Najmoćniji čovek na svetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Koga smatrate najmoćnijim čovekom na svetu? Molim vas bez spama, trola i provokacije, ako vam se tema ne sviđa, ja vas najiskrenije molim da se ne podsmevati ili spamujete na njoj. Stvarno ne vidim nikakav razlog za tako perfidno miniranje diskusije, znam da ovde i nisam baš omiljen, ali plz uvažite moj stav.;)
 
rupert-murdoch.jpg


On vidi sve. On čuje sve. On zna sve.

ON MOŽE SVE

fox_news.jpg


rupert-murdoch-fox-news.jpg


Ako CNN, Sky news, narod i elektorski kolegijum kažu da je Al Gor dobio izbore, a Mardokov FOX News da je Buš novi predsednik, BUš će vladati narednih 8 godina:D
 
Ma kakav Putin... Ako Putin kaže da je papa silovao svoju sobaricu ko 'će mu veruje? Ako to Mardok preko Fox News - a objavi celom svetu pola sveta će da poveruje.... A da bi se znalo šta je Putin rekao, to prvo neke novosti moraju da emituju, pa ako se to ne sivi Mardoku, onda on preko Fox News - a to demantuje i eto pola sveta manje veruje u to!!!
 
Ma kakav Putin... Ako Putin kaže da je papa silovao svoju sobaricu ko 'će mu veruje? Ako to Mardok preko Fox News - a objavi celom svetu pola sveta će da poveruje.... A da bi se znalo šta je Putin rekao, to prvo neke novosti moraju da emituju, pa ako se to ne sivi Mardoku, onda on preko Fox News - a to demantuje i eto pola sveta manje veruje u to!!!

Ako Mardok kaze da ce da sravni Gruziju sa zemljom ko ce da mu poveruje?

:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top