Baba Vanga-Slepa Bugarska Prorocica

Да ли верујете да ће се остварити пророчанство о 3. светском рату 2010

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
Vanga slijepa od dvanaeste godine svog zivota izrekla je rijeci proroka kojem nema ili skoro nema ravnog u nasem vijeku,po kolicini ostvarenih predvidjanja.
Bonbardovanje Beograda1941.6.aprila,
Zemljotres u Skoplju,
Raspad Jugoslavije,
Malo li je za nase prostore,
Amerika, pad blizanaca celicnom pticom udarenih,
Temu sam postavila njenim predvidjanjem ,
Treceg svetskog rata,2010, tako blizu.....Pridruzite mi se ....
 
Nece da bidne dobro :) Salim se ja ali ne vodi nista na dobro... A mozda bi i valjalo da nas nesto sroka, da ova planeta zivi normalno, bez naseg zagadjivanja i premnozavanja kojim sve vise jedemo i unistavamo druge zivotinjice i biljke... Kontam neku novu bolest da ce neko da pusti koja deluje samo na ljude, tako nesto... Pa da bude kao sto kaze Karleusina pesma, jedan tihi ubica, savrseni :) :) :) :)
 
Owa tema zasluzuje weliku paznju!

Ja sam citao o njenom prorocanstvima,i sta je prorekla,citajte:

Rekla je da ce se stvarni susret sa vanzemaljcima dogoditi za 200 godina,ali nas oni wec posecuju,sa planete koja se na njihovom jeziku kaze Vamfim.

Rekla je da ce ljudi ziveti bez tela,samo dusa.

Rekla je da ce na mesecu pronaci leziste helijuma H3,i onda ce poleteti vozovi na zicama od sunca,znaci leteci wozovi,i nasli su taj helijum.

Indija ce biti weca od Kine.

Ljudi ce ratovati za energiju,wodu,polovi ce se zameniti,izumrece neke zivotinjske rase,i vreme ce se vratiti u proslost.To je rat,koji,kako je rekla,nastupa,za manje od deceniju.

Ljudi ce u swemiru naci wodu,i utvrditi odakle je zivot dosao na zemlju.

U zemlji ce iskopati drevni,weliki grad.

Pojavice se nowe bolesti,wezane za ljudski mozak,jer ce ljudi piti wodu iz mora.

Rusija ce oslabiti,ali ce vratiti swoju snagu.

Jos dosta sam citao,ali sam se owoga trenutno setio.
 
Znate sta je fora. MI SVE TO MOZEMO DA SPRECIMO!!

Covjek mora da izgubi ono sto ne umije da postuje,pa tek kad ga izgubi vidi sto je imao.
Mozda je malo grubo no istinito,ni majmun ne sijece granu na kojoj stoji,ljudi ove planete unistavaju svoju zivotnu sredinu kao da je nepresusna i takvi su opasniji ,mozda i od prirodnih katastrofa koje nijesu izazvali svojom nepaznjom.Da se nebih udaljavala od teme,meni je VANGA,zagonetna i njena prorocanstva,znajuci da je slijepa od dvanaeste godine samim tim nije imala mogucnosti za vecim obrazovanjem,za putovanjem,a znala je mnogo toga po citavom svijetu,i virkala je u buducnost istog blago receno.Pratim odavno sve do cega sam dosla i imala bih puno toga reci ,znajuci da se duge pisanije bas ne citaju, pratit cu temu ,pa se mozda jos sretnemo.MOZEMO DA SPRIJECIMO,sto cemo uraditi vidjet ce nase djece djeca ili te djece djeca, nadam se sto dublje u buducnosti.
 
Da, apsolutno je moguce da u skorije vreme dodje do treceg svetskog rata, al ne zato sto je ona to rekla vec zato sto sve ukazuje na to, svetska ekonomska kriza, i haos u svetu...

U redu kriza je tu kod nas u cijelom svijetu no kako je baba VANGA znala da ce do nje doci ona ide dalje zna zemlju pocetka rata, zna i povod,zna godinu i kad ce prestati i kojim oruzjem ce se ratovati.Logicno mozete mi reci TO SE JOS NIJE DESILO,a po onoj sto je VANGA sve predvidjela i to se obistinilo.Kako probuditi VELIKOG BRATA ove planete i pozvati na odgovornost.Nije da se o tome cuti ,samo da ne bude kasno .
 
