto glumi Majka boluje od Alchajmerove bolesti!
Michael J. Fox?
A tako mlad... eto sta je zivot :cry: :wink:

Tako mlad??? :shock:
On ima oko 40 godina i sa ovom bolescu se pati vec 6-7 godina...kako za to niko nije cuo???
Svasta!
Ja sam cula da je bolestan, rekli su da je narkomanija. Kakva je to bolest?
 
snaja88:
jeasus:
absonic:
Elishabeth:
E samo da vam kazem onaj sto glumi Majka boluje od Alchajmerove bolesti!
Michael J. Fox?
A tako mlad... eto sta je zivot :cry: :wink:

Tako mlad??? :shock:
On ima oko 40 godina i sa ovom bolescu se pati vec 6-7 godina...kako za to niko nije cuo???
Svasta!
Ja sam cula da je bolestan, rekli su da je narkomanija. Kakva je to bolest?
Pa sta, 40 godina, covek jos nije zasao u godine... ipak mi je zao kada cujem da neko boluje od neizlecive bolesti... a pogotovo Majk... prirast'o mi za srce...
A sta je alchajmerova bolest?
Pa zaboravljas stvari....
 
Flea.RHCP:
DA serija nije losa svidja mi se onaj glumac, ne znam kako se zove, ali znam da je glumeo u filmovima Povratak u buducnost(sjajan film).

glumac je majkl dz. foks inace proslavljemi lik iz kultne serije "family ties"-porodicne veze :D :D :D gde je poceo da glumi jos kao mladjan momcic

posle toga sledi film tajna mog uspeha pa povratak123,
inace iz serije izlazi jer oboljeva od parkinsonove bolesti:cry:
 
DabaMAN:
E sh*t, nemogu zamisliti kako ce biti bez njih, dobro bez Niki se moze, ali Majk, pa on je glavni lik serije. Nekako cu se navici, valda....ali zamisli da izbace Pola, Stjuarta, Dzejmsa ili Kartera?! Kako bi to izgledalo? Nikako naravno, bez njih se nemoze. To je najbolja ekipa ikad okupita na jednoj humoristickoj seriji.
Obozavam Spin City, najbolja komedija na svetu!
Majk je prestao da glumi zato sto je bolestan. Charli je uleteo i da vam pravo kazem nije los, samo treba da se naviknete (ako nista drugo bolje izgleda). Ne stvarno je ok serija i sa Charlijem, verujte mi! :D
 

Back
Top