udomio bih rasno stene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a koje to rasno stene?
koja rasa ti tacno treba?

Pa prednost imaju labrador, retriver ,haski,rotvajler, ne bih male pse ..... u principu imam veliko dvoriste i super uslove za cuvanje... imao sam rotvajlera koji je uginuo pa nemamo ljubimca neko odredjeno vreme.
Jako volimo pse ali nisam u mogucnosti da izdvojim neki iznos za kupovinu..:D
 
Ne mgu da ti preporucim ni jedno Rasno stene :(
ali ovde na forumu za poklanjam ima jakoooo puno i rasnih i ne rasnih kuca kojim je potreban dom :heart:
Ja ti iz sveg srca preporucujem Lea on nije rasan ali po prici on je velika maza i bice ti jako dobar prijatelj :)
Evo linka pa da vidis.....
http://forum.krstarica.com/threads/279835
Nadam se da ces ga uzeti i voleti :heart:

Jako je vazno da se pas slaze sa decom jer imam klinca od 2god..
Sa rotvajlerom nije bilo problema on se super slagao sa njim..
 
A zašto Vam je bitno da je štene rasno, mi imamo gomilu mešanaca koji su mnogo dobri i koji se slažu sa decom. Evo recimo neki od njih....
 

Prilozi

  • pufne 2.jpg
    pufne 2.jpg
    3,6 KB · Pregleda: 71
  • malci_1.jpg
    malci_1.jpg
    37,5 KB · Pregleda: 3
  • Kolja 1.jpg
    Kolja 1.jpg
    47,3 KB · Pregleda: 2
  • Kolja 3.jpg
    Kolja 3.jpg
    50,8 KB · Pregleda: 1
znam da je tesko ali eto da probam...
Nemojte da zamerite kuce su stvarno preslatke ali imam svojih razloga i ne bih da ulazim u detalje..

A ja sam bas mislila da ce ti se neki od ovih malisana svideti :aha:
Ja nemam uslove inece bih sigurno uzela jedno od njih :heart:
ne razumem te tvoje razloge ali OK :roll:
Sigurno su ti razlozi kao i kod nekih clanova koji su razmisljali slicno kao ti :roll:
(Mora da bude rasan pas zato sto.......)
To uopste nije vazno!!!!! :evil:
Svim psima treba ljubav pa tako i ovim slatkim malisanima,bolje uzmi nekog od njih koji nemaju dom i porudicu a ne nekog rasnog kog ces uzeti a i ovako ce ga neko drgi uzeti iz te i te odgavacnice.... :roll:
mesanci znaju da budu i mnogo pametniji od rasnih pasa ako ti je to problem :roll: :aha:


Nemoj se ljutis samo!! ;) ;)
 
Posto je vec dvoriste u pitanju, sto bas rasno, nikako da skapiram. Ajde za stan, pa da sigurno bude malo..........tu i tamo delimicno razumem. Ali dvoriste, na vetru i kisi? Jos ako je obod Beograda u pitanju.............

Nemoj da se ljutis TIG ali sto vise citam, to mi je manje jasno zasto bas rasan, zasto ne mesanac retrivera, ili mesanac rota gde je jedan roditelj rasan:confused:
 
Ma ne ljutim se ljudi majke mi....... uh ''Alah se uvalih,alah se uvalih'' sto rece u kamenu mudrosti..
Nisam snob,nalozeni klinac ili sta ja znam sta vec..
Naisao sam ovde na ljude koji su iskreni i puni ljubavi.. Svaka vam cast,zadovoljstvo mi je sto sam vas makar ovako upoznao..
Ne zamerite ni molim vas sto necu da uzimam mesance,to nije zato sto mislim da su losiji..
Prihvatite to sto trazim kao nesto fiksno i ne osudjujte me zbog toga..
Sve ima svoj razlog..
VELIKI POZDRAV SVIMA KOJI STE SE JAVLJALI DO SAD..
 
Poslednja izmena:
Ljudi hvala svima vama koji ste hteli da pomognete, nasao sam preko nekih zajedniskih prijatelja ROTVAJLERA,............. dalmatinac na slici je bas pravi lepotan.. HVALA SVIMA jos jednom bas ste bili predusratljivi i ljubazni,drago mi je sto sam vas makar na ovaj nacin upoznao..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top