NA INTERNETU....IMAS PUNO OBAVJESTENJA....:)

Ih, a ja mislio da trazim fotke po piramidama pa da ih tumacim ;) ;) ;) Mislio sam na nesto sto bi se moglo reci da je ozbiljnje, tj. da nije neciji post jer onda moje pitanje nema smisla jer sam post procitao ;) ;) Nije da ne verujem u te proroke, ali da li imaju objasnjenje kako to "vide" ili osete? U glavnom je ogdovor da im se jednostavno ukaze... Po tome mi svi zivimo u jednom velikom filmu i da sve sto radimo je neko napisao a mi smo tu da odglumimo unapred naucen tekst i predstavu! Ako je tako onda svako od nas moze da "vidi" sebe u buducnosti, samo treba da nadje tekst tj. da ga se seti... :ok::ok::ok: :super::super::super:
 
U redu kriza je tu kod nas u cijelom svijetu no kako je baba VANGA znala da ce do nje doci ona ide dalje zna zemlju pocetka rata, zna i povod,zna godinu i kad ce prestati i kojim oruzjem ce se ratovati.Logicno mozete mi reci TO SE JOS NIJE DESILO,a po onoj sto je VANGA sve predvidjela i to se obistinilo.Kako probuditi VELIKOG BRATA ove planete i pozvati na odgovornost.Nije da se o tome cuti ,samo da ne bude kasno .

jel mozes da se artikulises malo? cini mi se da imas sta da kazes, ali zaista ne mogu da te razumem.
 
U redu kriza je tu kod nas u cijelom svijetu no kako je baba VANGA znala da ce do nje doci ona ide dalje zna zemlju pocetka rata, zna i povod,zna godinu i kad ce prestati i kojim oruzjem ce se ratovati.Logicno mozete mi reci TO SE JOS NIJE DESILO,a po onoj sto je VANGA sve predvidjela i to se obistinilo.Kako probuditi VELIKOG BRATA ove planete i pozvati na odgovornost.Nije da se o tome cuti ,samo da ne bude kasno .

dva odgvora na pitanje KAKO?!
1. (vanga ali i svi drugi) neko im je rekao ili im pokazo,makar bio i vanzemaljac taj neko
2.ukapirali su sami isto kao i tesla,anstajn i svi drugi sto zbog nivoa inteligencije vide stvari oko nas malo drugacije,tesla je sam pricao o dozivlajima udara munje itd

E nostradamus i vanga i manga sve sto su predvideli je zahvaljujuci jednom od ova dva faktora


bistar sam ko mutna voda zar ne:hahaha:
 
Poslednja izmena:
dva odgvora na pitanje KAKO?!
1. (vanga ali i svi drugi) neko im je rekao ili im pokazo,makar bio i vanzemaljac taj neko
2.ukapirali su sami isto kao i tesla,anstajn i svi drugi sto zbog nivoa inteligencije vide stvari oko nas malo drugacije,tesla je sam pricao o dozivlajima udara munje itd

E nostradamus i vanga i manga sve sto su predvideli je zahvaljujuci jednom od ova dva faktora


bistar sam ko mutna voda zar ne:hahaha:
Nastradamus je zagonetan ,njegova su prorocanstva skrivena u kantone u stihu.Bio je ljekar i obrazovan covjek.to je nesto posebno ,morsm opet da ponovim Vanga je slijepa i td,vec znas ,nije omanula,intrigantno,kad covjek izgubi neko od cula nadoknadi se to jacinom drugih.Mora da se Vangi tu nesto nama nedokucivo do kraja desilo.Postavlja se logicno pitanje kakva smo mi to bica,sto sve mozemo ,zasto svi nemamo takve osobine, hoce li doci vrijeme da ih dobijemo ili povratimo?Ipak si ti jedna hrabra bistrica.Pozdrav.
 
