Јавно читање форума на Б92

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Шта мислите о овом свакодневном читању форума/коментара људи јавно у вестима на Б92 ? :mrgreen:

Сад читају шта каже један под ником "Матори" ...:mrgreen::zcepanje:

Да ли мислите да је ово противзаконито ? :mrgreen: Нормално ? :mrgreen:

Зар је људима у Србији битно шта мисли неки матори....:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf:

Сваког тренутка очекујем да и мене и остале овде прочитају :mrgreen: али нас неће да читају, само оне са њиховог сајта :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

:rotf::rotf::rotf:
 
nije protivzakonito nego je do yaya glupo , mada mislim da ne citaju forum nego one komentare , a verovatno iz razloga sto imaju 10 informativnih emisija(onih od po sata ) u toku dana pa vise ne znaju o cemu da pricaju uvece u 23h kad su svaku vest vec protresli 100 puta , a drugi jer oce da promovisu svoj sajt ,u fazonu "pisite na njemu i mozda izadjete na televizor "
 
To je jednostavno,novinari B92 hoće da proguraju bljuvotine u svoj program a ne mogu pod svojim imenima.I zato to rade.Pokušavaju da se obračunavaju sa ulicom i stavljaju nam do znanja da su njen deo.

не знам само зашто сад хоће да прогласе све навијаче фашистима :zcepanje::zcepanje::mrgreen:

прво су назвали демонстранте, сад навијаче, ко је следећи ? :eek::mrgreen:
 
Ово са коментарима им је дебилно, али ми је још дебилније оно ''дописници брез граница'', где лепо пласирају снимке како се воште клинци и слично...Као у фазону ''ЦЦЦ данашња омладина...'', а онда следи нешто типа: ''ко пошаље најбољи снимак добије нокиЈу''...
 
Шта мислите о овом свакодневном читању форума/коментара људи јавно у вестима на Б92 ? :mrgreen:

Сад читају шта каже један под ником "Матори" ...:mrgreen::zcepanje:

Да ли мислите да је ово противзаконито ? :mrgreen: Нормално ? :mrgreen:

Зар је људима у Србији битно шта мисли неки матори....:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf:

Сваког тренутка очекујем да и мене и остале овде прочитају :mrgreen: али нас неће да читају, само оне са њиховог сајта :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

:rotf::rotf::rotf:
Чему толика фасцинација с б92? :roll:

Па, они су тако транспарентни (како се то данас модерно каже), да не видим чему губљење времена на откривање топле воде. :dontunderstand:
 
Ono tamo mi lici na neki sektaski forum.....takav sam utisak stekao...za par minuta koliko sam proveo tamo...


Не личи ти само , него и јесте;):lol:

Али пазите , колико људи и зна и колико их је брига за форуме , па шта је то форум и о чему оне сподобе у вестима причају...стварно су превршили свако дно дна:dash:
 
не знам само зашто сад хоће да прогласе све навијаче фашистима :zcepanje::zcepanje::mrgreen:

прво су назвали демонстранте, сад навијаче, ко је следећи ? :eek::mrgreen:
Зато што држава нема јајце то да каже, а неко мора. Наравно нису у питању никакви навијачи, него криминалци који носе шалове одређених клубова, док дилују и позивају се на ''тату''.
 
Poslacemo im Tihog i ekipu i stvar resena....:lol:

Не вреди...Тихи почео да симпатише оног љаксе гробара:(, а тај бедни двојац је захебао и БоТу са сатажом ( да не кажем минутажом) колико се тамо шицкају , тако да...можда неког другог:think:

Иначе , идеја је вр':lol:
 
Чему толика фасцинација с б92? :roll:

Па, они су тако транспарентни (како се то данас модерно каже), да не видим чему губљење времена на откривање топле воде. :dontunderstand:

Jok bre Milunka,samo konstatujemo cinjenice,za dijagnozu,tesko,pa da se okupi i najbolji belosvetski konzilijum!:mrgreen:
 
Не личи ти само , него и јесте;):lol:

Али пазите , колико људи и зна и колико их је брига за форуме , па шта је то форум и о чему оне сподобе у вестима причају...стварно су превршили свако дно дна:dash:

Pa to je valjda onaj "bolji i pismeniji" deo Srbije koji zna da koristi kompjuter (po njima :roll::lol:), a nece da se "brukaju" da pitaju to isto nekog na ulici.
 
Шта мислите о овом свакодневном читању форума/коментара људи јавно у вестима на Б92 ? :mrgreen:

Сад читају шта каже један под ником "Матори" ...:mrgreen::zcepanje:

Да ли мислите да је ово противзаконито ? :mrgreen: Нормално ? :mrgreen:

Зар је људима у Србији битно шта мисли неки матори....:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf:

Сваког тренутка очекујем да и мене и остале овде прочитају :mrgreen: али нас неће да читају, само оне са њиховог сајта :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

:rotf::rotf::rotf:

А шо неће мене да читају....за невник...?:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top