Вакцина против Х1Н1 није безбедна, а ево зашто није!!!!!!!

Да ли сте против вакцине против Х1Н1

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

waterpolista

Iskusan
Poruka
5.669
Kako se pravi vakcina, šta sadrži i cemu služi.

Vakcina nastaje tako što laboratorijski tehnicari uzimaju gnoj bolesnih životinja (krava, svinja i dr) i onda pokušavaju da ga “preciste”, odnosno da stvore serum koji ce sadržavati mrtve ili oslabljene viruse i bakterije. Da bi umrtvili ili oslabili ove izazivace teških bolesti, tehnicari koriste razlicite vrste otrova. Na taj nacin nastaje vakcina koja se ubrizgava deci i odraslim ljudima.

Medicinski “strucnjaci” ce reci da ovi oslabljeni ili umrtvljeni virusi i bakterije, kada se ubrizgaju u telo coveka u vidu vakcine, podsticu njegov imuni sistem da stvara antitela, tako da u slucaju da se osoba zaista zarazi nekom od bolesti protiv koje je vakcinisana, njegov imuni sistem ce biti spreman i ojacan da pobedi uzrocnika bolesti.

Ovakvo objašnjenje je više nego skandalozno, a dokaz za to su nebrojeni slucajevi najtežih oboljenja i smrti širom sveta nakon vakcinacije. Cinjenica je da je zdravlje savremenog coveka veoma narušeno nezdravim nacinom života i da sve više ljudi i dece ne može da podnese “male kolicine otrova” koje navodno trebaju da podstaknu covekov imuni sistem da “ojaca” protiv neke bolesti. Istraživanja jasno pokazuju da tamo gde postoji higijena i cistoca, gde se poštuju zakoni zdravlja, nema nikakvih epidemija i zaraza. Najbolji nacin da se svaki problem sa bolestima reši jeste uspostavljanje cistoce i higijene. Na žalost, studenti zvanicne medicine nemaju u programima svojih fakulteta predmete kao što su "Higijena" ili "Preventiva", a ako ih negde imaju, to su kratki i površni kursevi.

Važno je napomenuti da se trovanje vakcinama ne završava rodenjem, vec traje skoro tokom celog života. U donjem tekstu prikazan je program vakcinacije koji se sprovodi u Bosni i Hercegovini, a slicni programi se sprovode u svim zemljama sveta.

Program imunizacije

Kontinuirana imunizacija sprovodi se tokom cele godine. Kontinuirana imunizacija obavezno se sprovodi u svim podrucjima opštine, a prema utvrdenom kalendaru:
- odmah posle rodenja protiv tuberkuloze (BCG) i hepatitisa B (unutar 12-24 sata),
- sa navršenim jednim mesecom života protiv hepatitisa B,
- sa navršena dva meseca života protiv difterije, tetanusa, pertusisa, poliomijelitisa i hemofilus influence tip b,
- u cetvrtom mesecu života protiv difterije, tetanusa, pertusisa, poliomijelitisa i hemofilus influence tip b,
- sa navršenih šest meseci života protiv difterije, tetanusa, pertusisa, poliomijelitisa i hepatitisa B,
- u dvanaestom mesecu života protiv morbila, rubeole i parotitisa,
- u osamnaestom mesecu života - revakcinacija protiv po­liomijelitisa i hemofilus influence tip b,
- u petoj godini života - revakcinacija protiv difterije, te­tanusa, pertusisa i poliomijelitisa,
- u šestoj godini života - revakcinacija protiv morbila, ru­beole i parotitisa,
- u cetrnaestoj godini - revakcinacija protiv difterije, teta­nu­sa (dT pro adultis) i poliomijelitisa,
- u osamnaestoj godini života - revakcinacija protiv te­ta­nusa.

Ovaj vid narušavanja covekovog zdravlja naziva se “imunizacija”, što bi ljude pogrešno moglo da navede na zakljucak da se tim programom covekov imuni sistem jaca. Program je zakonski obavezan.

Ovakvim programom vakcinacije farmaceutska industrija zgrce ogroman novac, a bolesti najrazlicitijih vrsta se šire kao epidemija. Ti isti oboleli ljudi zatim ponovo dolaze kod svojih “lekara” koji su ih vakcinisali da se lece i da placaju za lecenje (od bolesti koje su izazvane vakcinama).

Kada je 1976. godine u Americi pokušana da se progura epidemija svinjskog gripa, na osnovu smrti jednog vojnika u Nju Džersiju za koga nikada nije dokazano da je umro od te bolesti, veliki broj ljudi je bio vakcinisan. U prvom naletu vakcinacije došlo je do smrti 113 ljudi širom Amerike, a samo u Kaliforniji je 75 ljudi bilo paralizovano. Ubrzo se prekinulo sa vakcinacijom, a veliki broj ljudi je tražio milionske odštete zbog stravicnih posledica narušavanja zdravlja.