Mada je za mene to obican SF,evo nekih prorocanstava doticne gospodje:

2010. - Početak 3. svjetskog rata. Rat će početi u studenome 2010. i završit će u listopadu 2014. Počet će kao običan rat, zatim će biti upotrebljeno prvo nuklearno, a zatim i kemijsko oružje.
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na sjevernoj polutci neće ostati ni životinja ni biljaka. Muslimani tada počinju kemijski rat protiv preostalih Europljana.
2014. - Većina ljudi patit će od čireva, raka kože i drugih kožnih bolesti (kao posljedica kemijskog rata)
2016. - Europa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svjetska sila. Zemlje u razvoju prestaju biti eksploatirane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno mijenja
2025. - Europa je i dalje jako slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog oblika energije (vjerovatno kontrolirana termonuklearna reakcija). Glad postupno prevladava. Svemirski brod s ljudskom posadom polijeće prema Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo oceana raste
2043. - Procvat svjetske ekonomije. Europom vladaju muslimani.
2046. - Svi ljudski organi mogu se uzgajati. Zamjena organa postaje jedno od najboljih metoda liječenja.
2066. - Za vrijeme napada na muslimanski Rim, SAD koriste novi oblik oružja - klimatsko. Dolazi do naglog zahlađenja
2076. - Bezklasno društvo (komunizam)
2084. - Oporavak prirode
2088. - Nova bolest se pojavila - starenje za nekoliko sekundi
2097. - Brzo starenje pobijeđeno
2100. - Umjetno sunce osvjetljava tamnu stranu Zemlje
2111. - Ljudi postaju kiborzi (živi roboti)
2123. - Rat između malih država. Velike sile se ne mješaju
2125. - U Mađarskoj dobijaju signale iz svemira (i svi će se opet sjetiti Vange)
2130. - Podvodne kolonije (uz pomoć savjeta izvanzemaljaca)
2164. - Životinje pretvaraju u poluljude
2167. - Nova religija
2170. - Velika suša
2183. - Kolonija na Marsu postaje nuklearna sila i zahtjeva nezavisnost od Zemlje (kao nekad SAD od Engleske)
2187. - Uspješno prekinute erupcije 2 velika vulkana
2195. - Morske kolonije (podvodne) potpuno su osigurane hranom i energijom
2196. - Potpuno miješanje Azijaca i Europljana
2201. - Na Suncu se gase termonuklearni procesi. Postaje hladnije
2221. - U potrazi za izvanzemaljskim životom, ljudi stupaju u kontakt s nečim užasnim
2256. - Svemirski brod donosi na Zemlju novu strašnu bolest
2262. - Postupno se mijenjaju orbite planeta. Marsu prijeti kometa
2271. - Ponovno se izračunavaju fizičke konstante koje su se izmijenile
2273. - Potpuno miješanje žute, bijele i crne rase. Pojavljivanje novih rasa ljudi.
2279. - Energija ni iz čega (pretpostavka - iz vakuuma ili crnih rupa)
2288. - Putovanje kroz vrijeme. Novi kontakti s izvanzemaljcima
2291. - Sunce se hladi. Počinju pokušaji ponovnog aktiviranja
2296. - Snažne eksplozije na Suncu (vjerojatno kao posljedica pokušaja njegovog reaktiviranja). Mijenja se sila gravitacije. Stare svemirske stanice i sateliti počinju padati
2299. - U Francuskoj se pojavljuje pokret otpora Islamu
2302. - Otkriće novih važnih zakona i tajni Svemira
2304. - Otkriće tajne Mjeseca
2341. - Nešto strašno se približava Zemlji iz Svemira
2354. - Kvar na jednom od umjetnih Sunaca dovodi do suše
2371. - Velika glad
2378. - Nova brzo rastuća rasa ljudi
2480. - Sudar dva umjetna Sunca. Zemlja u polumraku.
3005. - Rat na Marsu.
3010. - Kometa razara Mjesec. Oko Zemlje se stvara pojas kamenja i pepela
3797. - Kao posljedica oblaka oko Zemlje, na njoj izumire život. Ljudi se uspijevaju preseliti u nove zvjezdane sustave.
 
sve to deluje kao jedan od mogućih scenarija...glad, suša, mešanje rasa...međutim, pojam vremena joj nije jača strana.
100 godina je malo da bi veverica evoluirala u neki inteligentniji oblik...

i to, i jos svasta nesto ne stima...
ipak smo mi preslabi premali da bi pomisljali na ponovno paljenje Sunca, a i ono nece tako brzo da pocne da se gasi...to je sasvim sigurno..
kada pocne, pocece i da se siri, i progutace sve "unutrasnje" planete usput....tako da.....
ovo poslednje je vrlo lako proverljiivo...
 
Poslednja izmena:

Back
Top