Kako napustiti forum?

Znam neke koji su napravili takve prekršaje da su dobili dvo-godišnji ban...Nekima je pre neki dan istekao 4godišnji:PSamo prekršiš što više pravila,posvađaš se sa što više ljudi,da ti ne nedostaje posle,i odeš na ''bolje mesto'':mrgreen:
 
A zasto napustiti forum?
Sta mu fali?
Samo ne treba preterivati.
Zato što je ponekad dosadan i ima mnogo botova,sa kojima pričaš a posle se pitaš da li su botovi ili ljudi:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Što se tiče kvaliteta stranica sa strane webmasteringa, ništa,što se tiče sadržaja i ljudi koji ga posećuju,pa...
Odličan zaključak,nadasve tačno.:D
 
Kome se ne dolazi ne mora.:manikir:A da dolazim pa da kukam kako je glupo i ograniceno zapitala bih se.Svako sebi moze pronaci nesto interesantno u skladu sa svojim interesovanjima.Ima i drugih foruma pa ko voli neka su mu sretni puti
 
ih..pa forum je napustiti najlakse..ja to svaki put kad idem sa foruma uradim..napustim:D
i onda ujutro..kafa, pa ukljucim komp i dok pijem kafu prvo sam mod, :mrgreen: a onda citam sta ima..pa napustim forum...pa onda kad ugrabim vreme ukljucim se na krstu pa sam ukljucena i izmedju posla..bacim pogled, pa onda napustim forum..pa uvece opet dodjem pa onda opet napustim forum
zakljucak
forum je najlakse napustiti:mrgreen:
ali necu da ga napustim zauvek ...josh
prvo mi je trebao, a sad ga gotivim:D
 
ih..pa forum je napustiti najlakse..ja to svaki put kad idem sa foruma uradim..napustim:D
i onda ujutro..kafa, pa ukljucim komp i dok pijem kafu prvo sam mod, :mrgreen: a onda citam sta ima..pa napustim forum...pa onda kad ugrabim vreme ukljucim se na krstu pa sam ukljucena i izmedju posla..bacim pogled, pa onda napustim forum..pa uvece opet dodjem pa onda opet napustim forum
zakljucak
forum je najlakse napustiti:mrgreen:
ali necu da ga napustim zauvek ...josh
prvo mi je trebao, a sad ga gotivim:D

jos da se doza naplacuje...:zper:
 

Back
Top