Danas se u svetu sprovodi stravicna kampanja navodne “pandemije” svinjskog gripa. Vladari svih zemalja narucuju vakcine u ogromnim kolicinama, a mediji nikada nisu bili tako ujedinjeni i pod kontrolom onih koji ne biraju sredstva za ostvarenje svojih ciljeva.


Ja sam kvalifikovani farmaceut. Istraživao sam vakcinu svinjskog gripa koju je naša vlada kupila za nas (koristeci naš novac) i koja je sto puta opasnija od svinjskog gripa. Da li znate da su proizvodaci vakcine protiv svinjskog gripa zatražili od vlade izuzee od mogucih tužbi u slucaju da vakcine uzrokuju štetu na ljudima?

Ako ste napravili vakcinu za koju znate da deluje, zašto bi vam onda bilo potrebno pravno izuzece u sluCaju neželjenih posledica na ljudima? Zar to nije veliki znak upozorenja za sve nas? Virus svinjskog gripa ubio je oko 2-3.000 ljudi ukupno. Obican grip ubija 40.000 ljudi godišnje, pa zašto se onda štitimo od svinjskog gripa, a ne od obicnog gripa? Da li to ima smisla? Zbog cega se onda podiže ovolika panika?

Vakcina protiv svinjskog gripa sadrži 2 veoma opasne stvari - jedna se zove thimerosol. U njegovom sastavu je 50% žive. Thimeresol se veže na receptore u mozgu, i, zapravo, uzrokuje oštecenja mozga. Je li pametno ubrizgavati thimerosol, i dobiti oštecenje mozga, spustivši pri tom IQ ljudi za 10 bodova, kao i brojna druga ostecenja, kako bi se izbeglo dobijanje gripa koji ubija 95% manje ljudi nego obicni grip?

Drugi opasni sastojak Vakcine protiv svinjskog gripa zove se squalene. Squalene vara vaš imuno sistem da pocne da ubija vaše sopstvene celije, što stvara auto-imune bolesti kao što su astma, multipla scelerosis, dijabetes, i hrpu drugih bolesti za koje još nemamo naziv. Zar je pametno u sebe ubrizgati te stvari, kako bi se izbegao relativno blagi grip, poput svinjskog gripa?

Ako ste trudni zapitajte se ovo - zašto bi uzimali Panvax, kada on sadrži Neomicin sulfat i polymyxin B - od kojih oba pokazuju pozitivne rizike za vaše nerodjeno dete - kako bi izbegli šta? Blagi grip, koji ubija 95% manje ljudi nego obican grip?

Ja sam strucnjak za kriticku analizu lekova i njihove ucinke na ljudima. I neka se neko samo usudi da dode do mene sa špricom punim vakcine protiv svinjskog gripa, ili da dode blizu moje porodice!

Ova stvar je otrov. Nemojte to uzeti. Ne dozvolite da vaši prijatelji to uzmu. Ne dozvolite da vaša porodica to uzme. Ako vas neki idiot u laboratoriji pita: Želite li ovu vakcinu, pitajte ga o thimerosolu, o squaleneu, i zašto kompanija koja je to napravila želi da ima pravno oslobodjenje od moguce tužbe, i onda pogledajte njihova lica koja ce imati izgled tipa: "O, Bože moj, pa vi ste me izrešetali serijom pitanja na koja ja zaista nemam odgovor!"
 
Kako niko ne tera - terali su ljude ali valjda su prestali zbog toga sto se isprecila sitnica kao da je to protivzakonito. :):)

Naravno zdravstvena/farmaceutska industrija je prepuna zloupotrebe - medjutim nasa zemlja sa malim prihodom nije toliko bitna na globalnom nivou.

A i naplacivanje vakcine je malo cudno - i naravno cinjenica da vise ljudi umire od obicnog nego od svinjskog gripa.
 
На сајту Републичког завода за здравствено осигурање, постоји анкета " Да ли ћете примити вакцину против грипа А (H1N1)?".
За ДА је гласало 13%
За НЕ је гласало 87%

Не знам само шта ће радити са три милиона вакцина ( неки чланови радне групе и министар су недавно помињали набавку још милион вакцина!?)

С обзиром на то да је идентичан резултат постигнут на свим таквим анкетама (дневне новине, форуми и сл.), закључујемо да велика већина људи не жели да прими вакцину против свињског грипа и закључавамо тему.:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top