Osećanja...

BasJeDobroBitiJa

Zainteresovan član
Poruka
156
Zašto kad god se povede razgovor o osećanjima muškarac ćuti??? Jel se bojite da priznate šta osećate ili je nešto drugo u pitanju?

Znači ne govorim o onim situacijama kad devojka non stop priča o osećanjima i pritiska muškarca...

da vas čujem....:zper:
 
zato sto je musko stoka i misli samo na seks... zadovoljna?

Moram se složiti sa ovime jer sam jedno vreme svog života stalno mislio i trudio se da poseksam što više devojaka, pa sam jedne godine bio nosilac laskavog priznanja "nenadjebiv" koje smo ustanovili moja dva prijatelja i ja. To se sve dešavalo kad nisam imao vremena za osećanja, a prestalo kad sam shvatio da je čovek bez osećanja prazan, bez obzira na broj prijatelja i slično.

Muškarci često ćute kad se priča o osećanjima jer se boje da će biti povređeni, a to najviše čine oni koji pate od sindroma "zadrti balkanikus" i koji misle da je ženino mesto pored šporeta i da su zadužene za čuvanje dece.
 
Moram se složiti sa ovime jer sam jedno vreme svog života stalno mislio i trudio se da poseksam što više devojaka, pa sam jedne godine bio nosilac laskavog priznanja "nenadjebiv" koje smo ustanovili moja dva prijatelja i ja. To se sve dešavalo kad nisam imao vremena za osećanja, a prestalo kad sam shvatio da je čovek bez osećanja prazan, bez obzira na broj prijatelja i slično.

Muškarci često ćute kad se priča o osećanjima jer se boje da će biti povređeni, a to najviše čine oni koji pate od sindroma "zadrti balkanikus" i koji misle da je ženino mesto pored šporeta i da su zadužene za čuvanje dece.

To da se boje da će biti povređeni mi je jasno...a ovaj sindrom je odvratan...:(

Užasno je što takvi postoje...:(
 
Moram se složiti sa ovime jer sam jedno vreme svog života stalno mislio i trudio se da poseksam što više devojaka, pa sam jedne godine bio nosilac laskavog priznanja "nenadjebiv" koje smo ustanovili moja dva prijatelja i ja. To se sve dešavalo kad nisam imao vremena za osećanja, a prestalo kad sam shvatio da je čovek bez osećanja prazan, bez obzira na broj prijatelja i slično.

Muškarci često ćute kad se priča o osećanjima jer se boje da će biti povređeni, a to najviše čine oni koji pate od sindroma "zadrti balkanikus" i koji misle da je ženino mesto pored šporeta i da su zadužene za čuvanje dece.

kakve veze ima strah od povredjivanja sa sovinizmom?

i sta ako se plase povredjivanja, pa svi se plase...
 
:think: da sad se setih da se mnoge zene feminizmom brane od potencijalnog povredjivanja...al totalno je bezveze...mislim svi mi imamo pomalo taj strah ali opustis se i furas onakav kakv si, pa sta bude... loto :lol:

bas mi idu na zivce ti ratovi polova :roll:

Znači definitivno time stvaraju neki mehanizam odbrane od potencijalnog povređivanja...ali mi nije jasno kako uspevaju...ja uspevam kad prema nekome ništa ne osećam, ali kad osećam to je gotovo, osećam i kraj ne mogu da foliram...:think:
 
Nisu samo muškarci u pitanju,,,,
Mene samo da istreseš iz gatja ili ako baš prigusti možeš čuti neke reči
Umem da se umiljavam i mazim i sve to,, ali pričati o osećanjima to mi je nekako sebično,,,,
Ako nekoga interesuje kako sebično,, objasniću,, a pretpostavljam da nikoga ne interesuje, pa i ne razjašnjavam
 
Nisu samo muškarci u pitanju,,,,
Mene samo da istreseš iz gatja ili ako baš prigusti možeš čuti neke reči
Umem da se umiljavam i mazim i sve to,, ali pričati o osećanjima to mi je nekako sebično,,,,
Ako nekoga interesuje kako sebično,, objasniću,, a pretpostavljam da nikoga ne interesuje, pa i ne razjašnjavam

Jeste da sam htela tu "pojavu" da proučim na muškarcima...ali KAKO SEBIČNO??? :dontunderstand:
 
Iskreno receno ni ja nesto osecanja ne volim da potenciram, ako su tu pokazace se, vise volim da naslutim ili osetim, kad se kaze nesto nekako kao da gubi na vrednosti, treba da se pokaze.
 
muskarci razmisljaju logicki,zene emotivno...muskarac je svest,zena je podsvest...
kad prodje neko vreme u vezi muskarac sagleda stvari i donese odluku o osecanjima...
zena cuva u podsvesti lepa ili losa osecanja prema voljenoj osobi,i na osnovu njih se
ponasa...zato je cesto muskarcima tesko da shvate ponasanje zena...cak i kad bi
pokusale da im objasne ne bi razumeli,ili bi to bilo ``krsenje pravila``...tako bar ja
gledam na te stvari...)
 
muskarci razmisljaju logicki,zene emotivno...muskarac je svest,zena je podsvest...
kad prodje neko vreme u vezi muskarac sagleda stvari i donese odluku o osecanjima...
zena cuva u podsvesti lepa ili losa osecanja prema voljenoj osobi,i na osnovu njih se
ponasa...zato je cesto muskarcima tesko da shvate ponasanje zena...cak i kad bi
pokusale da im objasne ne bi razumeli,ili bi to bilo ``krsenje pravila``...tako bar ja
gledam na te stvari...)

Jao pa ja sve bar radim logički, tako se i ponašam, ne moram da zapetljavam ono što nije zapetljano... a vi muškarci bi radije da žena ne zna na čemu je, pa da je malo testirate dal je toliko pukla za vama da vas ni takve neće ostaviti, pa ako vas ne ostavi ona je PRAVA?! :dash: Meni takvo ponašanje odaje utisak testiranja...kao ovamo ćuti ništa ne oseća, a ne daj Bože da se u priči pojavi drugi nastaje rat...:dontunderstand: Zar nije jednostavnije ako nekoga voliš da budeš iskren prema njemu, ako voli i on tebe biće iskren i sve će biti ok, ako te ne voli skapiraćeš jako brzo i to je to...Ali ipak vama "nikada niko neće povrediti ego"....:super:
 

Back
Top