Gledate li TRENUTAK ISTINE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Do sad sam pogledala delove od, recimo 2-3 emisije. Krenem daljinskim da pretrazujem kanale pa se zaustavim. Kod doticne sam sinoc zastala. Kako rece da se zove ? Cica.... ? 'Ajde, 'ajde... Nemoj da se stidis, kad se ona ne stidi najbolje pozadine u Uzicu u njeno vreme, kako rece :lol:.
 
Gledam na Novu TV, a i na Pink ponekad. Pa ovako, prijavi se 50-tak njih, i od to 50 prime dvoje sa najgorim tajnama i njih postave pred kamerama da odgovaraju.

Onaj ko je donekle normalan, njega nece primiti, tako da se takve nece ni truditi da se prijeve :mrgreen:

A emisija je sama po sebi takva, da te ne ostavlja ravnodusnim. A oni takmicari samo nek su zdravo. Dodju, osramote sebe i svoju porodicu, i na kraju panu na neko glupo pitanje, a prije toga priznaju sve i svasta.
 
Da li pratite emisiju TRENUTAK ISTINE i da li mislite da je bezvezna?Kako vam si cini najsokantnija takmicarka do sada CICA ******?!:zper:

znala sam da postoji ova emisija,ali sinoc prvi put naleteh na nju.i to bas kad je uzicanka cica sela u stolicu.ok,svakakvih ljudi ima,nije mi nista nemoguce niti sokantno.
ono sto je mene sokiralo,to su salve smeha kod voditeljke,prilikom svake cicine psovke,sto je na cicu kao priprostu zenu delovalo vrlo podsticajno,pa misleci da je to zanimljivo-ona jos vise.
a koncept emisije je dno dna.ne mogu da verujem na sta su ljudi spremni zarad malo para.
eto,posto odgledah skec sa cicom g.u.z.i.c.o.m i odvratnom voditeljkom,sigurno vise necu gledati takvu jadnu emisiju.
 
Gledala sam dva-tri puta i prevrće mi se želudac od grubosti i bezobzirnosti. Emisija ima za cilj da dovede najgore primerke ljudske vrste kako bi na šokantnosti dobila na gledanosti. I umesto da se rade emisije koje će podići svest i kulturu ovog naroda, namerno se radi suprotno. Toliko važnih, korisnih i humanih tema ima ali, narod treba navići na dno dna, psihički ga pripremiti na uličarski život. Onaj pristojni i dostojanstveni život retki sebi mogu priuštiti tako da se čini sve da se taj život zaboravi, da se ne spominje. Svakome polako dolazi trenutak istine gde živi a sve brže kako živi :roll:
 
Ovo je emisija koja poput Velikog brata, Farme, Grand parade, ... ima za cilj da privuche masu pred televizore. I uspeva joj. Ja je ponekad pogledam samo da proverim koliko je neko zatupljen da ispricha najgore stvari o sebi i svojim bliznjima, da srushi svoj privatni zivot, a da zna da nema shansi da uzme tih pet miliona. Nazalost, okruzena sam ljudima koji obozavaju sve te gore pomenute emisije, koji su navucheni na njih, pa nishta drugo ne znaju da prichaju ostim toga ko je koga... u Bratu, ko ce koga na Farmi... i koliko je zena (mushkaraca) povalio kandidat za uzivanje shushki u Istini. :(
 
Ocigledno. Pre neku vecer sam propustila Cicu Pozadinca, tako da nemam pojma kako je prosla sa svojom iskrenoscu, ali sam "zakacila" deo emisije sa nekim celavim tipom kome su pitanja jos i bila podnosljiva.

Inace, stvarno je tu toliko blamaze i "ogoljavanja" ucesnika, da zaista treba biti posebnog kova i razmisljanja da bi neko tamo seo za rad potencijalnih para, jer ... niko ne garantuje da nece naleteti na suvise skakljivo pitanje na koje, ipak, ne zeli da odgovori.

Cak je i moguce da se pitanja tako i prave da posle neke predjene sume ucesnik lako moze da zglajzne. Ne verujem da se bas toliko cezne za pronalaskom dobitnika miliona :think:, kao sto je ipak malo teze naci osobu koja je bas sve spremna da kaze. Bar je do sad nije bilo i mislim da ni ne treba sve iznositi na dobos. Ali, potencijalna lova i pojavljivanje na TV-u verovatno cine svoje :neutral:.
 
Poslednja izmena:
Ne gledam ni farmu ni velikog brata, jer odmah pocnem da se nerviram...Gledala sam samo jednu emisiju kada je voditeljka pitala takmicarku "da li ste doziveli orgazam dok vas je otac silovao?"...tako nesto...i odmah sam ugasila pink...z:((
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top